» »

LC 550w napajalnik vprašanje

LC 550w napajalnik vprašanje

wired ::

Lep pozdrav.
Jaz in prijatelj sva kupila ta napajalnik.
Zanimivo je naslednje: jaz ga lahko montiram samo z ventilatorjem navzgor, prijatu pa samo z ventilatorjem navzdol.
Zdaj me pa res zanima, kaj je pravilno. Oba ohišja sta ATX, s tem da je od prijatla direktno iz trgovine, moje je še iz časa pentiumov 2.

hvala za odgovore.

Caligula ::

Vent bi moral bit spodaj. Mal je problem, ce ga bos mel zgoraj, ce je pol plocevina cez, ker ne boi mogel zraka vlect s tistim ventom.

wired ::

Od zgoraj ostane pribljižno pol centimetra placa. Kako je sploh možna razlika glede postavitve (sej sta oba atx ohišja).

hvala

MEDENA ::

Caligula, moj noname 430W ima tudi 2 venta in sedaj je eden zgoraj....kar je brezveze, mar ne ?

A je lahko napajalnik naokol obrnjen ? LOL

SodVina ::

Ce se ti ventilator tisci na zaprto plocevino, potem je zadeva nesmiselna in glasnejsa. Ce pa imas na vrhu izrezano lukno, potem pa je druga pesem. No, pa sej to pa itak ze vsi veste.:8). Je pa logicno, da se napajalec hladi bolje, ce zrak vanj vstopi od zunaj, kot pa iz ohisja, samo potemtakem bi bilo bolje, da gre na zadnji stranici zrak noter, na zgornji pa ven, a ne?

Caligula ::

Ena izmed prednosti tega napajalca naj bi bla prav dober in tih pretok zraka, ki dobro prezracuje kisto.
Ce je pa tist vent zabit v plocevino pa zna bit hrupno pa se cist iznici te efekte.

Pa LC power ma en vent ne dva. In to velikega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

OZZY ::

caligula: samo na vedenje. Lc power ima tudi iste napajalnike z dvema ventilatorjema 2x8.
Go with the flow.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novo ohišje in hlajenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
617199 (5608) solatko
»

Tih in zmogljiv računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
142420 (2178) bate
»

Kater PSU za hard OC (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
59727748 (16294) LittleDevil
»

Hlajenje za x2

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
341581 (1255) bajker
»

LC Silent Power napajalniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
18711305 (7447) Alec999

Več podobnih tem