» »

hercules 9800 SE AIW

hercules 9800 SE AIW

1
2
»

Caligula ::

pejt raj menjat.

Pri uspesno modani se pri navijanju najprej pojavijo recimo pri vodi v 3Dmarku03.
Pikce. Ampak to pri navijanju-pri jedru pri cca 400 Mhz in RAMu med 365 in 370.

Odvisno pac od luftanja kiste.

Prej ne.

killah bee ::

ja sej bom probu zamenjat sam sem v dilemi da ne bom dobil še slabše in menjat tudi ne morem v nedogled,zanima me še to če je prodajalec dolžan vrniti denar če jaz recimo z izdelkom nisem zadovoljen ali moram nujno kaj drugega vzet ali pa zamenjati zgolj ta proizvod z drugim enakim,

kaka je alternativa za vrnitev denarja,če recimo oni oglašujejo da se kartica da uspešno modat in poleg tega ti še v trgovini to potrdijo+ preberi si v jokerju pa boš videl da se da,hehehe:D ali bi potem takem na podlagi tega zahkteval denar nazaj če mod ni uspel
pa ne bit spet jezni,ker pač nimam toliko sreče da bi dobil tapravo kartico iz prvega poskusa:8) ,

pač samo zanimajo me alternative,ker sem pač izvedel za ugodni nakup R9800PRO:) ,

hvala

kuglvinkl ::

killah bee, ti prav izivaš.
Your focus determines your reallity

Caligula ::

Njegova preracunljivost je njegova stvar... ampak prodajalec je oglaseval, da se da modat in naj mu torej da kartico, ki se moda.

killah bee ::

jaz tudi tako mislim in ne izzivam karkoli ali kogarkoli samo mnenje od ljudi bi rad slišal,
če sem s takimi vprašanji trn v peti nekomu ,sorry samo mislim pa da imam pravico da na moja vpašanja ali karkoli že ,da slišim mnenja drugih,recimo
če so kritična do mene ali do mojih neumnih vprašanj ali odgovorov,kot v neki drugi temi(tudi prav,vsaka kritika je dobra ali tudi če je slaba ) ok tako pač mislim .

Kuglvinkl ne vem zakaj si me vzel na piko,samo vem da si me v veliko postih opozoril,
zaradi mojih neumnih vprašanj:\ ,nobeno vprašanje ni neumno samo lahko se jaz in še kdo drug kej nauči iz tega,

mejte se

kuglvinkl ::

Uh, ja, prav čas in voljo imam vzeti nekoga na piko.

Je pa čisto enostavno. Ne prenesem ljudi, ki jim stopi, ko mislijo, da lahko obidejo zakon.

Zdej pa k stvari. Oglas je nenavaden. Ampak, je po svojem bistvu še vedno tender, tko da je netrdna ponudba. Defiinitvno pa ne prispeva k ugledu podjetja.
Your focus determines your reallity

Caligula ::

Kuglwinkl, lepo, da si takega mnenja ampak marsikdo se s tabo nebi strinjal. Skratka ze veckrat sem predlagal, da tko kot si to storil tu, podas svoje mnenje, kar je edino prav. Mani gre v nos obicajno prehitro brisanje.

To pa je cisto OK.

Ce podjetje ni 100% fer do kupcev, si zasluzi tudi kupce, ki bodo preracunljivi.

Reciprocnost pac.

killah bee ::

Evo spet mene,že druga kartica neuspešno modana,he;(( še slabša od prejšnje;(
tko da sem se zmenu z prodajalcem da jo bom menju in vzel čistokrvnega radeončka
9800PRO od gigabyta ko ga dobijo:\

boštjan ::

tko da sem se zmenu z prodajalcem da jo bom menju in vzel čistokrvnega radeončka9800PRO od gigabyta ko ga dobijo

A od gigabyte?

killah bee ::

ja zakaj:\

boštjan ::

ker meni so rekli,da je ne bodo več dobili,ko sem spraševal

killah bee ::

men pa da kao bodo,nej pokličem enkrat v petek,svašta8-O 8-O 8-O
bed bi bilo da jih res nebi,ker res ne vem kaj nej uzamem pol za ta dnar,huh:(

kdaj so ti pa rekli to,ker kao v računalniku so jih imel na zalogi še dve,sam jih pol kao ni bilo,tako da ne vem zdej kva je res in kaj ne,KR NEKI:|

boštjan ::

pred kakim mescom.spraševal pa sem zato,ker je karta fajn poceni

polde66 ::

jest tud nabavu tole zadevo, isto modal z softmodom, pa je isti učinek malih pikic čeprav se mi zdi da zadeva dela, pač bo treba s kakim programom sprobat, to me sicer v igrah ne moti ker so pikice zanemarljive.
NAJBOLJ ME MOTI K NE DELA TV TUNER!!!!!
vse sem sprobal vse drajverje naštelal, prve, zadnje une umes pa nker nobenga tv-ja, vedno semi pojav samo video capture - matr mu!!!!
Kupu pa u BOF-u uno herkulesovo - tarazstavno
A ma kdo kako izkušnjo?
verjetn jo bom spakiru pa odnesu back to shop. starost nje en dan, pa tko lep kompjutr sem si sestavu, tastarga mulcm dal jest bom pa zvisu.

frenk ::

polde66:kje ti pa meče pikice ven?...pa tuner bi tud mogu delat...probaj se še mal poigrat al pa nam ga nazaj prnes pa se bomo mi;)

killah bee ::

TV tuner ti ziher dela sam moraš met en popravk za dx9,pol ti pa bo ziher delal,to da ti dela kake pikice,se ti lahko maščuje pol kasnej pri prihodnjih igrah ko ti lahko še bol nagaja,zalaufi 3dmark 03 pa poglej v drugem testu na oklepu od vojaka in na puški,če si dobil tako kot jest so artifakti tam kar zelo veliki,

skratka za tv pa kot sem rekel zvohi popravek in piči gasa,
prvo si boš pa moral še z easylook multimedia naštimat progije in tako dalje

uživi v aiw zadevi,je kr fajn stvarca

flisko ::

če rabiš popravek ti ga lahko sendam,ker sem imel isti problem da ni blo tv-ja. bojan@flisko.com

polde66 ::

sem nesu nazaj, tam mu je ratal tv gor spravt, se mi je akr mal zamal zdel, sem mislu da kej vem o kompjutru. Po sem pa vsel asusovga FX 5900 V9950, nima sice tv in pa tunerja sam mi je konc koncev vseen. Mal sem bil razočaran nad AIW k mam prejšnjo serijo in so vsi priključki avdio in video in in out iz grafične ven potegnene, kjeje pa sam in.
Ma kr je. Kr se pa testov tiče sem pa čist mrzu, pojma nimam kaj naj bi 3d mark naredu oz kaj mi je sploh za primerjat, bom mal popasu po internetu pa bo.
Skratka mal sem bil razočaran nad nedobrotami aiw ne glede na ceno in ostalo.

SkyNet ::

R9800 pro košta v mlacomu celih 68.500 tolarjev.
Medtem ko je 9800SE AIW celih 60.

Kaj se bolj splača? Hm,hm hm...:\ :D
right minus opens, into bump easy left, flat out right, into mcdrive 3 bigmacs

frenk ::

to je pa težko vprašanje...ja valda da 9800se aiw:D...modaš ga v r9800pro pa še tuner maš :)

killah bee ::

Kaj pa če se ti ne moda;)
tko kot men;( ;((

frenk ::

morš it v tako štacuno kjer so tolk prijazni in ti ga probajo modat:)

polde66: dej povej če si ti mel kšne pikce pri tej 9800se aiw, oz. al ti je normaln delal?

boštjan ::

morš it v tako štacuno kjer so tolk prijazni in ti ga probajo modat

in ta štacuna je,pa predpostavimo,da te ne poznajo

Caligula ::

Ce mas dobro modanega 9800SE AIW ga nebi sel nikoli nikoli menjat za navadnega delavca PRO :D
Sam sej so ti povedal. Mors v prjazno stacuno. To naredi pa ti ne bo zal.

killah bee ::

Težko je dobit takega ki se lahko uspešno moda brez kakršnih koli artijev in pikic,
tam kjer sem jest kupil mojega so od 30 testiranih kao dala samo dva uspešno modat
brez artijev,tko da ....????
pri meni velja več sreče prihodnjič,bom pa vsekakor probal se zmenit da mi povejo ker je ta pravi da ga bom zamenjal samo pošilko morjo dobit ,so jih kao vse v enem mescu pokupil,in vsi so skor zvisel,tako kot jaz;( ,itaq da so una dva pobral v štacuni,za sebe ali za frende;((

frenk ::

recimo če kdo pride v bof v kranju pa če slučajno jest delam se BP lahko zmenmo da jest probam stestirat vse 9800se kartice in najdem eno ki se uspešno moda...zanč sm probal 4 od desetih pa se ni nobena uspešno modala, torej ostane jih še šest...sicer pa gre za grafične kartice proizvajalca canyon ki ima pomoje mal nižje frekvence rama, ampak če za 46k sit dobiš r9800pro to nima več takega pomena>:D...imamo pa še eno od herculesa aiw ki se da tud modat, samo je bla pa sprobana samo na 3dmark2k1, ker 2k3 nimamo...torej če koga zanima naj se oglasi pa se bomo zmenil

...naj še enkrat povem da morm jest(Andrej Kristanc) tm delat, ker mojih sodelavcem se verjetno ne bo dal flashat:D

boštjan ::

naj še enkrat povem da morm jest(Andrej Kristanc) tm delat, ker mojih sodelavcem se verjetno ne bo dal flashat

saj ne rabiš flešat,samo omega driverje naložiš in to je to.

frenk ::

no ja sej to:D...ubistvu so omega driverju že naloženi na računalniku od prejšnjega testiranja samo kartico je še treba not dat ampak kot sem že reku...to se jim verjetno ne bo dal:D

polde66 ::

Šel nazaj in vtaknu spet aiw notr, tko zarad vhodov in izhodov mi bolj paše.
Propblem se pa pojav k lahko samo inštalacijo z original cd-ja gor dam pol pa lohk pozabm kakršnkol nadgrajevanje
Karkol ostalga dam gor, al je to novejši media studio 8.9, al pa katerekol drajverje mi tv več ne dela
pa sem zanalašč probal s ponovno namestirvijo sistema(win)
sem že kar mal brez volje
kakšen dodatek rabm, al pa je kej narobe s kartico?
Frenk na pomoč!!!!!
LP Andrej

Caligula ::

Driverje lepo rocno odpakiraj (odzipaj,..) in jih prek hardware managerja rocno instaliraj.

Pa najprej cisto odinstaliraj tastar multimedia center,..
Pa,lepo 8.9 gor,..

polde66 ::

Sem poklical v JAE, dobu enga k se spozna na grafične in je reku da je treba z interneta, bolj specifično mikrosoftove strani potegnt en patch za directX9b, ga inštalirat in pol dela. Sem že mislu da je z mano kej narobe k neznam, no pa sem potegnu dol, še enkat format čez vse na novo inštaliral vse tko k treba in zadeva dela brez vseh problemo, tko da nisem nobenega cd-ja rabu z original softverjem ampak sem direkt vse najnovejše gonilnike naložil.
Ma se mi je zdel da nisem za staro šaro.
No v Glavnem zadeva sama po sebi ne dela na directX9b brez dodatka
zdele sicer povezave nemorem kliknt zraven k sem jo mal po malomarnosti ven spustu pa zbrisal
ampak se imenuje : directx9b-KB825116-x86-ENU
tko pa mi je ratal. Zdej jo šele vidm, kartico namreč v vsej svoji moči. Sem kar vesel da sem asusa 9950 nazaj nesu pa tole vzel.
LP Andrej

Caligula ::

Andrej, Andrej, sej to je blo ze veckrat napisano, da to rabis 0:)
Sem mislil, da si to ze naredil pa da ti vseeno ne dela.

No, sam da dela zdej :D

polde66 ::

ej kaj čem, prej tega nisem spremljal, pa vsaka šola stane a ne
sem pa vesel da sem v ati klubu hehe - spet

frenk ::

no me veseli da ti dela:)...jest tud bl mal poznam tele integrirane tunerje tko da ti nebi bil v veliko pomoč...nažalost v naši trgovini študentje ne smemo sprobavat robe:\

gonilnik ::

Jaz imam to grafično in sem probal softmod.Me je skoraj kap ko sem imel celotno namizje polno artefaktov.

Imam pa še en drug problem.Nikakor mi ne uspe da bi dobil vse kanale iz tv na pc.
Če dam quick search mi najde 10 od 35 kanalov, če pa dam enhanced search pa sicer najde vse, vendar potem na kanalih ni slike ampak samo sneži(tudi na tistih ki jih je pod quick search našel.)
Ta problem me zelo muči.Aja,pa da ne bi kdo mislil da je kriva kabelska.Pred to kartico sem imel Cinergy TV 400 in sem imel vse kanale.
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz

Caligula ::

Jah, mas smolo in tvoja bo ostala nemodana, ker ima poskodovan eden ali vec zaklenjenih cevovodov.

gonilnik ::

Ja saj to vem,pa me niti ne boli,ampak muči me tole z tv kanali.Ker če mi ne bo gratalo zrihtati kanalov potem ne vem zakaj naj imam AIW.
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz

polde66 ::

jest sem zdej vse zadeve sprobal od softmoda, omega in navadnih cat. z patchom.
Z navadnimi mi štepa okol 3652, z softmodom tanovim mi gre visok mal čel 5362, z omega sem pa prlezu juhuhu na 5600 skor 5700 , vse v 3dmark 03, mel sem sprva probleme s softmodom, omega rdajevrji ter navadnimi s patchem, Je lepo test čez ruknu pa nomenih popačenj. Sam, k sem pa šov na net špilat Wolfija mi je pa v snegu pa tam kje se je več dogajal /exploziv, sneg mitraljez) mal kvadratasto mrežo naredl čez ekran, na momente, Skratka bela svetloba je motila.
No pol sem vse zbrisu pa mal atitool uporabu, mal navil zadevo tko na core na 400 pa mem na 360 pa mi je tud lepo čez 4000 pršlo. Pol sem pa še mal brsku po forumih pa nekej kao flešanje pa to, ampak sem spet zbrisal vse ter omega goniilnike naložil na frišn, probal test brez vseh problemov lepo in tekoče na zavidljivih 5700, pol pa še Wolfi test na internet in lej ga zlomka zadeva dela brez problema, nobenih kvadratkov nič popačenj. Pomeni to da mi je ratal?
Verjetno res. Omega gonilniki ZAKON!!!!!

Tito ::

Jst mam prbližn glih tolk ja...

polde66 ::

sem pa že skor puško u koruzo vrgu, no v glavnem mam odklenjeno zadevo, zdej sem zihr. Pogledal sem v ATITOOL v specifikacije moje kartice in piše 8 cevovodov prej pa 4. Zgleda da se vse kartice od herkulesa dajo odklent sam mal so trmaste.

killah bee ::

Vse pa ne,recimo moja se ni;( ,lol,
maš srečo pri izbiri:))

Tito ::

Moja se je, pa je bla zadna (saj tist dan...) no in dej sem dobil 5249 3Dmarkov pa mam kle dokaj slab procesor... duron 1600@1800MHz

Tito ::

Z malo navijanja (grafične) sem prišel do 5819.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

razvrstitev radeonov

Oddelek: Kaj kupiti
442599 (1535) jest10
»

radeon 9600pro (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
672998 (2616) Cosmo
»

radeon 9800se oklepanje cevovodov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1389223 (5198) Tilen
»

ATI Radeon 9800 SE ali 9600XT (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20010483 (6975) flisko
»

FX5900XT zakaj tako poceni?

Oddelek: Strojna oprema
251630 (1328) ferdo

Več podobnih tem