» »

Informirani kozarci... mit ali resnica?

Informirani kozarci... mit ali resnica?

1 2
3
4

Tic ::

Jst mislm, da če si vsako noč eloptično anteno na glavo postaviš, ne rabiš več niti kozarca.
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

Ejsi_Disi ::

Mislim, da je ves štos v tem, kot je rekel Slo-One:

Placebo efekt, to je ono, da si misliš, da pomaga pa se samo zarad mišljenja boljše počutiš.
Rock n' roll ain't noise pollution!

zcetrt ::

Fantje, ne se kregati.

Pozabljate, da so kozarci bili do nedavnega trije, sedaj pa se je pojavil še četrti, najmočnejši kozarec Papež. Ostali imajo svojo namembnost oz. so bolj ozko usmerjeni. Ta je za vseobče jebe.

Priporočam vam pitje iz Modrega, saj vzpodbuja toleranco do samega sebe in do drugih. Kar bi vsekakor prišlo prav nekaterim sodelujočim v tej temi. Morda tudi Zelen, saj vzpodbuja drugačen pogled na stvari. Med drugim seveda. Tudi Rdeč je koristen, saj pomaga premagovati agresivna čustva.

Gruntfurmich, katerega imaš?

Sicer pa so Misteriji super revija, ki jih dokaj redno prebiram. Že na naslovnici je brezplačen simbol za prvo pomoč (da je vedno pri roki), ki že sam po sebi podložen pod kozarec izboljša kvaliteto vode oz. pijači spremeni okus. Stanje pa se pri uporabi izboljša za 40 poljubnih enot (sam preferiram enoto za izboljšanje kilopond na kvadratni coulon farad kubični hektoliter).

Ste že slišali za tajno mikročipiranje? Nevaren je že vsak tehnološko malo bolje nadarjen posameznik.

Torej, Gruntfurmich, katerega imaš, da vidimo če deluje!


Vsi citati so iz Misterijev, razen izbrane poljubne enote, ki je v Misterijih pač poljubna.
4.

gruntfürmich ::

1
2
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Fizikalko ::

Res znanstveno. Se mi je kar zdelo. In to naj bi bili tvoji dokazi? Pejd spat.

Fizikalko ::

Iz gruntovega članka:

"vodne molekule se združujejo v večje združbe, ki jim pravimo oblaki. V enem oblaku vode, kakršna priteče iz vodovoda (z dodatkom kemije za preprečevanje rasti mikrobov in utrujena zaradi dolge poti skozi črpalke in cevi) je kakih 400 molekul vode. V takšnem stanju ima voda veliko površinsko napetost in ne vzpodbuja življenjskih procesov, ne more poskrbeti niti za samoočiščevanje. Pravimo ji mrtva voda. Ko jo natočimo v informirani kozarec, se ji površinska napetost zmanjša in molekule se razdružijo v manjše, za telo sprejemljivejše skupine molekul. "

Ajej. :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fizikalko ()

MarkV ::

Informirani kozarci so še dokaj normalni. Vsaj proti tej strani antikom.si....
Jaz ne vem al se zajebavajo... Ker če mislijo resno... Nevem, nisem si mislil, da obstaja tko omejen folk. In še bolj omejen, ki to dejansko kupuje.

gruntfürmich ::

lol
vse si preberi. nekje je tudi zapisano, točno kateri fizikalni in kemijski parametri in lastnosti se spreminjajo. dobili so tudi dosti nagrad za dober patent.
in kakšne protidokaze mi ponujaš ti, fizikalko, da me boš diskreditiral? tvoje godrnjanje?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Fizikalko ::

Pa še tale cvetka:

"Najbolj odmeva antinobelova nagrada, ki jo je za svoje pionirsko raziskovalno delo dobil francoski raziskovalec, do tedaj najuglednejši vrhunski francoski znanstvenik Jacques Beneviste. V sodelovanju z dvanajstimi sodelavci je dokazaoval in na svoj način dokazal, da ima voda spomin. Dregnil je v same osnove znanosti in kolegi so ga znanstveno osmešili; v znanosti pač nič novega. Sedaj se mu sicer nobelovci "opravičujejo", vendar so ga tedaj izgnali iz državnega inštituta."

A antiinšitute mate tudi?

Fizikalko ::

Kaj naj ti pa dokažem? Najprej ti dokaži (pa ne z linki na takole nakladanje, ampak z znanstvenimi članki, kar upam, da veš, kaj pomeni), da ima površinska napetost tako vlogo in da jo en klinčev kozarec spremeni. Potem se bomo pa naprej pogovarjal...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fizikalko ()

gruntfürmich ::

jaz nimam nobenega inštituta :D heeee ne vem od kod ti ta ideja
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Fizikalko ::

Je eltelo na believerje na splošno. Ker če že podeljujete antinobelove nagrade, bi lahko mel tud antiinšitute.

Dej mi VSAJ EN link, da je mednarodno priznan ZNANSTVENI inštitut priznal takole klobasanje.

BTW - glede patenta. Danes lahko patentiraš praktično vse, kar še nihče pred tabo pač ni. Pa magari prdec. Še prej pa primerno plačaš, seveda.

gruntfürmich ::

eh, fizikalko, ti si res en pacient. tudi od te teme se poslavljam, tako da debatirajte kr sami s sabo. in nenazadnje: a misliš da so od vseh znanstvenih spoznanj in dokazov LINKI? no, ti verjetno res...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

gruntfürmich ::

ti verjetno ne boš nikoli nič patentiral. in še manj verjetno je, da boš dobil za to nagrado...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Fizikalko ::

>> eh, fizikalko, ti si res en pacient.

so they say.

>>tudi od te teme se poslavljam, tako da debatirajte kr sami s sabo.

Zmanjkalo argumentov, kaj? Kot vedno. Kdor bluzi, se naguzi. ;)

>>in nenazadnje: a misliš da so od vseh znanstvenih spoznanj in dokazov LINKI?

You better believe it, buddy!

Fizikalko ::

>>ti verjetno ne boš nikoli nič patentiral. in še manj verjetno je, da boš dobil za to nagrado...

In to je za to debato pomembno... zakaj že?

gruntfürmich ::

zmanjkalo argumentov?
hja, niti ne iščem drugih, če mi pa ti nisi podal niti, niti enega samega protiargumenta
če pa kdo bluzi, si to ti
cya
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

gruntfürmich ::

zakaj je tisto o tvojem patentu pomembno? ker si govoril kako hudičevo enostavno je nekaj patentirat.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

veteran ::

Jaz ne vem al se zajebavajo... Ker če mislijo resno... Nevem, nisem si mislil, da obstaja tko omejen folk.

Ja, človek najprej pomisli, da se tipi zajebavajo. Ampak NE, folk dejansko pokupi vso mogočo šaro.

BTW, a si vedu, da če nimaš taprave strehe na hiši, je to grozno škodljivo? Res, če ni prave sinusne oblike, blokira vso kozmično energijo. Pol pa tud kozarci ne delajo, jasna stvar. :D

MarkV ::

A se še komu zdi, da lahko tole bolj škodi kot koristi?:\

Fizikalko ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fizikalko ()

MarkV ::

Svetlobna puščica je oddajnik fotonov ki deluje na principu zaprtega nevtralizacijskega optimiranega programa, v katerem je shranjenih na tisoče različnih informacij. Fotoni (svetlobni delci) prenašajo te informacije na želeno mesto (npr. človeka, hrano, moteča mesta). Na podlagi principa bioresonance se preverja, katera od teh informacij je primerna za določeno osebo oz. predmet, ki se obseva. Samo te (prave) informacije se iz zaprtega programa filtrirajo in delujejo na obsevano mesto. Ta proces poteka s svetlobno hitrostjo (cca 300.000 km/s), kar pomeni približno sedem obkroženj zemeljske oble v sekundi...

V primeru rabe svetlobne puščice za optimizacijo živil, deluje le-ta energizirajoče in polarizirajoče. To pomeni, da ojača pravo, torej zdravo smer vrtenja živil. Če obsevate npr. hruško, ki je v zdravem stanju orientirana desno vrteče, bo smer vrtenja ojačana. Poleg tega bodo živila še dodatno energizirana, kar pomeni, da bo njihova energetska vrednost dvignjena na optimalen nivo. Kako visok je le-ta, je odvisno od porekla in načina priprave živila. Jasno je, da živilo, ki je na hitro segreto v mikrovalovni pečici, ne more imeti enake energetske vrednosti kot tisto, ki se kuha ali cvre na zmernem ognju dalj časa. Za energiziranje in polariziranje živil se svetlobna puščica za pribl. 5 sekund v oddaljenosti nekaj centimetrov usmeri na živilo ali pa se s konico puščice pribl. 10 sekund dotikamo krožnika.



>:D

Matev ::

Koloidno srebro učinkuje pri glavobolu.
Če ga začneš jemati, ko te začne boleti glava in ga uporabljaš dovolj časa - te neha boleti glava.

Azrael ::

Štacun, ki prodajajo to s*anje, ni malo, vsem pa gre dobro. Se pravi, strank z več cvenka, kot pameti, je dovolj.

Dve starejši temi: 1, 2.

Brez sence dvoma vse skupaj, če slučajno kaj deluje, deluje amo na placebo efekt. O "blagodejnih" učinkih rje, sumljivih mehurčkih v kozarcu in ostali svinjariji, ki spremlja to skrb za zdravje (denarnic prodajalcev, da ne bo dvoma), bi bilo zelo zanimivo slišati še mnenje medicinske in pravne stroke.

Vsekakor bi bilo prelepo, če bi tudi v RL voda dobila lastnosti posode v kateri je. Bi v vozila tankali vodo, ki bi se spremenila v nafto ali benz ali mešanico, kar pač vozilo poganja.

Tudi vingradništvo bi postala šala mala, en dober letnik, potem pa samo točiti vodo v sod in tankati iz njega vino. In tako z vsemi stvarmi.

Ampak naivneže ni težko prepričati v nobeno neumnost in to vsi novodobni Canada Bill Jones-i prekleto dobro vedo.

Kakor koli že folku, ki jim je vzror Canada Bill Jones je s tem padla sekira v med.
Nekoč je bil Slo-tech.

Roadkill ::

>> tudi včasih so mislili da je zemlja ravna, zdaj pa ne več.

Ker so DOKAZALI da ni.

>> tudi včasih so milili da je zemlja središče vesolja, zdaj pa ne več.

Ker so DOKAZALI da ni.

--

danes veliko ljudi vrjame, da teli kozarci niso vredni zraka, ki do ga porabili, da so jih napihnili.

Ker še nihče NI DOKAZAL da so.
Ü

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Roadkill ()

krucymucy ::

svetlobne puscice so tudi zanimive. z njimi informiras vse zivo. celotno kosilo, ali pa samo hrusko. 8-O

roli ::

Pa madona no!
Ne moreš primerjat enega simpl kozarca z konzmičnimi antenami/piramidami.....

Jaz sem ta kozarec dobil za darilo tako,da ga sam niti pod razno nebi kupil v trgovini.Stvar je vsaj llepa za okras,če nič ne zdravi.To,da hodim pa večkrat na sekret,če iz tega kozarca pijem je pa resnica.
http://www.r00li.com

Fizikalko ::

Morda VEČ piješ?

MarkV ::

Ne moreš primerjat enega simpl kozarca z konzmičnimi antenami/piramidami.....


Ja lahko. Vse te kozmične antene in puščice pa generatorji namreč "delujejo" po principu "informiranosti" oziroma samooklicane vede "radionike" (LOL), karkoli že to pač pomeni. "Tehnologija" je ista kot pri kozarcih.

roli ::

Morda VEČ piješ?

Koliko pijem ne merim.Ampak,če par dni ne pijem iz kozarca grem malokrat na sekret.Če pa začnem pit iz njega pa grem čez par dni veliko večkrat na sekret (številka se podvoji ali celo potroji) in hkrati tudi več pijem.
http://www.r00li.com

Fizikalko ::

>>in hkrati tudi več pijem.

Le kako sem to uganil?

Azrael ::

Heh kozarčki... Kaj vse zmore Norad:D

Zanimvo, kdaj se bo našel kdo, ki jih bo tožil in temeljito osušil zaradi zavajanja in laži.
Nekoč je bil Slo-tech.

Fizikalko ::

Evo, to je biznis! 8-O

Mater, bo treba službo zamenjat, zgleda...

roli ::

>>in hkrati tudi več pijem.

Le kako sem to uganil?


Seveda si uganil.Ampak ZAKAJ več pijem pa nisi povedal.Pijem večkrat zato,ker grem večkrat na sekret.Ker imam čudno navado,da vedno spijem cel kozarec vode po tistem,ko grem na sekret.In ker grem večkrat na sekret večkrat pijem.

Drugače pa v neke zdravilne moči tega kozarca ne verjamem.
http://www.r00li.com

Azrael ::

In če piješ vodo iz drugega kozarca, je kaj razlik?
Nekoč je bil Slo-tech.

Fizikalko ::

Ja saj ravno o tem govori... :\

jype ::

Saj je že petkrat povedal, da iz drugega kozarca pa ne pije vode :)

Ej, gruntfurmich, kje je double-blind test homeopatskega zdravila?

Fizikalko ::

Pitje večjih količin vode je orenk odvajalno, BTW.

R33D3M33R ::

To,da hodim pa večkrat na sekret,če iz tega kozarca pijem je pa resnica.


It's all in your mind ;)
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Vajenc ::

Bi bilo zanimivo videti, koliko antibeliverjev bi nehala boleti glava po prikriti placebo tabletki. Če "živa voda" nekomu pomaga, naj mu in če se zaradi tega dobro prodaja, naj se in naj prodajalec tudi pošteno zasluži za svoj učinek.
Znanstveno, znanstveno ... ni vse v znanosti, je veliko, ni pa vse.

Fizikalko ::

Evo: dam milijon eurov vsakemu, ki me z mahanjem premakne, da bom "sokraj padel", kot je nekdo zgoraj opisoval. Kakšen kandidat?

Vajenc ::

Domančič?

mtosev ::

Fizikalko

Idi Zdenku Dumancicu bos videl da se bos premaknil.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Fizikalko ::

Za milijon eurov se bo pa že do mene pripeljal....

mtosev ::

LOL ta je dobra. Idi v KG. Tebi ze ne bo prisel.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Fizikalko ::

Oh, verjemi, da za 1 milijon EURov bi prišel kot raketa. Če seveda ne bi tudi sam vedel, da ne bo nič iz tega premikanja...

Fizikalko ::

Sicer pa ponudbo dinamično zvišam na vsoto, ki se velecenjenemu Dumančiču zdi dovoljšna, da pride.

Morda pa ni plačljiv(saj res, on to ne dela za denar, ne? Dela iz srca, za ljudi...)? Živi pa od zraka, ne?

mtosev ::

HEHE ma ze dovolj denarja. Prostore v hotelu Larix. (4 z)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mtosev ::

Morda pa ni plačljiv(saj res, on to ne dela za denar, ne? Dela iz srca, za ljudi...)? Živi pa od zraka, ne?

Cene nima. Das mu koliko mislis da je potrebno v kuverto.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

mtosev ::

@Fizikalko

Kaj je mislis kaj napisat al nimas kaj pametnega za povedat? :\
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Spalnica - Magnetno sevanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10625705 (11738) BigWhale

Flaška - nateg ali je kaj na tem (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14628590 (25263) Gandalfar
»

Misteriji - Zaščita pred sevanjem mobilnega telefona

Oddelek: Loža
164342 (3981) hamax
»

tlak - fizikalno vprašanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
535003 (4379) Aggressor
»

katero vodo najraj pijete

Oddelek: Loža
251890 (1722) Binji

Več podobnih tem