» »

Vodno

Vodno

overklokan Molj ::

vceri sm prvic pognal svoje vodno hlajenje, zal nism imeu casa d bi ga montiral na proc ker mi je delala preglavice preslabotna pumpa ki je zganjala tak hrup d sm mislu d bom popizdu.uglavnm se enkrat bom hodu v lj zarad pumpe,pa bo ze. če je kaki prostovolc pa d mi podari durona pa kt7 raid pa lahko testiram kolk dobro hlajenje sm naredu? :)) sam mam trenutno celerona 333,k ga bom probu še enkrat navit z lakom pa mirno roko :) če mi bo stvar delala stabilno lahko pošlem rezultate,sam še prej bom mogu nek dobit en termometer,spet prostovolci na plan :)) ok to je vse
lp matej:\
the one & the only

Reso ::

Dej kaksne slikce na net da si to pogledamo8-)

overklokan Molj ::

hehe,a mi posodiš digitalca? :)))
the one & the only

Loki ::

Molj, zagotavljam ti (money bacg guarantee, hehe >:D), da ti NIHCE ne bo podaril durona in K7T, kvecjemu posodil.

8-)8-)8-)

TESKAn ::

Svetujem, da kupiš kašno SACEM pumpo, bl natančno kašn wind's model. Jaz mam wind's 800, pa je močna (1.3 metra v višino, max 650 l/min), pa je tiha dost, da me ne mot. Aja, dobiš jo lahk v en trgovin v BTC - ju, je blizu konrada (klet Emporium - a), je pa to trgovina z malmi živalmi.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

andro ::

Jaz mam SACEM pumpo v akvariju. Dobiš jo v vseh trgovinah za male živali.;)
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

overklokan Molj ::

ja mam pumpo ki potegne 1,6 m visoko,sam je vseen prešvoh ker mam pach min 8m vseh cevi + kiler ki ima zelo majhne cevi in pol rab dost prtiska :))
the one & the only

luni ::

HM jas mam menda tud SACEM Wind's 800 pa cisto zadostuje za moje potrebe. TI pa si pac kupi mocnejsi model. Saj jih dobis vseh moznih vrst v hobi programu.
Artificial Intelligentia


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vodno hlajenje!! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
32221617 (12747) Dr_M
»

Se nedokoncan, a vendarle - Midi-tower H20 sistem (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
19111233 (7942) Fury
»

Vodna črpalka

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
473849 (2997) TESKAn
»

Moja nova zelo modificirana kišta in blok, veliko slik! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
22517614 (12696) the_unborn
»

Načrt za vodno hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
192462 (2251) NiggerBob

Več podobnih tem