» »

Nov test

Nov test

Slo-Tech - Navkljub Infosu smo še vedno pridni. Še posebej alien-w - človek je spisal vzporedni test petih Logitechovih brezžičnih namizij. No, eden je od Dexxe, ampak saj veste, kam pes taco moli. Pet namizij. Pet brezžičnih klofotal. Pet mišk. Nič žic. Veliko veliko baterij. Sistemi, dragi od 15.000 do 34.000 SIT znajo zadovoljiti tako najbolj petične uporabnike kot tudi manj zahtevne pisarnike, ki rabijo brezžičnost ter prenosljivost. Obvezno branje.

10 komentarjev

Neo32 ::

Am eni linki ne delajo do slik, drugace pa dober clanek ni kej. Samo ne stekam pa tega, ok miska je ql ce nima zice samo ???tipkovnoica??? WHY? No ja ce ma kdo kaksno dobro obrazlozitev, kar...


BTW: alien-w, good work

luni ::

da se lahko naslonis lepo v fotelj pa das na kolena pa tipkas kot clovek :)

drugace pa ja, vec kot pol linkov ne dela, primoz je pa ze sau spat... bo jutri

Neo32 ::

Ja sam res fotelj pa te zadeve to bi blo kr dobr, samo po drugi strani se en strosek ves, a ni tko? Tipkovnca verjetn vec porab kukr miska, a ni tko al se motm? No ja razkosje ni poceni.:)

BigFoot ::

luni>>> samo če si malo bolj oddaljen od ekrana morš med tud resolucijo naštimano na zlo malo.

ToniT ::

Zanimiv članek. Ne vem zakaj nisi napisal cene pri kompletu, ki ga najbolj hvališ? Človek mora računati in to ob 7:00 zjutraj :).
Sam uporabljam Logitechovo cordless miš in moram reči, da sem zelo zadovoljen, ko sem se enkrat navadil na obliko.
Manjkajo mi pa ocene o trajanju baterij, kajti običajno baterije crknejo takrat, ko ni treba (ko dela žena na računalniku:). Sam imam dva kompleta Ni-MH akumulatorjev in pazim, da je en komplet zmeraj poln.)

Smirnoff ::

Test rula!
Par linkov še zmraj ne dela, drugače pa je vse lepo spisano. :D

luni ::

ToniT eh in kako bi testirali trajanje baterij? Naj ima vsak komplet po pol leta doma in na njega normalno tipka da vidi kdaj zmanjka? Pol bi pa se dolgo cakali...

CaqKa ::

ma .. ce samo logitech testirate... sej pa ima intel in ostale firme tudi wireless pakete
izven teme: moja a4tech miška (brezžična) rfw25 porabi baterije na dva tedna...

sifu ::

torej da razlozim zakaj tipkovnica...kolega ma racunalnik(skatlo) lepo pospravljen v omari...vse ma lepo povezan na tv(800x600) in to je to...lepo se usedes v fotelj...vzames tipkovnco in misko spilas igre itd..mau poklikas z misko za kasn mp3 in to je vse kar rab(s)....

BigFoot ::

za špile je to cool, samo za resno delo (al pa internet in tipkanje v wordu) pa to ni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hrano v slovenjegraški bolnišnici bodo razvažali roboti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
10418564 (11408) imagodei
»

Samsung in HTC že načrtujeta prepoved prodaje iPhona 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
8016110 (11504) nekikr
»

Hekerski napad na defibrilator in srčni spodbujevalnik

Oddelek: Novice / Varnost
209375 (7868) roli
»

ADSL + analogni telefon

Oddelek: Pomoč in nasveti
202396 (2033) oversc0re
»

Najbolša miš

Oddelek: Kaj kupiti
251670 (1220) Evil

Več podobnih tem