» »

Nov WinAMP

Nov WinAMP

Winamp - Izšla je nova verzija priljubljenega programa za predvajanje glasbe, WinAMP. Tokratna izdaja nosi oznako 2.90, ponuja pa nam kar nekaj novih bonbončkov. Ti so
  • integrirana podpora za vse vrste videa (AVI, MPEG, ASF ...);
  • nov privzeti skin;
  • posodobljena knjižica izvajalcev in nove možnosti urejanja tagov skladb;
  • dodane nove tipkovinčine bližnjice in
  • mnogo odpravljenih bugov in kozmetičnih popravkov.
Dolpoteg treh različnih verzij (lite, standard in full) je mogoč na tem naslovu. Program je freeware.

Zahvala za novico gre Tr0nu.

27 komentarjev

CaqKa ::

grem dljat da vidim če res več ni beta :>

/edit
par minut kasneje...
sicer nevem kaj je bilo narobe ampak zvok se je predvajal počasneje pa ful je nekaj pokalo vmes... skratka neuporabno...
potem sem šel na output naštelat direct sound, moral sem obkljukat možnost allow hardware accelration. zdaj dela spet ko prej.. če se bo pač še komu slučajno to zgodlo kr zdaj povem :)
skin je nekaj takega kar sem že sam hotel predelat... vseeno pa ni nič kaj fejst drugačen :(
zaj me pa naj samo še kdo nauči uporabe libraryja

Tr0n ::

Meni delata oba outputa (wave in direct) na SBLive! BP s tem, da lahko pri direct uporabljas se fade. Drugace pa, legenda proggy :).

Martesan ::

The best just got better! Hehe, jap progy je legenda, media library je zelo gut, pa zelo dobro predvaja filme, tak da winamp media player all the way ;=) :P
Enforcer, [MOb] - Members of besTeam

Fury ::

Core Media Playerja ali pa BSPlayerja ne usuje noben program v predvajanju videa :)

bodom ::

ah dobr je...ne vidm razlike med njim pa 2.81:D

Sid Izprijeni ::

Naj mi nekdo razloži:

V čem je fora, da imaš novo verzijo Winamp 2 s cifro 2.90 in že več mesecev tudi verzijo Winamp 3?

:(
The true challenge of Creation lies not in the engineering...
...but rather in the ability to control one's project.

Beat-O ::

Saj ni poanta v cifri. Winamp 3 je počasen in pogosto neuporaben, zato nas veliko raje uporablja 2.x verzije.

Sid Izprijeni ::

Sej to štekam, samo zanima me če kdo na izust ve, zakaj vzporedno razvijajo več verzij?
The true challenge of Creation lies not in the engineering...
...but rather in the ability to control one's project.

smash ::

winamp 3 poseka dvojka na vseh področjih, če maš dobr comp....sploh pa ker ma media library in hude skine

Roadkill ::

Tudi 2.9 ima media library, za skine se mi pa kratkomalo jebe (poslušam muzko...je ne gledam.
Čist preprosto je PREVEČ požrešen za tako enostavno operacijo kot je predvajanje muske.
Vzporedno pa razvijajo 2 verzije, da zadovoljijo več različnih okusov.
Zame je 3.0 Vs 2.xx neki tazga k winXP Vs Win2k.

Tr0n ::

Sid: Dve verziji sta zato, ker vecina se vedno raje uporablja 2.x. Zakaj bi rabo media library, pa ne vem kaksne skine, ce pa je namen programa poslusanje mp3 in shoutcast glasbe v ozadju?

Najbolj vazna je minimalna poraba resorjev in hitro ter stabilno delovanje. Vse drugo je eye-candy™ :).

JLP ::

Točno tko TrOn. Lih zato jest uporabljam zej foobar2000, k mejhn, hitr in pokur izjemno mal resourcov. Pa še odlično kvaliteto dekoderja ma. Nalovdap playlisto pomanšaš u tray in pozabš nanga pa uživaš v dobri muski.
Live long and prosper!

@PiCoLo@ ::

Mislim nevem kaj naj bi blo novega na tem winampu saj zvok dela porazno in še kje je nov skin.Mislim ne...:D

Sid Izprijeni ::

Thnx za pojasnila. :)
The true challenge of Creation lies not in the engineering...
...but rather in the ability to control one's project.

smash ::

tron: heh kaksne stresas..zakaj bi rabu media library??....pač jest to rabm..zakaj bi rabu skine??? pač men je lepo če zgleda lepo..tko kt so mi win2000 v primerjavi z win XP grdi...poleg tega če maš dobr comp pa velik spomina...zadeva dela tko kt 2xx

smash ::

ok..vidm da ma 2.9 tud media library...a mi lohk pol vsaj kdo pove...kako določt vrstni red igranja komadov

undefined ::

CaqKa, drugič si kupi zvočno od Creativea. ;)

tha_man ::

V tej zadevi mi ne dela AlbumList plug-in, zato do nadaljnejga ostajam na 2.81 :( Na predvajanje videa ne dam nič (MPC je veliko boljši), media library mi prav tako čisto nič ne koristi, ker z MP3ji delam na popolnoma drugačen način (zato AlbumList).

Je pa stvar definitivno bolj kul kot trojka, vsaj kar se hitrosti tiče. Trojko bodo itak skenslali kot dvojko dovolj razvijejo, nakar bodo stvar poimenovali Winamp 5.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Sergio ::

nice. zelo zelo zelo ZELO nice, v primerjavi z 2.81. Trojko sem imel na kišti trikrat -- prvič, zadnjič ter nikoli več.

Tale 2.9 je pa lepa evolucija. Predvajanje videov mi je kul. Zelo hitro, če skačeš med mp3ji ter slučajno naletiš na video ;)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Sergio ::

samo... sem odkril slučajno bug? imam playlist, ter notri nek 4 minute dolg video. pritisnem "j" (jump to file) ter izberem mpg ter stisnem enter. Zadeva se pa ne začne igrat, moram še play pritisnit. Višja logika ali bug? ;)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

bastadu ::

Meni v 2.90 sploh noče predvajat *.ogg fajlov, v 2.81 pa normalno tečejo[:\]

Tr0n ::

Mogoce si si namestil lite verzijo ali kaj podobnega.

Alexius Heristalski ::

Sergio: To ni hrošč, ampak možnost!:D
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Primate X ::

tam zgoraj ste nekaj govorl čez winamp 3, kok je bolj bedna od 2-ke , pa kok skini in nasploh vizualizacija niso pomembni...no sj to zadnje še kr drži, ampak men se zdi, da so ustvarjalci ravno z videzom hoteli pritegniti folk... da bi biu programček poleg uporabnosti tudi lep za oko... če bi razmišljeli drugače se ne bi pojavilo tisoče skinov, tistih celozaslonskih animacij ipd. ...no to je moje mnenje.

aja.... drugače pa sem uporabnik winamp 3-ke, in mi kr vredu dela, pa še lepe skine mam lahko:D :D

Roadkill ::

2.9 imam zminimizeran v tray ikonco, upravljam ga pa z UberSoft external key controler (winkey+Y/X/C/V/B, kjerkoli/kadarkoli).
Kaj bi si človek lahko še želel? :)

ferjan ::

tha-man: meni kombinacija Winamp2.9 + albumlist plugin deluje brez problema.

Dr_M ::

wa 2.9 je res najbolsi winamp ever.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Photoshop 2019

Oddelek: Pomoč in nasveti
161486 (854) thetech
»

Program za avto download podnapisov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21729626 (16133) KontraCepec
»

Samodejno posodabljanje programov v win 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
13917 (714) rsroki
»

Firefox 0.10.1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
596608 (6608) CaqKa
»

Headline Tracker - update

Oddelek: Programska oprema
311913 (1481) Yeznick

Več podobnih tem