» »

7.1 zvočniki za PC, ali se da nekako usposobit za DVD predvajalnik

7.1 zvočniki za PC, ali se da nekako usposobit za DVD predvajalnik

iElectric ::

Ok, imam zvočnike Creative S750, ki ima priključene na Audigy2. Sedaj kupujem TV in predvajalnik in me zanima če je te mogoče proklopit na DVD predvajalnik in kako.

bastadu ::

Seveda se da, rabiš samo kabel in adapter, ki ti po povezal izhode na DVD komponenti in vhode na zvočnikih:\

iElectric ::

Mi poveš katere? In kje jih dobim?

bastadu ::

Najprej moraš vedet, kakšne audio izhode imaš na DVD komponenti... Če imaš samo stereo izhod, potem boš tudi na 7.1 sistemu lahko poslušal največ stereo. Dvomim, da ima tvoja komponenta 7.1 izhod (ponavadi imajo 5.1 ali manj), tako da boš najverjetneje lahko poslušal zvok v 5.1 načinu. Malo opiši vhode in izhode najprej.

iElectric ::

Hja,v bistvu se nimam predvajalnika, ker cakam na ta odgovor, da bom vedel katerega kupit

bastadu ::

Ja kupi takšnega z (najmanj) 5.1 izhodi, da boš čim bolj lahko izkoristil zvočnike:\

iElectric ::

ok, razmišljam o yamadi 6700, sedaj pa mi pravijo da kupim samo kabel za woofer in naj bi delalo.

bastadu ::

Sedaj ne poznam konkrotno te Yamade, ampak ponavadi imajo ti predvajalniki, tudi če so 5.1, zraven kable samo za stereo sistem. Tako boš moral kupiti še kable za zadnje zvočnike in pa za woofer:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19626986 (14242) psytoma
»

[5.1] multimedijksi zvočniki 10k - 30k SIT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19926709 (10795) Hrenowsky
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724370 (8984) bizi72
»

[5.1] Genius zvočniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11016118 (10057) FlamE#7
»

5.1 zvočniki na LCD

Oddelek: Zvok in slika
91392 (1271) canz

Več podobnih tem