» »

Kdor ne vidi ta ne verjame - psihera me

Kdor ne vidi ta ne verjame - psihera me

Keyser Soze ::

Prvo sem bil zgrožen nad temo, oz. nad tem koliko spolovil se je znašlo v njej. Pač ena najbolj seksualno navdahnjenih tem na S&T. Malo trše erotike pač ne škodi.:D

ampak... Klik.

Tipu verjamem. Sam se sicer ne bi spomnil, ker zadeve ne pripisujem duhovom in nisem delal big deala iz tega. Ampak. Par let nazaj se mi je zgodilo isto. In videla je tudi moja mati, kar nekako ovrže vse tiste dvome o travi in pijači.:D

Kozarec se je premaknil, za kakšno ped ali dve. Ampak se je premaknil po isti liniji(backwards), kot sem ga jaz podrsal po pultu pred tem. S tem, da je bil cel moker oz. je stal v luži. Stvar sem pripisal površinski napetosti vode in jo pozabil. Me pa res zanima točneje kaj je bilo.:\ Tako s fizikalnega stališča. Ne ravno parapsihološkega.

Čeprav ne izklučujem dejstva, da je pokojni star ata skušal nekaj spiti, pa mu ni uspelo ravno do konca.:D
OM, F, G!

Thomas ::

To lahko veter popiha, ali pa je miza postrani. Trenje na vodni podlagi je lahko silno majhno.

Celo nekatere skale tako potujejo po nekaterih puščavah.

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Keyser Soze ::

Hm, vem za te kamenčke. Ampak to je na dolgi rok. Plus na kar stalnem vetru.

Tisto je bilo pa na pultu v kuhinji. Moker pult, gladek in kozarec z gladkim dnom...

trenje je bilo res minimalno, ampak vseeno mi ni jasno, če ima voda lahko takšno površinsko napetost, da ko spustiš kozare ga dobesedno potegen nazaj po prejšnji poti.

Približno tako kot da bi bil na elastiki...
OM, F, G!

SkIDiver ::

Ok tle mate govora v kozarcu. Mene pa zanima zakaj se recimo včas, ko se opere posoda in se jo zloži na odcejalnik potem zruš? Ne takoj ampak čez čas. Sam BUM in vse leti po kuhinjskem pultu. Kj pa pristane tud na tleh. Tresljajev nism nikol zaznal vetra pa tud ni blo. Zakaj torej se kasneje zruši in ne že na začetku?

Elemen_T ::

SkIDiver,
ali pa - kako to, da se lahko dva precej ostra (a vseeno topa) predmeta za nekaj milisekund (ali morda celo sekundo) zadržita v skupni točki, drug na drugem.

Ali pa drugače,

ali bi lahko v sterilnem vakumskem prostoru dva povsem ostra predmeta (recimo dva identična, pravilna, enakostranična trikotnika) vzdržala drug na drugem?

OwcA ::

Če je posoda postavljena v labilno lego lahko že majhne spremembe v temperaturi ali zračnem tlaku povzročijo kaj takega. Upoštevati je potrebno še, da se posoda suši in posledično vodne kapljice (zaradi površinske napetosti) ne držijo več krožnikov skupaj.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Kaufmann ::

Nč posebnega, sem že dvakrat v istem lokalu na enaki mizi enaka šalca kave, ki je bila mokra na dnu lepo zapeljala kakšnih 10-15 cm, zgleda pa res kot paranormal activity.:D

PCman ::

hvala bogu končn mi en verjame

link_up ::

se opravicujem...:O

Thomas ::

Kaki eden, več nas verjame. Nič tako posebnega.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Bannockburn. ::

Najlepše se to vidi, ko se greš wannabe kuharja in kuhaš pristno govejo juho. Medtem ko preverjaš sestavine, daš vroč pokrov lonca na pult in čez nekaj sekund boš imel pravi kuhinjski šov. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oljen parket v kuhinji

Oddelek: Loža
186395 (5845) SeMiNeSanja
»

Ljubitelji mačk - nekaj vprašanj (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18054059 (32027) Kamran
»

zakaj kamen odskakuje po vodi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
666584 (5054) Thomas
»

Informirani kozarci... mit ali resnica? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19114442 (11980) gruntfürmich
»

Robot po poteh Jezusa

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
123014 (3014) Izi

Več podobnih tem