» »

sistem se mi ugaša - z fixblastom ne najdem virusa

sistem se mi ugaša - z fixblastom ne najdem virusa

m30000 ::

Včasih dobim sporočilo da se mi bo računalnik v 60 sec. resetiral. Imam kar nekaj program, ki naj bi poiskali sasserja pa blasterja pa mi noben nič ne najde.
V task managerju sem našel program lsass.exe (nekje sem zasledil da je ta krivec). Imam service pack1, (service pack 2 nimam zato ker mi javi da moram aktivirati winse in ne vem kaj narediti da bi dobil sp2).
Naštimal si bom firewall im me zanima če mi bo z neta datoteke počasneje downloudalo (dc++) ,ker imam počasno povezavo.
Oprostite mi za ta vprašanja ampak zanima me če se ga da ostraniti brez da bi inštalirau firewall:\
  • spremenilo: m30000 ()

Azrael ::

Uporabi antivirusni program: npr AVG, ki je free. Skrekanih variant raznih plačljivih Av programov ti ne priporočam, ker lahko delajo zelo čudno ali v resnici sploh ne delajo...

Ali plan B: Uporabi kakšnen free online virus scaner, Google najde marsikaj.

Glede BT ne skrbi, doma na kompu, ki je za tremi FW BT dela BP. Je pa včasih treba poštimati pravila za FW, samo ni preveč težko, če pa bi se slučajno zataknilo, pa ti bomo že pomagali.

LP, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

Azrael ::

Pardon, sprašuješ za dc, velja isto za vse p2p, pravilna nastavitev FW in dela. Za SP2 pa preglej to temo Windows XP SP2.
Nekoč je bil Slo-tech.

pviran3 ::

dej start>run in napisi 'shutdown -a'

a pomeni prekini

suntrace1 ::

Verjetno imaš W32 Blaster A. Čeje, poišči program blastgui, mislim da je na McAfee strani, ne bi točno vedel z glave če je res od tam, ga poženi in odstranil bo virus. Nato si naloži WindowsXP-KB823980-x86-ENU (naredi copy/paste imena) in si naloži ta patch na Windowse.

Kolikor vem moraš ''shutdown -a'' vpisat v CMD da deluje :\

Me zanima če si na Telemach omrežju, ker sem imel kar nekaj časa probleme z njim kadar sem postavil na novo sistem in mi je prišel gor takoj z prvo povezavo na omrežje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29339846 (14828) brainiac20
»

črv / virus issas.exe (lsas.exe)

Oddelek: Pomoč in nasveti
131384 (1024) Queen
»

Windows XP SP2 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
49246424 (20101) R33D3M33R
»

Konec interneta v 2006

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
422497 (2497) viper
»

Windows XP SP2 Final (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
908114 (8114) MrStein

Več podobnih tem