» »

Kateri DVD videorekorder (snemalnik) do 100.000?

Kateri DVD videorekorder (snemalnik) do 100.000?

KoMar- ::

Katerega mi kaj priporočate? Trenutno gledam seznam le-teh na bofex.si in berem opise na ZDnet-u, pa še nisem našel kakšnega pametnega...

Da ne bo pomote - zanima me samostojna DVD komponenta, s katero lahko hkrati tudi snemam televizijski program na DVDje (obvezno tudi na -/+ RW)
  • spremenil: KoMar- ()

Mr.B ::

Bodi pozoren na DRM. Ker kopija na lokalni disk se že šteje kot 1x kopiranje, kar je dovoljeno pod DRM-jem, Seveda se ti lahko hudo zatakne pod HBO-jem, ker oddaja z DRM-jem.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

KoMar- ::

Si malce zgrešil temo? :) Sploh pa nimam HBOja, četudi bi jo ne bil zgrešil.

bauci ::

Imam Philips dvdr 75 že več kot eno leto. Snemam na DVD+R/RW (da bi snemal na DVD+ in DVD- za ta denar ne boš dobil nič). Problemov ni. Kvaliteta OK. Predvaja vse (razen DIVX seveda). Ga imam namesto videorekorderja kar pomeni, da skoraj vsak dan nekaj posnamem. Če boš kupil DVD snemalnik ti priporočam, da si kupiš vsaj 10 RW medijev, ki jih potem izmenično uporabljaš.
Mislim, da se ga da sedaj dobiti že pod 90.000 SIT.

Lep pozdrav, Bauci

mat11 ::

Če se lahko finančno še mal stegneš, raje kupi z HDdjem, se super obnese, sam sem ga kupil pred mesecem in v glavnem snemam samo na disk.
Panasonic 85
Kupil sem, ga pri majdiču, tisti ceni prištej ca 50evrov.
mat

Venturer ::

Imamo doma Philipsa , ki ga prodajajo v Big Bangu in BOF-u za 69000SIT, in se obnese zelo dobro. Snemam pa večinoma na DVR-RW -je , uporablja pa DVD+ standard dvdje.
l.p.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Venturer ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poljski založnik pravi, da DRM zgolj vzpodbuja k piratiziranju iger (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
9522051 (19333) BigWhale
»

Set - box in programirano snemanje

Oddelek: Kaj kupiti
191199 (989) k4vz0024
»

DVD snemalniki s trdim diskom in DVB-C (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9522901 (10116) Yossarian
»

DVD pekač (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
897921 (5504) AtaStrumf
»

DVD-R mediji, njihova kvaliteta z NEC 2500a in TEAC DV-W50D (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
13810250 (7403) reber

Več podobnih tem