» »

win2k VS millenium

win2k VS millenium

IceIceBaby ::

Že približno pol leta uporabljam Win2k in sem z njimi ful zadovoljen. Pol pa nisem dobil driverju za scanner pa sem millenium spet gor ruknu. Zdej šele vidim kako zakon so win2k oziroma kako zjeban so millenium. Na net mi poveže 1x od 3h poskusov, ko zalaufam comp. mi včas blue screen vn fukne in podobno. Uglavnem, jaz ne verjamem da so win2k pri microsoftu napisal. Sigurno so kodo ukradl :)

sasox ::

Sej so bili že stari NT-ji dobri 8-)! Ja verjetno so res kodo ukradl........lol :D

Tomi ::

Verjetno so za W2k pobrali najboljše iz NT in 98SE. Vsi ti našteti so namreč še najbolj stabilni ( razlog, še vedno imam W98 gor, pa čeprav so mi tlačili Me, pa nisem želel )
metrodusa.blogspot.com

bastadu ::

WinME so totlen podn proti Win2k... WinME imam gor samo še zaradi skenerja, za katerega ni driverjev v win2k....:( Pa tudi če bi dobu CD od Win98SE bi ga takoj dal gor...

andrej ::

w2k so nasledniki NT sistemov, ki so stabilni.
tak za informacijo samo, NT jedro so napisali ljudje, ki so prisli k MS-ju konec 1980-ih iz podjetja Digital. Bolj natancno so prisli glavni arhitekti operacijskega sistema Open VMS, ki tece na VAX-ih... V sami arhitekturi NT-jev je tako zasledit zelo dosti podobnosti...

andrej ::

aja, se to. w2k majo vec skupnega z linux-om kot pa win9x (ce pozabimo na uporabniki vmesnik in podobne zadeve) :)

Ahiles ::

Kst si probal Sp2 k mene je printal jebal pa sem pol nekak postimal sam drugace pa w2k sekajo sam rabs mal vec zajebancije da vse 100% lepo laufa k win98 pa me so za telebane w2k pa rabs ze mal zivcev pa ksno dobro stran na netu k ti pomaga pri ksnih tezavah. Drugace pa W2K ROX.

IceIceBaby ::

Ne...sp2 se bom spravil downloadat dons ponoč pomoje :) Drugač pa mam js manj problemov z driverji kot v ME. Vse kar sam nalož pa to. Ok, za live je treba nove driverje gor dat, da mi surround dela, pa detonatorje pa to. Upam da bojo XP tok stabiln ko so tele 2000. Pa da bojo mal lepš :)

andrej ::

XP-ji so in bodo dosti lepsi. drugace pa so stabilni kot w2k. w2k so v bistvu Windows NT 5.0, XP pa je Windows NT 5.1.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Longhorn - minimalne zahteve in nekaj slik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
1157876 (7876) SunCell
»

Kateri os??

Oddelek: Operacijski sistemi
191488 (1225) andrej
»

Tudi linux ima buge

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
191859 (1859) minmax
»

Win 98, Win ME ali Win 2k? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
584996 (4138) andrej
»

Windows ME (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
774931 (4050) Simko

Več podobnih tem