» »

LOST

LOST

globoko grlo ::

A kdo gleda to al ne in če gleda, kdaj bomo še kj vidl, zdej sm 14 epizodo pogledal, pa me full zanima kaj se naprej dogaja.

Je pa tko, en avion strmoglav nekje na "južnem otoku" in je ene 48 preživelih, ostali potniki so pa kaput, teli preživeli so pa čist ok, en stari invalid shodi, pa take fore se dogajajo, pol jih napade en polarni medved (v tropski džungli), pa slišjo en stvor in vidjo kako se drevesa lomijo in je sploh in oh štala. Zdej pa raziskujejo kaj se na otoku dogaja in se je dogajal, aja, najdejo še eno francozinjo, (znanstvenico) ki je že 16 let na otoku, ostale znanstvenike so pa "oni" fental.

Vglavnem me še nejbolj zanima kdaj bo 15 epizoda.

tnx

LoneWolf ::

15. del je napovedan za predvajanje danes, 9. februarja 2005. Info
Drugace pa solidna serija. Ni ravno 24, ampak v redu.

globoko grlo ::

jp, sm mal pogoglal, 9 in 16 sta novi epizodi
a 24 je bl kul, al kaj

LoneWolf ::

24 je serija, kjer se dalec najvec dogaja, v eni epizodi toliko kot drugje v eni sezoni. Scenaristi vsaj sluzijo svojo placo, poleg tega so zapleti in dogajanje vsaj priblizno verjetni in ne zalijo inteligence gledalca do te mere kot npr. kak Stargate ("8-12 let" nalepka, pa da ne bi kdo slucajno omenjal SciFi...) ali Enterprise (sem fan Star Treka, ampak Enterprise ni Star Trek, sorry).
Kvalitetnih serij je vedno manj - 24, Lost, West Wing, pogojno se kak E.R., pa se neha.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3427554682 (4206) Pithlit

Serije (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311147 (1848) opeter
»

Lost - nadaljevanka! (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Sedem umetnosti
91281064 (19299) weasel
»

StarTrek fan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6810705 (9266) nicjasno

Več podobnih tem