» »

Delovni čas programerjev

Delovni čas programerjev

Zvedavec ::

Malo spremljam debato tukajle o delavnem času zaposlenih v EA (in tudi drugih programerskih firmah). 85 (v komentarjih omenjajo tudi 100) urni delovni teden (in to par mesecev) se sliši kar divje :\ Se mi je sicer že kakšen teden zgodilo, da sem se precej približal tem številkam, ampak da bi pa takole delal dalj časa, se mi pa zdi precej noro. Bi vi za dobro plačo sprejeli tak delovni čas za par let?

milica ::

To pomeni da je pomanjkanje teh kadrov?

LoneWolf ::

Sluzba programerja ni od osmih do treh, vsaj ne za taksnega, ki kaj ustvarjalnega dela in ne vlece samo place z blefiranjem. Sem tudi sam ze imel 100-urne+ tedenske delavnike, in to par let skupaj. Ce stvar zagusti in bi te morali drugi cakat, da koncas svoj del, delas tudi 24/7. Zdaj sem itak na pol v penziji.
Veliko programerjev sicer dela doma, z zelo fleksibilnim delovnim casom. V tujini, predvsem cez luzo v vecjih SW podjetjih, je praksa dela programerjev v majhnih skupinah, ki prakticno zivijo skupaj v campusu in vec mesecev dihajo skupaj za isti projekt.

BigWhale ::

Delas dokler se ne zacne 'release party'

;>

Tody ::

Ma ja če ti je stvar všeč, da v tej stvari vsaj malo uživaš + da je denar good potem pač malce pozabiš na "življenje" :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Programerska plača (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Programiranje
413129566 (13334) Old Spice
»

Temna stran razvoja iger (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
9622443 (16955) Gagatronix
»

Dvig urne postavke, Bruto in Neto plača (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8119307 (16923) McHusch
»

Definicija po novem zakonu o minimalni plači

Oddelek: Problemi človeštva
82407 (1789) MadMicka
»

V službi tudi po 10 ur? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
608736 (7046) T0RN4D0

Več podobnih tem