» »

DJ,DJ TIME, roko v ogenj dam

DJ,DJ TIME, roko v ogenj dam

DrSergioDJ ::

Ste bli na Božičnem DJ TIME-u???? Jazst sem bil inu morem rečt, da je zadeva kr sekala:D:D:D Unc, unc do konca ( oz. non-stop), kamor pogledaš napol nage žene:D:D, na enmu oderčku clo res polnage žene, drgač pa nasploh en full žur, sam k je blo prekratko, na afterparty v Lipo se mi pa ni šlo. DJ TIME forever:D
...

Cr00k ::

hehe..ti bi mogu na kksn party it..:)..pol se bi ti pa obrnl...ne pa na DJ Tajm:)))

Aggressor ::

Jap, jaz sem se ga že naveličal...
Ko gre človek enkrat kam na tuje, vidi, da je DJ time bolj hecna zadeva...
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

DrSergioDJ ::

ja, sam če si še nemobilen ( glej: izpit ne spljoh, kesh pa tudi niti ne ravno :D:D ), pol lih ne mors dost okrog it, ne? K recmo, jest bi ful sou na kak LoveParade al pa kej:D
...

miranpozar ::

ta komercialni tuc-tuc, techno in rave so out! počasi se vzpenja house, club, fusion ter razne novotarije iz velike britanije, francije in amerike! To je cool! Yup!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Elemen_T ::

Ah dej no dej.
Komerciale pa res ne maram.
Ste kdaj slišali za drumnbass?...Brejkbitnik je bil nor.

eomer ::

Je bil koncert v tivoliju za 10 let Big foot mame boljši!!!

:)):))

XCT ::

Fantje ne se prepirat, ker to je stvar okusa.
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

darh ::

ja ane... sem bil na dj tajmu... use je blo lepo in prou, dokler ni blo konc & je blo 'treba' it se u lipo....
s kolegam sva resno misnla it, kar je pricalo tudi 1 urno cakanje na mrazu za naslednjo trolo, ker sta bile prve dve ( ko sva prisla do njih je bil prizor enak konzervi s sardelami !! ) napolnjeni do konca ! u glavnem... a niso bili sposobni zrihtat vec kot 2 troli al kaj ???? sicer pa mislm da ce bi jih blo kej vec, bi se lipa spremenila v tempirano bombo.....

sicer pa... zur je bil ql.... sam bi blo bols ce bi blo mal toplo ( sicer te pa tud litrca pogreje, right...:P:P )
Excuses are useless! Results are priceless!

DrSergioDJ ::

ma ja, mraz pa to, pa še prehitr so končal, matr, vsaj še uro in pol bi moral trajat:D:D
...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radio na delovnem mestu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
518899 (7107) GabrieLeo
»

2 mladoletnici mrtvi pred klubom Lipa !!! (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
28723233 (8820) PaX_MaN
»

Vsi mamo radi Psy in Goa Trance! (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
806580 (5462) snow
»

Surround- poceni verzije ;) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
1168541 (6225) Pyr0Beast
»

rave ali punk? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
695166 (4339) Gh0st

Več podobnih tem