» »

rave ali punk?

rave ali punk?

1
2
»

Stallone ::

GhOst: Aja, a to v Sub-u? A je kej Umek pršu pogledat sceno? Na patrtye bl mal hodm zdej, k je šola-gimnazija, pa slo-tech, pa ženske, pa mam bl mal cajta, aja pa še avta nimam... :( Sam se bo že našel čas>:D GhOst: A si kej na forumu na AG?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Stallone ()

McKinda ::

Rave sux, Punk pa isto....Js prisegam na Metal (Dream Theater - ZAKON!!) al pa kšn stari rock (Joe Cocker, Rolling Stones, Clash,...). >:D
Ali G IN DA HAUS!!

sketch ::

Hm... Jaz v bistvu poslušam vse, od chillout/downtempa, nu-jazza, drum'n'bass, kakšen melodičen trance ali progressive house, potem pa navzdol priti trdemu technu, progressivu in drum'n'bass-u, pa nazaj po lestvici, kakšen Hamerfall , Manowar, Blind Guardian, Bad Realigion, MM, Incubus, Queen, Conrad, Planet Groove...

Mislim, da je glavna razlika, ki ljudem ni jasna, v namenu muske. Techno, house itd. načeloma nista namenjena za poslušanje, ampak za gibanje; ritmična elektronika je podobna tistemu, kar so počeli naši predniki, ko so plesali okoli ognja - bobnali so in se spravljali v trans.
Točno to meni naredi taka muska; če je dober DJ z dobrim izborom, občutkom za publiko in sposobnostmi, ne rabiš nobenih dodatnih substanc razen vode da se imaš dobro - noč kar preleti mimo, telo dela svoje, možgani pa tečejo v praznem teku...
Vem, da se sliši bedno, ampak tisti, ki enkrat odpre oči in ugotovi, da se zunaj že dani in sploh ne ve, kaj je počel zadnje 4 ure (pa ni ničesar zaužil) - ta je zasvojen. To je dobra elektronika; trans, meditacija, kontemplacija. Dober house meni pride skozi ušesa not, samo bežno pomaha g. Možganu in gre direkt v srce in želodec.
Potem pa pridem domov, popijem kozarec vitaminov ali česa podobnega in nekaj pojem, in po 10 urah spanja lahko premikam gore - še prejšnji dan sem bil pa kompletno zbit.

Pank, metal in druge stvari... to se pa meni zdi bolj muska za poslušanje. Ne vem, včasih enostavno paše malo izrazit jezo, razočaranje, frustracije... ampak ponavadi sem po poslušanju take muske še bolj napet, ne pa sproščen.
Adapt and overcome.

Binji ::

sketch: metal just gets you into the mood>:D

Ne sej je res da ne mors ob vseh prilkah vsake muske poslusat. Pac kukr ti pase
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Gh0st ::

stalone
GhOst: Aja, a to v Sub-u? A je kej Umek pršu pogledat sceno? Na patrtye bl mal hodm zdej, k je šola-gimnazija, pa slo-tech, pa ženske, pa mam bl mal cajta, aja pa še avta nimam... Sam se bo že našel čas
GhOst: A si kej na forumu na AG?


Ne zdele je biu samo (petk) Ben Long pa BloodyJ in Luygi Van.
Sam mi ni blo tok gut, ker sm biu že itaq 2x prej na Space DJz (celje in Sub --> samo je biu Jamie Bissmire).

Zame je zakon Progressive trenutno. Crazy Lemon je THE KING! Odkar sm biu na Meet Me-ju samo še to furam... IN valda v kombinaciji s *srčkom* je najboljš...

Na AG forumu sm biu en cajt, sam je vse skup blo dokaj mrtvo, pa pol nisem več gor hodil...
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Stallone ::

GhOst: Ja itak, Crazy Lemon je itak car... Ja, sej ta forum na AG je dost mrtu zdej...:(

Gh0st ::

stalone:
a boš ši kej na Brasilian House u petk?
DJ Mau Mau iz Sao Paola je u SUB-SUB-u (?)...

sicer sm mislu it na Anthony Pappa v AG, samo ni kesha...:(
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Stallone ::

GhOst: Hm, dobra ideja, mogoče bom pa šu... A kej veš kok je cena?A poznaš Kick-L -a?

Gh0st ::

No lej tko je (piše na flyerju):

Sounds of brazilian house
11.10.02 subsub ljubljana
-------------
DJ MAU MAU - tropic records/ SAO PAOLO / BRASIL
DJ ALEKSIJ

Electroclash Prive:
DJ P-TWIN

Začetk: 23:00
Vstopnina: 2400 SIT, 2200 (dijak. študent), 2000 SIT (flyer)

Ne unga modela ne poznam...kdo pa je to?!
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Stallone ::

Aja, kul, mogoče pa celo pridem 8-) Ma to je en moj sošolc, k vse ve o elektronski glasbi, pa zdej neki tud producira...GhOst: ti greš?

Gh0st ::

Na zažetku tedna sm biu 100% da grem, zdej me pa neki bolezen daje, tko da nism čist shure. Najbrža bom šou, bom vidu kako se bom du takrat pocajtow...

no sej če ti greš pol se pa mogoče tm vidmo ane!
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Stallone ::

GhOst: Sprememba načrta: Grem namreč v Lipo v soboto. Dej pejt še ti8-)

Gh0st ::

G-za man!
I can't!
Grem u suba...žal...
sej bi blo fajn se zment za kdaj drugč pol...
25.10. grem na PROGRESSIVE ONE NIGHT u suba s kraljem..CRAZY LEMON!!!!!!!
lohka takrat. PA tud vmes, če bo kj pametnega...
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Stallone ::

Ok, se bova že nekje kako spoznala:) Ja uživej v SUB-u, jest bom pa v Lipi:D House music

DaNe ::

Punk's not dead!!:D
You'll never drink alone!

Zgodovina sprememb…

Gh0st ::

stalone

Kako je blo u Lipi?
SUB je biu čist u pistaciji! Kr en gniu set! totalna bedarija. Tok še nism biu razočaran nad nobenih partyjem. Tipo je kr en nerd, tak s špegli, ej tok je biu slab, da ga noben sploh ni porajtal (nalašč) k je šou med publiko...to je res bad!
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

Stallone ::

GhOst: A res, ja bad, ej tega, rajš bi šu u Lipo k je blo noro>:D Sam me je Lange razočaral, Manali pa prevzel. Manali pa Shark sta ga pol res še šopala, pa ful mal folka je blo in je zgledal k kšna private party, muska pa huda! A greš zdej kej u Celje na Umeka, al pa u Lipo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Stallone ()

Gh0st ::

Umek v Celju?
Kaj kje kako?8-O

Sicer mam nasledni party planiran za 25.10. ---> PROGRESSIVE mit Crazy Lemon und ostali...to bo party!!!!!!!!!!!

za vmes pa nevem...če bo kej res pametnega. mal si morm odmora vzet...:)
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Stallone ::

Ne ne Umek je šele 31, hudo bo, morš pridt...

Gh0st ::

YOU BET I WILL!!!! 8-)
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero muziko poslušate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8211866 (8172) AmokRun
»

Muska stuf

Oddelek: Sedem umetnosti
352152 (1698) DimmniBurek
»

Vsi mamo radi Psy in Goa Trance! (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
806579 (5461) snow
»

RAVE vs TECHNO

Oddelek: Sedem umetnosti
343423 (2901) Tr0n
»

Poglasbimo forum. Pardon, ložo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
835308 (4469) Jack69

Več podobnih tem