» »

Sedaj bomo pekli na domače CDje...

Sedaj bomo pekli na domače CDje...

SiOL - ... so sklenili pri podjetju Anni iz Ljubljane ter pričeli izdelovat svoje CD-R medije. Ti so v celoti narejeni v Sloveniji, uporabljeni pa so materiali najboljše kakovosti. Pri Anniju pravijo, da bodo njihovi mediji presegali povprečno mejo kakovosti, cena pa bo nižja od konkurence. V prodaji bodo na začetku ponudili dva modela, Pisanka in Ultra (CDR, 2-48x), naslednje leto pa se nameravajo podati tudi v vode CD-RW in DVD medijev.

Njihov namen je prodreti na zahteven slovenski trg, zahodno in srednjo Evropo ter predvsem v države nekdanje Jugoslavije. Klik!

21 komentarjev

Airskull ::

Če bodo mediji takšni kot obljubljajo jih bom sigurno kupoval.
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

AtaStrumf ::

Anni so lopovi prevarantski in od njih ne kupim ničesar!! Upam, da jim tale projekt raznese v faco!!!

Fury ::

70 sit za smartbuy je se zmer bols :)

ali3n ::

pisanka? :D (zihr je mel g. Toporišič prste vmes...)
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Jeebs ::

Ok, sicer sem še bolj svež pr peki CD-jev, ampak do zdej je blo z mojim TEAC-om 40x/12x/48x tkole:

TDK d-view 650Mb (ima res deklarirano hitrost 12x, pa ga pečem pr 8x pa brez problemov Aja, v Nerotu ga pečem, pri 8x, ker 12x nimam na izbiro. Ima kdo kako idejo???)

Data Track CD-R 80 700Mb (po tem, ko sm zadnjič dva stran vrgel, sem začel dvomit o kvaliteti. Deklarirani so kot high speed, pa sta mi ta dva pri 12x popušila)

Traxdata CD-R 80 24x (peče brez problema pri deklariranih 24x)

Verbatim 40x CD-R in 10x CD-RW (res ODLIČNI mediji!)

Mitsui Chemicals SG Ultra 48x (the biggest piece of $#|T I have ever seen! Deklariran ima 48x, peku sm 2 pr 8x, en je bil takoj za stran, drug berljiv samo na CD-RW pogonu).

Kakšne imate kaj izkušnje tisti, k mate že dalj časa pekače? Jst razmišljam, da bi trajno prešel na Verbatim. Komentarji?
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

mescaline9 ::

Js mam teac 16/10/40 in morm rečt, da je to za en k**** enota. Na d-wiev s temnim pigmentom mi piše, ampak berljiv je le v matični enoti. S svetlim je ok. Smartbuye mi jih je od 25 skuril 19. Se kr ustavi sredi peke in napiše da je prišlo do napake. Ma middle finger še teacu. Zame je zanič enota, pa nej rečejo da so najboljši (ob plextorju). Še najbolj zaupam lite-onu.

BuDi79 ::

cena Pisanke/Ultra je takorekoc ista kot Smart Buy ali pa TraxData

Slim - 1 kos 99 sit
Cake - 25 kosov 1.890 sit
Cake - 50 kosov 3.690 sit
Cake - 100 kosov 6.990 sit

-> http://www.anni.si/prodaja/ultra-pisank...

IceIceBaby ::

Hvala bogu. 100% bom kupoval slovenski proizvod, če le ne bojo totalnu u qrcu in se jih nebo dalo nikjer dobit.

borchi ::

v tem članku piše:

Mediji obeh znamk so prestali vse zahteve in zahtevna testiranja Philipsa, ter se ponašajo z logotipom "compact disc recordable", kar pomeni, da so popolnoma združljivi z vsemi napravami za delo s CD ploščami.

grem stavit, da v mojem dvd playerju (sony S536D) ne bojo delali. al si je avtor članka kar po svoje razlagal kaj pomeni "compact disc recordable".
l'jga

Balky ::

Jaz ne vem kaj je z vašimi pekači, od kar imam pekač sem uniču dva cd-ja imam ga pa že več let. Prej teac-a 8x zdaj pa Lite on 40x.:O

elfin ::

Jaz mam Teaca CDW524E, pa mi še ni uničil čisto nobenega CDR-ja, bilokere znamke. Tak da verjetno ne znate pečt.
Če bojo dobre tote slovenske pečenke, jih bom uporabljal.
Samo najprej morajo zdržat moj test s soncem ....
Mitsui zdrži 3 mesece na soncu, vročini, mrazu, dežju. Smartbuy tudi nekaj takega.

pivmik ::

upam da bodo CDji kvalitetni in če imajo lepo sprintano zgornjo stran jih bom kupoval, ne ko pri SmartBuyih ki so z 32x totalno zajebali, sploh nimaš kam normalno za pisat!

EDiT: zdej sm pogledal link s slikami in so CDji spritani dokaj v redu, čeprav Ultra ima uni kič(nek rumen krog).
LP, Gregor GRE^

fictionel ::

kva pa pravte kj na bigbangove cdje?? k podpirajo do 48? lih dons sm jih kupu 10 za 1290 sitkov.. ksne iskušnje? :8)

Mr.B ::

Zanimivo.
Le zakaj je na svetu ene par proizvajalcev CDR oz RW medijev ?
Ostali pa samo nalepko gor pofarbajo.

Bravo ? Še kaj bolj smešnega si naj omislijo. Sklepam da bodo čez smartbuj nalepke limali .........
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

nodes ::

Ta je res močna.
V kakšni garaži na mašini za štunfe delat.
In kdaj se to spomnejo, ko že največji zapirajo zaradi min. zaslužkov.

Binji ::

Ce bo cena tam 90/cd in bo moj pekac snemou gor pol si nardim celoletno zalogo. Ce pa ne...bye bye Pisanka:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Ziga Dolhar ::

Hehe

Made in Taiwan, assembled in Slovenia :P

DJG ::

Res ne vem, kaj je z vasimi pekaci. Vcasih sem imel Teac 8x8x32x, sedaj pa 40x12x48x pa nisem unicil vec kot kakih 5 CDjev(pa se te zaradi mojih napak), brez skrbi snemam tudi preko deklarirane hitrosti, tako da mi ne govoriti prek Teac-a!
CDje bom pa vsekakor kupoval, ce bodo dovolj poceni, saj so res tile Smartbuy-i smesno poceni.

Alec999 ::

A so pisanke ze naprodaj? :D

gazda ::

BTW: kje ste zasledili da ANNI dela tele cd-je? kukr jest vidim je samo zastopnik slovenskega proizvajalca.

NoBady ::

Firma ki dela te cd-je je Trendes iz velenja, Anni je sofinancer tega projekta in ekskluzivni zastopnik za proizvod Pisanka in Ultra. Pisanka in Ultra sta drugace isti proizvod samo drugace sta potiskana. Pisanka je predvsem za nas trg namenjnea, ultra pa za tuji. Cd-ji so solidni, na mojem teac 40x12x40 delajo brez problemov, Tudi na sluzbenem 12x10x24 teacu. Ce bo cena se malo nizja se bo splacalo jih kupovat...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

EU tik pred odločitvijo o Googlovem monopolnem ravnanju

Oddelek: Novice / Tožbe
65589 (3405) MuadDib
»

Razprava o prenosu piratskih vsebin preko P2P protokola (.torrent)

Oddelek: Omrežja in internet
83057 (2921) sensei
»

Delo in drugi slovenski časniki uvajajo plačljivi dostop (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
33266572 (57442) antonija
»

Plačljivost internetnih portalov

Oddelek: Problemi človeštva
435228 (4366) gruntfürmich
»

Uredniki ali biki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
534251 (4251) jype

Več podobnih tem