» »

Utripanje Lcdja - Nova graficna !

Utripanje Lcdja - Nova graficna !

Cranchi ::

Pozdravljeni,

torej od kar imam novo graficno torej 9800 se @ pro mi lcd utripa in to kar precej motece se posebaj zame ker sm tak perfekcionist, vceraj sem imel priklopljeno 5950 Ultra in te tezave nisem imel par dni prej sem imel 9600 XT in se nekoliko poprej FX 5500 nikjer zgoraj omenjene tezave, samo sedaj s tem radeonom pa, to utripanje se se posebaj opazi ko je kaka temnejsa podlaga, pa tudi v kaki igri se zelo opazi..

Prosim kakrsen koli nasvet, mogoce da bi dal mojega LCdja (Neovo 415) na dvi preko konverterja ? Ampak nevem zakaj imam to tezavo sploh, namrec dobil sem karto od kolega ki je on prvi lastnik in on omenjenih tezav ni imel prav tako na lcdju..

pomoc, ter hvala

Valentin ::

Probaj nastavit višjo frekvenco osveževanja grafične.

Cranchi ::

imam na 72 hzjec, zadevo sem znizal na 70 ter na 60 in v obeh primerih je isto in se vedno zelo motece, mi je se kaka druga resitev ?

Superbird ::

Meni se dogaja podobno in sicer, kadar z drsnikom scrollam stran ( npr slo-techovo, kjer je veliko teksta ) mi besedilo ( sploh belo/sivo na crni podlagi ) pri scrollanju trepeta.

AndrejS ::

Nekatere igre ne vzamejo nastavljenih frekvenc iz windows nastavitev !

Cranchi ::

hjoj ce bi kak posameznik kdaj prebral celoto tudi nebi skodlo, napisal sem da sem imel v preteklem tednu 3 graf. karte v svojem racunalniku in samo z radeonom 9800 omenjeni problem ostale 3 so delovale brezihibno, naj pa ponovim da ni z graficno nic narobe..

ShowDown ::

superbird če se ti to dogaja so 100% krivi driverji. meni je enako delalo pa sem naložil druge driverje.

matk ::

@Superbird: če imaš lcd-ja je to verjetno zaradi gostinga

@Don Corleone: če imaš slučajno TV tuner potegni antenski kabel iz tunerja in poročaj


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ima kdo LG v30? Težava z displey-om

Oddelek: Mobilne tehnologije
182785 (2206) Stikalo
»

ATI Grafične kartice (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Strojna oprema
87560338 (24576) Galaxy
»

hercules 9800 SE AIW (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
923856 (2469) Tito
»

CRT - LCD razočaranje in žalost... (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
645540 (4083) Marjan
»

Radeon 9500 PRO in moteče valovanje slike.

Oddelek: Pomoč in nasveti
311343 (984) CaqKa

Več podobnih tem