» »

katiri linux-i so najlažji za uporabo

katiri linux-i so najlažji za uporabo

R0K ::

Beje so Suse 7 niso težki za začetnika.Ka pa vi pravte?Katiro namizje je najbolše(KDE)?

`DoC ::

Ta tema je bla že 1010101001 predelana. Sam prisegam na redhat 7.1. Probas lahko se pa mandarake al pa slacka.;((
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

krneki0001 ::

najbol simpl je novi linux od caldere.
LP
Nebivedu

Tiger ::

Lahki za uporabo: Mandrake, Red Hat, Caldera, Stormlinux, Corellinux,...

Težji: Debian, Slackware

R0K ::

mene zanima redvsem inštalacija (ponekot je teško nastavit strojno opremo???), in seveda tudi uporabnost

PaJo ::

Saj dandanse imajo ze vse distribucije isto easy instalacijo, tako da se ner rabis bat, sploh ne ce ma distribucija ze jedro 2.4, katero podpiras svasta:D

Sicer pa ti recimo priporcam RH 7.1, saj ze ma ta novi KDE in stvar enostavno rula, namrec koncno delajo sumniki in vse podobno, probaj:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

IceIceBaby ::

Spet je na delu lenoba. Dejta mal probat folk no. Nared si eno particijo pa probi najprej slackware pol RH in tako naprej. Boš sam najbol videl kaj ti ustreza.
Pa dejte si zapomnit da linuxi ni nč! Uporabljajte endino, Linux.
Aja no...drugač pa slackware rula. Res morš vse na roke compajlat pa to, ampak vsaj veš kaj delaš. Men mandrake pa RH glih zato nista všeč ker vse neki samo dela.

roscha ::

kst: se popolnoma strinjam s tabo, samo da imam osebno rajši Debian distribucijo (apt-get rulez!). Stvar okusa pač.. Pa še enkrat Linux je Linux, pa pika. Redhat, Caldera, Salackware, Debian etc. so samo DISTRIBUCIJE!

By!

MUC ::

Če se spraviš mal bolj v linux, kot samo skozi klikanje, so vsi praktično enaki. Če pa gledaš linux skozi oči Widnows uporabnika, potemboš najbolj zadovoljen z RedHat om in Gnome namizjem

R0K ::

OK , odločil sem se da bom prvo poizkusil z Suse (ker jih mam glih doma) distribucijo Linux.Potem pa bom še probal eno od teh distibucij, ki ste mi jih vi naštel tuki.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri operacijski sistem ste že imeli

Oddelek: Operacijski sistemi
382510 (1793) nicjasno
»

Red Hat 8.0 ali 7.3

Oddelek: Operacijski sistemi
91047 (968) dr.J
»

buy linux

Oddelek: Programska oprema
141693 (1374) suse80
»

Katera distribucija???

Oddelek: Operacijski sistemi
191821 (1459) Kiri
»

Kater paket Linuxa mi priporocate?

Oddelek: Operacijski sistemi
372348 (1827) Cr00k

Več podobnih tem