» »

Vesolje je neskončno - Nezemljani ne obstajajo

Vesolje je neskončno - Nezemljani ne obstajajo

Temo vidijo: vsi

s51as ::

Menda podnebje ni kr skos isto na istih krajih...
It's just me myself and I

Gray_Warden ::

Egipčani ja, kaj pa kdorkoli južno od njih?
Why so serious?

Bananovec ::

s51as je izjavil:

Menda podnebje ni kr skos isto na istih krajih...

V nekaterih delih sveta je podnebje vedno isto. Kaj to pomeni? Vzemi učbenik od geografije.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Matev ::

V nekaterih delih sveta je podnebje vedno isto.


hja
v milijonih letih se zadeva vseeno vsaj malo spreminja

Gray_Warden ::

Kaj pa 10.000 letih?
Why so serious?

s51as ::

No ne vem če ste opazil ampak zadeve se kar krepko spreminjajo. Egipt je bil še v našem štetju ena glavnih žitaric na svetu.
It's just me myself and I

Loocas ::

Matev je izjavil:

V nekaterih delih sveta je podnebje vedno isto.

hja
v milijonih letih se zadeva vseeno vsaj malo spreminja


V milijonih let se še kontinenti premikajo, kamoli da se klima spreminja.

Thomas ::

Egipt je bil še v našem štetju ena glavnih žitaric na svetu.


Skoraj prehrani 100 milijonov ljudi. S kmetijstvom, ki je dokaj tradicionalno.

Če so takrat pridelali za 20 milijonov, so bili The Jack.

In so.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

jest10 ::

s51as je izjavil:

Ja kaj pa veš kako uničenje bi blo... meteorit, vulkan, tsunami, atomske vodikove in še kake bombe... neki hudga da je 99% ljudi hin... zakaj bi jo zgradbe kaj bolj odnesle :D

Aha, vse zgradbe bi se spremenile v prah? Nobenih kovinskih konstrukcij ne bi bilo več, nobene plastike, ostankov elektronike,... Kje pa. Vse bi magično izhlapelo. Nobenih sledi o civilizaciji ne bi bilo več za arheologe par stoletji v prihodnosti.

Bi ja. Pod pogojem, da izgine zemeljska skorja>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

Thomas ::

Gastroliti dinozavrov so ostali. Kaproliti dinozavrov tudi. Da fosilov ne omenjam preveč. 100 milijonov let.

Gedore bi še toliko bolj ostale, 10 tisoč let.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

s51as ::

Jah... čudna so pota gospodova... Recimo takole, nekako bi bila upepeljena skoraj vsa območja kjer živimo ljudje, predeli dna oceanov bi ostali nedotaknjeni in s tem vse kar se je dogajalo na tleh oceonov ko so bila ta še tla kopnega :D
Gedore bi se stalile ko bi jih zalila lava iz novonastalega vulkana, ki bi izbruhnil nekje v okolici zreč.
En komplet gedor bi ostal nekje na tirolskem, ampak tega nikoli nihče ne bi našel, vsaj ne dokler naslednje civilizacije na tistem mestu ne bodo gradile "bencinske pumpe" čez 10.000 let, pa še takrat bo en meho, ki upravlja z hruško z betonom rekel, "sipaj brate, sipaj" in spet dokler ne bo 20.000 let kasneje tam rasla pumpa nove civilizacije, ko bo isto...
Jebeni je life gedore :D
It's just me myself and I

Thomas ::

Če so našli lok in Ozija ... zakaj ne bi gedor, če so bile v splošni uporabi?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

s51as ::

Nisem prepričan, bi se moral poglobit... pravijo pa da jih je nekdo vseeno našel, vložil je zahtevek za patent in jih izdeloval prodajal in zaslužil. Ko so ga vprašali od kje mu ideja, je rekel da ga je navdahnil bog pri nedeljski molitvi. Ljudje so slišali in verovali. Amen, konc, the end, fine. Kaj te tolko matrajo te gedore, če pravim da jih ne bojo najdli jih ne bojo najdi pa merna bosna.
It's just me myself and I

jest10 ::

s51as je izjavil:

Jah... čudna so pota gospodova... Recimo takole, nekako bi bila upepeljena skoraj vsa območja kjer živimo ljudje, predeli dna oceanov bi ostali nedotaknjeni in s tem vse kar se je dogajalo na tleh oceonov ko so bila ta še tla kopnega :D

Ok. Potopljene ladje? Potopljene gore smeti?

s51as ::

Ljudje, ki se pripravljajo na konec sveta, ga bojo pričakali v varnem zavetju, imeli bodo pripravljeno hrano in vodo, tehnologijo za čiščenje vode in pridelovanje hrane, načrte za izgradnjo civilizacije, izdelavo virov energije, jederske elektrarne in podobno. Zato bodo lahko kmalu po sesutju vsega do neke mere vse skupaj hitro postavili na noge. In to bodo imeli na več koncih sveta prbližno iste načrte, sej je zdej svet globaliziran in je to vse prbližno podobno. Namesto piramid ki jih zdej videvamo po vsem svetu, bojo zanamci na znamke tiskal uparjevalnike jederskih reaktorjev in se čudili kako to da je nekje v tropski antarktiki popolnoma ista struktura kot v austriji (hehe).

Od nas, ki bomo umrli, kot sem že prej napisal ne bo ostalo nič, zemelska skorja se bo 16x okol obrnila, karkol bi se lahko ohranilo bo 60 km pod zemljo kjer se bo stalilo. Območja ki niso bila tako močno prizadeta in kjer je preživelo tistih 0,1% ljudi, pa tudi zdaj niso poseljena razen bunkarja za primer konca sveta.

Če vam je že treba cel scenarij napisat...

čez nekaj časa pač par 10-20 generacij jim bo zmanjkalo goriva in bojo jederske elektrarne samo še za okras, veličasten spomenik nekdanje slave. Grobove vodij bojdo oblikovali na podoben način, tehnologija se bo pozabila in živeli bodo mirno in spokojno. Ohranili bodo svoj jezik in višek umetnosti jim bo pacanje po stenah kake jame. Tanajmočnejši bo rabijal kamen in naredil kip plodne device z velkimi zobmi.

No čez nekaj časa bodo ljudje obdelovali njive in na nebu bodo zagledali nek čuden leteči objekt! Spomnili se bodo da so jim dedki govorili o napravak o katerih so njim govorili dedki, napravah, ki letajo po zraku in se v njih vozijo ljudje. Seveda skozi vse te zgodbe so bili to z vsemi steroidi napumpani supermani z nadnaravnimi močmi. Ko so ti leteči stvori videli objekt nuklearke so se ustavili in so ljudje tam mislili da so prišli pač zarad tega objekta in je to en manijak hitr uklesov v kamen.
Potem so ljudje iz drugega kontinenta, ki so 1000 let nazaj pač iumeli to srečo da so njihovi dedi bili tolko pr sebi da so odkril da majo nekje blizu rudo pa to šaro da so lahko delali kovino pa pol imeli tehnologijo za črpat nafto pa vse (ne pozabite sej so meli vse računalnik in vso tehnologijo, vse kar so mogli naredit je vzdrževat znanje in delovanje vsega skupaj) pač velikim ni ratal enim pa je jupi...
No... u glavnem verjetno ste dojel da tej ki jim je uspelo naredit cepelin ali nekaj podobnega to so bli pol tam okol taglavni frajerji vsi so se jim klanjal jim nosil vse kar so si zmislil imeli so itak tudi pištole in so odločali o tem kdo živi in kdo ne in so potem hotel da se jih malo časti pa se jim kak tempel zgradi...
Njihova era se potem tudi enkrat konča ko se jim raja upre in ukrade orožje, ki ga sicer zna uporabljat ne pa vzdrževat in ko enkrat pobijejo vse razvite ostanjo samo se oni z neuporabnim orožjem in cepelini, ki jih porabijo za to da trupla svojih vodij pošljejo v nebo k unim bolj razvitim in so pol taglavni na svetu...

5000 let kasneje smo pa tle kjer smo... brez vesolcev, brez bogov, z dejstvom da se zgodovina ponavlja...

Kaj bomo najdl na dnu oceana? tist kar je tja padl pač, koga briga, gotov pa ne kej vesolskega... vesolc bi parkeru na prešercu, reku stvar je taka stoji pa tkole, tole rabim, to mi dej ali pa... (beri tam nekje kjer piše kako je ko uni razviteži s cepelinom pristanejo)....
It's just me myself and I

Gray_Warden ::

waw, ti bi lohk napisal roman z naslovom:

The life after 2012 =)
Why so serious?

s51as ::

A ga nism ;)
It's just me myself and I

RED_line ::

ma svašta. da imam oprane možgane ...

povejte mi kaj se nahaja na teh koordinatah v vesolju 5h 53m 27s, -6 10' 58 (upam da so prav napisane)

Matev ::

http://www.whatwillhappenin2012now.com/...

a tole misliš?

ja oprani možgani
vsekakor

Gandalfar ::

Kaj bi se pa tam moralo nahajat?

RED_line ::

poglej in magari zalepi slikco

Matev je izjavil:

http://www.whatwillhappenin2012now.com/...

a tole misliš?

ja oprani možgani
vsekakor


ker? argumentiraj, čene bom sprejel kot žalitev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RED_line ()

$%&/() ::

jest10 ::

RED_line je izjavil:

poglej in magari zalepi slikco

Matev je izjavil:

http://www.whatwillhappenin2012now.com/...

a tole misliš?

ja oprani možgani
vsekakor


ker? argumentiraj, čene bom sprejel kot žalitev.


Bolj verjetno se gre za luknjo v možganih, kot le za opranost.

Matev ::

ker? argumentiraj, čene bom sprejel kot žalitev.


saj sem ti link prilimal
ki jasno dokazuje da je zadeva "kr neki"

če ni vsega zvezdnega neba v google sky mapsu - to še ničesar ne dokazuje

sicer si pa lahko vsak amaterski astronom pogleda ta kos neba

in bo videl ... kaj bo videl?

kaj misliš da je tam?

RED_line ::

ne, vidi se jasno da so tam nekaj zakrili. videl sem sliko preden so jo zakrili in vem kaj je tam. kaj sprašuješ mene kaj je tam. nisi ti tisti ki ve vse? oprani možgani ...
aja, argumentiral nisi nič! kr neki zna moja nona rečt ki ne ve zase. video ne dela ker take zadeve takoj zbrišejo da otežujejo infomiranje ljudi!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RED_line ()

Matev ::

ne, vidi se jasno da so tam nekaj zakrili. videl sem sliko preden so jo zakrili in vem kaj je tam. kaj sprašuješ mene kaj je tam. nisi ti tisti ki ve vse? oprani možgani ...


in ti zlobni faloti tudi preprečujejo vsem tisočim in tisočem astronomom da bi pogledali ta kos neba in videli kar ne smejo
dobri so teli zarotniki

/ej
sori ampak ... bi ti nekaj rekel . pa mislim da verjetno že dosti trpiš

RED_line ::

kaj imaš pa za rečt. sej ne znaš nič argumetirat.

Matev ::

kaj imaš pa za rečt. sej ne znaš nič argumetirat.


vidi se jasno da so tam nekaj zakrili.


tu res nimam kaj za rečt
si že sam vse povedal

Gray_Warden ::

RED_line

preprosto nam povej kaj TI meniš da je tam in kaj si TI videl. Po možnosti prilepi še kakšno sliko, da bomo videli o čem govoriš.

Drugače si brez argumenta ti ki praviš da je nekaj tam in ne ostali ki trdijo da tam ni nič posebnega.
Why so serious?

CaqKa ::

RED_line je izjavil:

kaj imaš pa za rečt. sej ne znaš nič argumetirat.

pa ti jim samo povej kaj bi se naj na tistem zakritem kosu skrivalo.

BigWhale ::

RED_line je izjavil:

kaj imaš pa za rečt. sej ne znaš nič argumetirat.


Jest ti lahko komot argumetiram. Evo.

"The idea was first put forward in 1995 by Nancy Lieder, founder of the website ZetaTalk. Lieder describes herself as a contactee with the ability to receive messages from extra-terrestrials from the Zeta Reticuli star system through an implant in her brain."


No, men so vesoljci iz Rho Cancri A preko brain implata povedali (z njimi ze vec let komuniciram), da so teli na Zeta Reticuli eni salabajzerji in da nimajo pojma. Rhojevci so isto opazil Nibiru in ker so vidl kam gre, so ga zvlekli ven iz orbite. In ga zalucali v Jupiter. In NASA je vedla za to.

A mislis, da je komet Shoemaker–Levy 9 v resnici bil to za kar so ga proglasili? Ni bil ampak to so take skrivnosti, ki ne bodo nikol prisle na dan! Ker to skrivajo samo zato, da bi lahko imeli kontrolo nad ljudstvom. Vsi vi, k jim pa verjamete ste pa ovce, ki se pustite kontrolirat.

CaqKa ::

Matev je izjavil:

http://www.whatwillhappenin2012now.com/...

a tole misliš?

ja oprani možgani
vsekakor

Videoposnetek je bil odstranjen zaradi kršitve YouTubovega pravilnika o vsiljeni, goljufivi in komercialno zavajajoči vsebini.
Oprostite.


:)

btw.. ve kdo kje si lahko kaj več o teh aviončkih preberem:
 mayan airplane

mayan airplane

jest10 ::

Meni je tole podobno hecnemu metulju/hrošču.

Gray_Warden ::

na googlu sem na hitro našel tole: http://www.world-mysteries.com/sar_7.htm

vendar glede na to da je to prvi zadetek pri iskanju na googlu, sklepam da si ga že prebral...


jest10 poglej slike na strani ki sem jo prilepil zgoraj. Od strani boš videl da gre dejansko za modelček letala oziroma nečesa podobne oblike. Lahko pa da je le nekdo ustvarjal in niti ni vedel ka je ustvaril....
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

CaqKa ::

ja samo na zadnjem delu ima ruder, oziroma krmilo. nisem še videl hrošča v taki obliki.

malo me zanima o aerodinamiki tega, pa če so slučajno našli kake take zadeve v naravni velikosti..

Gray_Warden je izjavil:

na googlu sem na hitro našel tole: http://www.world-mysteries.com/sar_7.htm

vendar glede na to da je to prvi zadetek pri iskanju na googlu, sklepam da si ga že prebral...


jest10 poglej slike na strani ki sem jo prilepil zgoraj. Od strani boš videl da gre dejansko za modelček letala oziroma nečesa podobne oblike. Lahko pa da je le nekdo ustvarjal in niti ni vedel ka je ustvaril....


v bistvu bi me zanimalo kaj iz kakega edu linka, ne pa ravno iz *mystery* linka :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

jest10 ::

Ptič?

PacificBlue ::

Dve razlicni verziji sta, eno je iz egipcnaskih piramid, tole kar je pa na sliki pa je delo majev. Ptic btw nima zadnjih vertikalnih stabilizatorjev.
I’m out.
:3

jest10 ::

Sonce tudi nima obraza. Zakaj ga potem delajo?

PacificBlue ::

Kdo ga dela? Ja risejo ga po cicibanu, če pa to beres..well:(
I’m out.
:3

jest10 ::

Pol si pa ti videl bolj malo starih kipcev

Gray_Warden ::

jest10
Pokaži sliko or it didnt happen. =)
Why so serious?

s51as ::

To je čist jasn kipec letala. Naredil so nekaj po opisu, kar čisto sovpada z mojo teorijo opisano nekaj postov prej.
It's just me myself and I

RazzorX ::

Gray_Warden je izjavil:

jest10
Pokaži sliko or it didnt happen. =)


Sun god

jest10 ::

recimo rimljančki
 azteki

azteki


 egipčani

egipčani


itd

PacificBlue ::

jest10 verjetn misli to Solar deity @ Wikipedia

Drugace se nikol nism ubadal preveč s temi modeli letal..edino vem, da so obe varianti nardili mal v vecjem merilu in preiskusili njihove letalne sposobnosti in sta dala zelo pozitivne rezultate(check youtube). Je pa bil poudarek na majskem modelu, da bolj predstavlja letalo na raketni pogon(reaktivno letalo), kot pa ptiča ali kaj podobnega, egipcanski model pa je kot pomanjsano jadralno letalo...lahko pa sta tudi bili samo igraci za otroke, tako kot je danes.:)

ps.

egipcani zihr niso tako predstavljali ali ustvarjali kipce soncenga boga. nIkoli in nikdar!
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

Ziga Dolhar ::

s51as je izjavil:

To je čist jasn kipec letala. Naredil so nekaj po opisu, kar čisto sovpada z mojo teorijo opisano nekaj postov prej.


In ker nikjer ni nobenega propelerja, je očitno, da je imel pod krili jet motorje! Al pa vsaj scramjet!
https://dolhar.si/

RazzorX ::

Ziga Dolhar je izjavil:

s51as je izjavil:

To je čist jasn kipec letala. Naredil so nekaj po opisu, kar čisto sovpada z mojo teorijo opisano nekaj postov prej.


In ker nikjer ni nobenega propelerja, je očitno, da je imel pod krili jet motorje! Al pa vsaj scramjet!


People see, what they want to see.

s51as ::

Ja itak da je reaktivc, kolko pa še vidiš danes letal na propelarje?
It's just me myself and I

PacificBlue ::

:P

I’m out.
:3

Loocas ::



tole so "ptiči" Maye.

Očitno prej upodabljajo letala, ne pa ptiče.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V bosni piramide (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
48893908 (71372) GizmoX
»

Obeta se nam največje iskanje Nezemljanov v zgodovini (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
28669169 (57225) garamond

Ancient Aliens (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27967469 (63059) hamax

We come in peace... (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24243025 (36629) Gandalfar
»

Denarja za iskanje Nezemljanov ni, SETI ustavljen (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
23440389 (33831) jest10

Več podobnih tem