» »

StarTrek fan?

StarTrek fan?

«
1
2

Gaby ::

A je tukaj kaj tapravih StarTrek fan-ov? :D

Tr0n ::

Ne sicer taki, ki bi se oblacil v njihove kostume in hodil na konvencije, ampak tak, ki je "gor zrasto" na ST serijah. Seen them all multiple times :).

nicjasno ::

Definiraj pojem "pravi" star trek fan.

Osebno mam doma vse epizode vseh serij (tos, tng, ds9, voy, ent, animated series) in seveda vse filme. Poleg tega pa mam se model od moje najljubse ladje uss Enterprise D nad mizo.

Me to kvalificira za pravega fana? Ne vem, glede na to da kaksnih drugih trekovskih izpadov nimam. :D

Silikon ::

Ko je le možno si ogedam nadaljevanko, drgač pa sem kar precej zavzet "gledalec-opazovalec"

Gaby ::

Hehe. Cute! :) :D

OmegaBlue ::

Reporting for duty :D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Alec999 ::

Beam me up, Scotty :D

undefined ::

>:D

Aspirinix ::

hy hy sir

OldSkul ::

More power to engines!:D

undefined ::

I kant do it kept'n, I dont hav' the powar. :D

Gaby ::

We are Borg. Resistance is futile! You will be assimilated!!!!!

undefined ::

> We are Borg. Resistance is futile! You will be assimilated!!!!!

We will add your biological distinctiveness to our own. :))

OZZY ::

Kva pa je Startrek fan ?????????????? A vsa tista moja zbirka vseh nanizank (od prve verzije, nato TNG, DS9, Voyager vsi filmi) mene kvalificira za ST fana??'

No poleg tega sem tud Stargate fan.....tud mam vse.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

undefined ::

Ojej, samo ne DS9 omenjat. ;)

zvitorepec ::

J.L.P.: "Make it so!"

ST bi gledal ves dan. Na mojo zalost so nase televizije nehale predvajati vse serije - pa se to vedno na sredini, tako da sem ze cisto obupal, da bom kdaj videl vse.

A bi bil mogoce kdo, ki ima vse serije posnete, pripravljen kaj posoditi (zal nimam ADSL :'(, da bi kaj z neta pobral).
HOWGH!

EZ2BHard ::

Ne vem, ce steje to, da sem font Crillee, ki je uraden font serije Star Trek TNG, spremenil tako, da ima zdaj se sumnike? :D


Spock: Live long and prosper \\//. :)


Prevod: Bodite pridni, da vas ne bodo za usesa, kot mene.


Za vse navdusen(k|c)e se Star Trek Ascii Art.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EZ2BHard ()

Paramedic ::

Engage! < to bi js dal v Start gumb najraje!
Shields up, to je skor v vsakem delu :)

Drugače jih pa js gledam odkar so na naših programih ali na hrvaških, tak da sm vsak dan pozno zvečer pr TV (HTV3).
Sm si pa povleku zdej Nemesis, da vidim kako kaj filmi zgledajo. Ful so se spremenili od teh delov, ki so na HTV zdej.

Sensors report strange fluctuactions...
End transmission.

Aspirinix ::

Long ditance sensors are showing an unknows object. It seems to be






Slo-Tech..>:D

EZ2BHard ::

Ti si kar spremeni ta gumb, postopek imas opisan na strani Customize the Start Menu Button. :D


Drugace je meni se skoraj najbolj vsec serija ST TNG, medtem ko mi je pa serija DS9 popolnoma negledljiva.


Se stran Star Trek Ascii Art Archive.

nicjasno ::

DS9 je najbolsa serija sploh. Od cetrte sezone dalje trga.

Paramedic ::

Js se kar bojim, kaj bo ko bo tega na HTV konc, TNG.
Se mi zdi, da nič ne more dat bolj pristnega občutka, kot te face v TNG :\. Pač najbolj sem jih navajen. Ko mal pogledam DS9 me nekako ne ganejo preveč.
End transmission.

Vesoljc ::

scott me up, beamy
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

nicjasno ::

Um... to se mogoce:





moja mala kreacija, ko sem imel prevec casa. Ladja se seveda tudi deli na kroznik in pogonski del :D

Na slikah je naveden se stari naslov mojega homepaga. Nisem ziher ce se stara stran obstaja. Ce se, je gor itak redirect na novo stran.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nicjasno ()

undefined ::

Nicjasno, ja ja, dolgcajt dela svoje. ;)

Tr0n ::

Kewl.

Gaby ::

Waaaa! :)

Yohan del Sud ::

Sorry, duty calls... ;)

SaS ::

nicjasno, kje si dobil model??:D

JAz ga že lep čas iščem!! Je bil sestavljen ali je ga je bilo treba sestavit (tako kot ladje in letala od ravella)??8-O
___________________
........SYSTEM ERROR

......F*** THE SYSTEM
___________________

BigWhale ::

Hmm, pick your favorite captain:

Picard

Worf: "Captain, they are charging weapons!"
Picard: "Hail them!"
W: "No response, sir."
P: "Shields up, and hail them again."
W: "Still no response, they opened fire, shields holding at 80%"
P: "Damn it! Evasive maneuvers, keep haling them!"
W: "Direct hit sir, our shields are down to 50%, should we open fire?"
P: "Not Yet!"
W: "Our shields are down to 30%, sir!"
....

Sisko

... some 'chatter' with Klingons...
Klingons: "Surrender your defenseless station!"
Sisko: "This station might be old, but it is not defenseless. I've got 5000 photon torpedoes charged and lock on you!"
Klingons: "It is a good day to die..."


Janeway

Tuvok: "Captain, the prime directive does not allow us to interfere..."
JaneWay: "To hell with prime directive, we're going home!"


Kirk

Hm, let's beat up few aliens and then fall in love with some alien chick...
... which usually gets killed. :P


Lahko bi pa zbirali tudi najbolj annoying karakterja, s tem da Wesley-a ne upostevamo, ker takoj zmaga :P

Paramedic ::

A mi lahko kdo razloži, kaj je blo s tem, da je Picard bil borg (časovno kako je potekalo).
End transmission.

BigWhale ::

Najprej je bil Q :P In je postavil zemljane pred sodisce.
Potem je Q pokazal Borga Picardu. :) Eveel!
Potem se je Borg odpravil proti zemlji.
Potem je Borg ugotovil, da bi bilo fajn imeti nekoga, ki bi bil sicer priklopljen na Collective ampak bi bil se vedno na nek nacin individualist. Ugrabili si Picarda in narejen je bil Locutus of Borg. Potem se je zgodila bitka @ Wolf 359. (Tam unicijo ladjo na kateri je bil Sisko in njegova zena (ki je v napadu umrla)) Enterprise se privlece nazaj do zemlje, Riker z eno podlo zvijaco pretenta Borge, Picarda dobijo nazaj, ga odklopijo in zivijo srecno do konca svojih dni.

Tko nekako... Tocnih stardate-ov pa ne vem. :P Sorry. Poglej kak episode guide.. ;)

THor71 ::

Vidim, da je en model odgovoru, da ima modelcek Enterprise-a. Kje se pa to lahko dobi? Bah ne mi rect da v Paramount studiu :P

Tr0n ::

Pozabil si se, da se na zacetku DS9 Picard in Sisco srecata. Sisco je seveda jezen na Picarda, saj ga krivi za smrt svoje zene. Picard se pa vsega ne spominja. Dominion vojne, bla bla bla ... potem pa Voyager :).

nicjasno ::

Model je od enterprise d, dobil sn ga pa od enega kolega. Model je iz leta 1994.

Jaz sem ga tudi iskal, da bi si se enega kupu, pa ga nikjer ni.

trillian ::

koliko vas zna klingonscino?

Qapla!
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Paramedic ::

No, to je blo pa osvobajajoče :D.
A mi lahko, sam tko iz zanimanja, povte še, kako si po stardate sledijo serije, prvi je ST: Enterprise, če se ne motim.
End transmission.

undefined ::

> Hm, let's beat up few aliens and then fall in love with some alien chick...
... which usually gets killed. :P

Hahah. Kirk rula! Čeprov mi igralec William Shatner ni prav nič všeč, ampak karakter Kirk je pa kewl. ;)

> koliko vas zna klingonscino?

nuqDaq tlhIH Daq DaHjaj? :)

OZZY ::

Paramedic: Kako si sledijo:

1. Startrek z cap. Kirk in drugimi
2. Startrek Animated series
3. Startrek TNG
4. Startrek DS9
5. Startrek Voyager
6. Startrek Enterprise

A ste vsi pozabil na St risanke. Sicer mislim, da je bla smo ena sezona..cc 20 al 22 epizod ampak vseeno.
Go with the flow.

OldSkul ::

Ampak se mi zdi da bi morali posneti še eno serijo, ki pa bila nadeljevanje Voyager-ja.

LoneWolf ::

OZZY: Narobe. Paramedic je vprasal kako si sledijo po stardate, ne po datumu predvajanja na TV.

Tule npr. je graficno prikazano, kako si v casu sledijo posamezne epizode glavnih Star Trek serij. ST Enterprise manjka, ampak so vse epizode datumsko precej pred zacetkom TOS.

THor71 ::

Ko je ze ravno o datumih debata. Mi lahko kdo razlozi kako funkcionira stardate v StarTrek-u? Mislim, kako prides do teh stevilk?

BigWhale ::

Stardate poznajo sam tahujsi trekkerji... :P Myself excluded ;>

LoneWolf ::

Obstaja vec variant izracunov za stardate, avtorji se v razlicnih serijah niso drzali popolnoma konsistentnih izracunov. Se najbolj precizna in tocna naj bi bila metoda uporabljena v TNG serijah, kjer vsako zemeljsko leto predstavlja 1000 stardate enot, stardate 00000.0 pa se je zacel 25. maja 2322, ob 00:00.

Se par linkov:
TrekGuide
Starfleet Command

pingo76 ::

No ja meni pa je bila blazno všeč le TNG serija.

"Make it so"

BigWhale ::

Ma, Picard je en diplomat pusyy... ;) Je pa res, da je Enterprise edina ladja, kjer so lahko rekli: "We have a trigger happy Klingon on tactical..."

:P

Tr0n ::

Ma, same serije so imele neko poanto, poskusale so odgovorit na vecna vprasanja clovestva, konflikte, diplomatske dileme etc. Ce pa recimo sedaj gledate tretjo sezono Enterprise (ki se sedaj imenuje Star Trek Enterprise) pa se mi zdi, da je le eno veliko skrupcalo. Zgodba je bolj ali manj v ozadju, poante pa sploh ni, razen te, da je potebno krivo dejanje obvezno mascevat. Da ne omenjam umetnih/izsiljenih poiskusov zvisanja gledanosti (T'Pol in Trip nudity recimo). Kr neqi :).

nicjasno ::

Enterprise je en navadn pofl. Vizualno je odlicna, samo zgodba in tisto nekaj kaj je vcasih bil star trek se je tu popolnoma izgubil. ZATO je padla gledanost te serije. B&B pa se praskata po glavi le zakaj je gledanost njune serije tako nizka. Mislim, halo?!?!?

OldSkul ::

Sej zato sem pa rekel da bi morali še eno serijo začet snemat, ker tale Enterprise nima prihodnosti.

LoneWolf ::

Se podpisem pod Tr0n-ov post. TNG je z naskokom najboljsa ST serija, s smrtjo idejnega oceta Star Treka Roddenberry-ja so scenariji padli na raven populisticnih serij brez prave poante. Pravi duh Star Treka je bil najbolj ziv v TNG, Voyager je bil se OK, ampak na trenutke ze nekam kavbojski (recimo, da se jim opravici glede na posebne okoliscine), tale Enterprise je pa ze tak, da me pocasi postaja sram, da predstavlja clovesko raso. Kot kak lokalni bully, cisto nasprotje Picarda.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Trek 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9726920 (22548) Dami
»

Star trek

Oddelek: Sedem umetnosti
232497 (2043) BigWhale
»

znanstveno-fantastične serije? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
619589 (8266) SavoKovac
»

Se Startrek vraca na nase zaslone

Oddelek: Loža
241604 (1234) Kralj

Več podobnih tem