» »

Kako z vodo pravilno hladiti grafične kartice

Kako z vodo pravilno hladiti grafične kartice

zile ::

Da bom kratek, vam prilagam dva linka pa si poglejte.
prvi link
drugi link
Morphling1, čas je da se spet ti bolj izkažeš :)

Huey P ::

Tista je huda, ko ima še RAMe vodno hlajene. Pa kar lepa izdelava bloka...

Sem enkrat imel na grafični Chrome Orba pa se ni kaj dobro odrezal v primerjavi z Blue Orbom...

..::DOOM III: The Legacy::..

Dami ::

8-O
Skor sn se zjokal. Česa tako lepega še nism nkol vidu. Hočem ta block!!! Morphling1, na delo:D
Ka je s tem bakrom nardil da se tak sveti??
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

morphling1 ::

Saj za ta link sem mu jaz povedal , in tudi sam sem navdusen nad izdelavo in noro kvalitetnimi slikami , tudi sam bi si omislil kaj takega samo je treba imati pravo graficno . Ta Asus GF3 je zakon ker ima 4 luknje okrog GPU-ja ter tudi hladilniki za ram so bili pritrjeni z plasticnimi cepki kar se da enostavno predelati da skozi njih pritrdis vodni blok z vijaki. Bom zacel sparat za to graficno :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Mate ::

Morphling1 sej ubistvu ma tud GF2 PRO od Herculesa okol jedra luknje. 4 manjse in pa 2 vecji

morphling1 ::

Okoli gpu-ja imajo skoraj vse kartice luknje , problem nastane pa pri ramih in zaenkrat je Asusova GF3 edina , vsaj kot jaz vem.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Mate ::

Ahm... RAMi so pa itak na robu graficne, tako da lahko na tistem delu uporabis kej pleksiju podobenga, al pa luminiju, pa pac simpl zasrufas skupaj... pa ce naredis tolk veliko da pogriva se luknje okol gpuja, stvar drzi kot prbita!

Spajky ::

Da se baker tak sveti - "PUROL" je zakon, da pa ne oksidira, se ga pobarva s prozornim lakom /kjer lahko!/ :P

Mate ::

Spajki... rame se da tok pobrust da se svetjo... ce gres stvar lakitrat vse samo pokvaris. Uzami najprej papir - odvisno od plosce - nekje okol 120, potem pa postopoma zmanjsuj do 1200 al pa 2400... potem pa smergl paper okol obrn, pa drgni baker po papirju... in po ene 15 minutah se v bakru vidis :D

morphling1 ::

Mate, saj se da vedno na kak nacin pritrdit zadeve ampak nekako ne zgleda ce imas spredaj pa zadaj neko plosco, ter vse skupaj skupaj privito , pa tudi rami niso vedno ob robovih , pa na zadnji strani kartice so obicajno kaksni oporcki , kar spet povzroca tezave , in je dosti lazje ter bolj zanesljivo pritrjevati stvari skozi luknje v kartici ce seveda so. Saj Purol sam po sebi ne naredi da se bo vsak baker svetil,ta mora biti obdelan do gladkosti Purol pa potem se poveca blesk in ce lepo lakiras tudi ne bo problemov , vecina Aluminija ki je uporabljen v koncnih izdelkih se lakira kar preprecuje oksidacijo s tem pa Alu ali pa tudi Cu. obdrzita svoj blesk.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

burekar ::

Mal nevmesna, ampak a kdo ve kje se da dobit v celju 1200 zrnat šmirgl papir al pa celo več? Sn isku, pa nisn najdu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katalog radiatorjev evropskih avtomobilov (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
46569175 (37244) lufy
»

Vodno hlajenje!! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
32221229 (12359) Dr_M
»

SLK 800 Killer project started :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
907110 (4674) Keyser Soze
»

Pomoč pri vodnem hlajenju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1366260 (4763) Jure2k
»

Moja nova zelo modificirana kišta in blok, veliko slik! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
22517322 (12404) the_unborn

Več podobnih tem