» »

Logitech Z-5500 in problem z daljincem

Logitech Z-5500 in problem z daljincem

bastadu ::

Pred dobrimi 3 tedni sem v Pelugi (Avstrija) nabavil zvočnike Logitech Z-5500. Včeraj se mi je pripetila ena čudna stvar, in sicer daljinec ni hotel več ubogati. Deluje le še za glasnost +/-, vse ostalo pa ne prime več (lučka utripne ob pritisku katerekoli tipke, samo efekta ni). Zanima me, če je še kdo imel podobne probleme in kaj bi lahko bil vzrok za to?

bmandelj ::

jaz ne
si probal baterijo?
nesi rma
There is no greater sorrow than to recall hapiness in times of misery....... Dante Aligheri

bastadu ::

Ugotovil sem, da včasih mu pride in za par sekund dela normalno, potem pa spet ne:O Pomoje če bi bla baterija nebi nič delalo, tako pa za glasnost dela, ostalo pa samo mežika ona lučka pri on/off gumbu...

BigFoot ::

Zamenjaj baterije, potem bos vsaj sigurno vedel a je v tem problem a ne. Ce ni, zvocnike nesi na servis.

bastadu ::

Hm, mogoče ve kdo, ali lahko uveljavljam garancijo pri nas (pri zastopniku), če sem zvočnike kupil v tujini?

bastadu ::

Probal druge baterije in isto:(

glinik ::

Jaz bi na tvojem mestu malo razšraušal daljinca in ga malo spihal. Pa še ono konzolo bi malo spihal, kaj veš mogoče bi kaj pomagalo... ? Sami problemi s temi Logitechi ... le kam to vodi ???

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

bastadu ::

Niti ne vem kako bi vzel daljinec narazen, saj nima nobenih vijakvo, zlamal pa zudi ne bi rad... Sicer pa prah pomoje ne bi smel biti problem, če so zvočniki skoraj novi, ne bi rekel da bi bili že leto dni stari...:\

bastadu ::

Dobil nov daljinec, očitno se je staremu nekaj zmešalo...

Primoz78 ::

Sorry za off-topic...ali iz Peluge posiljajo tudi po posti?...mislim v SLO?

Lp Primoz

bastadu ::

V Slovenijo ne:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zvočnik hrešči in izginja zvok ob dotiku le tega

Oddelek: Pomoč in nasveti
121654 (1430) Han
»

[2.1] Katere Zvočnike? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Zvok in slika
44189522 (41997) staher
»

Xbox One bo dobil daljinca

Oddelek: Novice / Konzole
3815614 (10336) antonija
»

Daljinec in redka TV Iskra

Oddelek: Zvok in slika
143921 (3709) zuz3k
»

dilema: zvocniki Logitech : z680 vs z5500??? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10912117 (8133) Seky

Več podobnih tem