» »

Razdalja koper ljubljana in štipendija

Razdalja koper ljubljana in štipendija

Mr_Globus ::

Jooj ta obrazec za zoisovo me spravlja ob živce.. Prvo razglabljam eno uro al sem še dijak al študent pol ne vem al naj sploh napišem začasno prebivališče med študijem (mislim ljudje hočejo potrdilo? kako naj ga dobim če niti stanovanja nimam?)... POl vidim da je rok do konca julija;(( .. hehe lep večer. Uglavnem grem ju3 oddat obrazec, upam da sprejmejo še vedno 0:)

Sem pa v dilemi? Mi bojo kaj težili če napišem da se vozim z medkrajevnim prometom od kopra do lj??:O In ker mi geo ne gre najbolše :\ kolko je km razdalje je?

PersonaRudis ::

Če boš študent lahko oddaš do 6.oktobra. Vse skupaj. Nič se neboš ti vozil vsak dan.>:D Ali? Za stanovanje boš dal potrdilo ko dobiš pogodbo (če boš privat) al pa iz štud. doma. Max. dodatek za stanovanje pa dobiš isto kot je osnova. Nekaj nad 21k. Vse skupaj 42k. Pribl. Neverjamem, da bi ti plačali mesečno karto, ki stane +50k. Lahko pa probaš.:D

Mr_Globus ::

Ja sej ta julij mi je bil malo čuden. PAč nisem doumel al me majo za študenta al sem dijak? BUUU8-O Hmm torej dobim potrdilo zraven pogodbe a? Dobro ker da bi se po kakik občinah vleku...:\ Potem je zadeva strateško prestavljena po vpisu :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novopečen v oddaji stanovanja hitro vprašanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7211617 (1035) St235
!

Štipendija (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Šola
1917474351 (14079) History
»

Denarna socialna pomoč - vprašanje

Oddelek: Loža
245552 (4721) zobnik
»

Študentsko delo

Oddelek: Šola
274225 (2816) Blinder
»

plačilo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
625415 (4458) pivmik

Več podobnih tem