» »

Najbolša miš

Najbolša miš

Evil ::

Odločam se za nakup optično (lahko brez žično) miši, cena okoli 10K. Katera je najbolša .

chucki ::

www.ram2.si
miška je pa tayphoon optical wireles........neki tazga
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Davey007 ::

To je zdej ena neumnost. Najboljša miš, pa za 10.000 SIT?

Če bi rad najboljšo miš vzemi eno iz palete Logitech, več denarja več muzike.
Optične so zelo v redu. Wireless pa pozabi, če bi rad dobro miš. Sej ni tko, da miš premikaš tri metre gor pa dol po sobi, da te kabl tolk živcira.

Tisto Typhoon sm kupu punci za božič in moram reč, da je zadovoljiva, samo ni za resno delo, se pa navadiš.

Wireless optical pa sem prepričan, da je boljša od logitecha. Tu, v službi imam eno tako OEM optično in je špica.

Ko si pa ravno omenil ceno 10.000 SIT ti torej preostane ena optična od Logitecha. Pusti wireless pri miru.


LP Davey

Mogoče se pa motim, ampak mogoče pa ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Davey007 ()

Eschelon ::

Sam sem kupil kak mesec nazal Logitech Mouseman dual optical v BigBangu za cca 12k. Na mat podlagi je nisem mogel pripraviti do preskoka - pri takem divjanju bi tud konvencionalna miš šla jokat >:D.
Miš je odlična, sem pa ugotovil, da je Serious Sam ne prebavlja - ne vem zakaj. Najbrž obidejo driverje pri Winsih in se zna zgoditi, da to ni problem miši.

Na drugem racu imam še logitechov wireless (navaden). Dela lepo, baterija drži kake 2-3 mesece. Za igre pa ravno ni (vsaj ne za ekstremne 3d streljačine)

rc-car ::

Davey007: Typhoonova mis dela cist lepo in je za ta denar gotova najboljsa izbira -> brezzicnost ruls. Logitechova mis ni pol tako dobra zato, ker ima znizano frekvenco in zato pogori pri hitrih premikih! Typhoonova pa ima resolucijo in frekvenco enako kot vse druge opticne (ozicene) miske in je zato enako natancna + je brezzicna..

Sicer smo pa to v zadnjem mescu ze 10x predebatirali.. :\
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Evil ::

Kaj pa MS wireless Intellimouse, zgleda kr huda, v Jokerju je bila zelo pohvaljena, sam je draga. A jo kdo od vas ima?

Pisk ::

ce imas vecjo roko potem raje microsoftovo. najbolje da primes v roko in se odlocis po tvojem obcutku.
Ti bom jaz enkrat zapiskal!!!!!!!!!

rc-car ::

Glede Microsoftove misi.. Je sploh treba kaj reci? To je sigurno najboljsa (in najdrazja) mis trenutno..
Jest se zanjo nebi odlocal po tem kako sede v roko, ampak kako globoko seze moja roka v denarnico.. :\

Itaq je pa miska velika, kar je zelo dobro (vsaj meni..) 8-)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

frudi ::

za okrog 10k sit (mislim da zdaj stane že nekaj manj) bi jaz priporočal Microsoftov IntelliMouse Optical, ali pa Explorer, če lahko dodaš še kake 3k sit. IM Optical mam sam in sem navdušen nad njo; je pa od kar sem jo kupil IntelliMouse serija doživela prenovo (boljša natančnost). in za razliko od logitechovih miši ima pet gumbov :)
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Evil ::

Kje si jo pa kupil?

||_^_|| ::

jst mam tut MS intelli optical in ti jo zelo priporočam

jRk0 ::

Jaz mam Tudi MS IntelliMouse Optical in ti jo tudi priporočam. Res dobra mis, pa se 5 gumbov ma in ko se jih navadis, se ti druge miske zdijo kot neke predpotopne..:)
You fuck up once, you loose two teeth.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jRk0 ()

matter ::

Brezžične SUX. Ni problem samo v frekvenci, ampak v tem, da ko premikaš miš in pritisneš nek gumb(na miši) se ti tisti trenutek miš ustavi. Vsaj tako je pri moji logitech cordless miši, ki sedaj leži med kramo. uporalbjam pa logitech pilot plus in je zame najboljša miš ever. Dela vredu pa še fajn se prilega roki etc.

frudi ::

jaz sem svojo kupil avgusta prek comtronove internetne trgovine, stala je pa malo več ko 9k sit (plus ene 900 sit dostava). zdaj se jo verjetno že dobi celo kaj ceneje.
je pa problem najt MS miši, jaz je nisem našel v nobeni trgovini v mariboru :(. no, enga explorerja so meli v comtronu, v madisonu so dva dni prej prodali zadnjo, v pcx pa jih niso imeli na zalogi. drugod pa sploh še niso čuli za MS miši zgleda :). zato sem jo na koncu tud moral naročit preko interneta... ampak se je pa splačalo.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

rc-car ::

matter, meni se moja Typhoonova mis cisto lepo premika, tudi ce je pritisnjen ali pritiskan kak gumb..

Cudna je ta Logitechova brezzicna miska.. :\
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

azeed ::

Če ravno nimaš potrebe po brezžični, ti priporočam Logitech Dual Optical ali MS Intellimouse.
You gotta say YES to another excess!!!

Muflon1 ::

Microsoftov IntelliMouse Explorer (star model) bi mogu bit tam nekje pod 12.000 sit se mi zdi to je najboljša optična miška onih brezžičnih jajc pa ne kupvat.

Dusan_HD ::

imam logitechovo cordless mouseman optical. stara je nekje 8 mesecev.
- baterija drzi sigurno 2 meseca. zdajsnje baterije so not ze 3 mesece. vsak dan delo z pcjem (ca 3ure)
- lahkota gibanja - vendar pazi, ne na tekstilni podlogi. jaz mam tako podlogo ki je kot plastika. rulzz
- hitro gibanje je ne onesposobi, kot je en tip povedal, tudi med hitrim gibanjem in klikom na tipko ni lag-a
- ce hoces res svobodo, bo ta miska delovala. meni deluje po vsej sobi (4x4).

v minus ji lahko povem le to, da sem ugotovil da taksnega luksuza ne rabim. in bi jo prodal ce bi nasel kupca za primerno ceno. :) pri nas stane 17k. prodal bi jo pa za kakih 9k.

raY_

Evil ::

Ok, odločil sem se za MS intellimouse optical. Kupm v Mlacomu za 10.000.

Evil ::

Al pa bi to miš ki jo prodaja Ray_. Sm gledu test tuki na ST.
Ray_ pošl mail da se zmenva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Evil ()

AnWar ::

RaY_
Kje si dobil takšno podlogo za miško?:)

Dusan_HD ::

hi!
ti samo kupi podlogo, ki bo imela zgornjo povrsino plasticno. (3/4 moje podloge je iz gobe, vrhnji sloj pa je podoben, ne se smejat: armaturki v avtu.
take podloge so recimo tiste ki imajo kake motive gor.

raY_

Lime ::

Jaz imam MS wirelees intelimouse explorer optical in nisem prav zadovoljen z njo.
1. ko nekaj časa miška miruje, se kot kaže izklopi in ne reagira takoj, ko jo premakneš
2. ker sta v njen 2 veliki AA bateriji, je precej težka. Tudi za premikati. Podlaga mora biti zelo gladka, da se z lahkoto premika
3. velika poraba baterij. Meni držijo baterije cca. 30 dni.
4. prva miška mi je crknila po 14 dneh. Druga sedaj dela
5. če je podloga svetla, miška piska
6. visoka cena (19.900 SIT)

Drugače funkcionalno je zelo v redu.

-Notalent- ::

Priporocam misko Dexxa, ki je ena izmed bolsih!!:D

Kid ::

Tko, sigurno najboljša miš na trgu trenutno je od microsofta: MICROSOFT WIRELESS INTELLIMOUSE EXPLORER. Ni važno če je brez kabla (to je samo plus), glede na logitech in pa druge brezzične miši pa je prava revolucija!! ko jo premakneš, ko veliko časa stoji, ni zatikanja, baterije zdržijo do 3 mesece,radijsko valovanje itd...

Skratka zadetek v črno, ja no s ceno je pa tko / 65 EUR v ESSEDIU

lahko ti kakšno zrihtam, no res iam jo in je pod nobenim pogojem ne dam-ležiš na kavču, priklopiš rač na TV - delaž brezzično !!

lp / toplo jo priporočam ...

Evil ::

Kid... Pošl mail da se zmenva.

PS. Dexxo ma trenutno kr kul miš za mal dnarja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali obstaja boljsa mis kot...

Oddelek: Strojna oprema
272083 (1581) BaRtMaN
»

Katiro miš imate ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
524530 (3971) g0Run7
»

katero optično miš?

Oddelek: Kaj kupiti
251410 (1042) SkIDiver
»

Glede testa miši

Oddelek: Strojna oprema
361406 (1025) Dami
»

katero mis? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
594510 (3969) blue96

Več podobnih tem