» »

A network cable is unplugged

A network cable is unplugged

overlord_tm ::

Lepo prosim:D nej mi kdo pomaga ker zdej mam pa tega ze poln kufr!

ponavad takoj ko prizgem racunalnik napise da je omrezni kabel izklucen (sam za kako sekundo napise) in pol se pa to parkrat se ponovi. Ampak net dela normalno sam k to napisec se mal ustav potem pa dela naprej. Je pa motece k ponavad k to napise vrze dol mulo pa prekine irca ;(( . Stvari so se začele pojavlat ko sm zamenu router prej je bil planetov.

plz:8)

Daedalus ::

Jah kabl dobro vštekaj v mrežno pa v router in se bojo tvoje težave čudežno rešile...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

overlord_tm ::

z vseljem ga bi usteku se bl ampak se ne da vec;((

Daedalus ::

Pa sej nism reko vzemi kladivo pa zabij konektor v router:D Samo sploh pri doma narejenih kablih je precej pogost pojav, da se za trenutek izgubi povezava. Pa probaj drug port, ipd... Jaz sem mel z mrežo že ene parkrat take težave. Malo prestaviš kabl, pa se izklopi... Pač ko bo enkrat vredu vštekan, ga pusti pri miru. Pa delaj z občutkom, da ne bo naslednja tvoja tema - Kak prilotat port na router:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

overlord_tm ::

pomoje mi nebo treba lotat pinov ker pri računalnikih po kladvu oz macoli posežem le v skrajnih primerih (torej takrat ko se pizdim na windowse). Kabel je doma narejen vendar pomoje nebi smel biti problem ker je stvar že delala. Bl sumim emulo ker ko jo zalavfam se težave začnejo...;(( ;(( ;(( . Če ne lavfam emule težav ni:)) :)) :)) ampak tud mule ni;( . Sej vem da se sliš čudno ampak je mogoče da mula dela bleme?:\

Hammer123 ::

Jst sem mel tud te težave, men se je pa omarica v kateri je router, adsl,... pregrevala. zdej sem si naštimu tm 2 ventilatorja, pa dela. drugač mi je pa prej isto skoz javlal cable unplugged.

Daedalus ::

Po drugi strani je pa možno, da ti mula sesuva router. Večina poceni routerjev prenese 250 povezav naenkrat, pol pa crknejo...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Hammer123 ::

Da bi mu mula sesula router že ob zagonu kompa? ne verjamem.

gkovac ::

mel sem podobne probleme in kaj sem takrat ugotovil...
1) kabel je bil fuč
2) nadgraditi je bilo potrebno router

probaj in garant ti ne bo delal več problemov
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

overlord_tm ::

1) kabel ni fuč ker je že delov na istem kompu in routerju:))
2) nadgradil SW na routerju in dobil nič;(( razen nizkega idja pr muli ;(( ;(( ;(( !


3) potem sm pr muli izklopil kad omrežje odpru porte na rouerju in sedaj dela pa se visok id mam:D :D :D :D :) :) :) :) 8-) 8-) 8-)

sori vsem za tok smajlijov ampak sm res happy


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558425198 (8482) Freakylion
!

[Router] Kako forwardirat oz. odpret porte (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
372338068 (38524) ignats
»

WLAN in routerji

Oddelek: Omrežja in internet
223304 (2579) Spajky
»

Katerega od teh 4 routerjev naj vzamem?

Oddelek: Kaj kupiti
303333 (2310) malinavc
»

Kateri router? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
555406 (4136) plavko61

Več podobnih tem