» »

Imam problem, vendar ga ne znam upredeliti, niti nevem kako bi ga lahko poimenoval.. !?

Imam problem, vendar ga ne znam upredeliti, niti nevem kako bi ga lahko poimenoval.. !?

Cranchi ::

Torej najprej lep pozdrav!

Uceraj sem si torej kupil drugo graficno kartico in sicer fx 5600 - prej sem imel mx 440..

In problem je sledec na resoluciji 1280 x 1024 se pojevijo neke cudne crke, izredno tanke, zelo abstraktne uglavnem nevem kako in zakaj, ce dam osvezevanje na 60 hz ja malenkost boljse kot na 72 hz.. Z predhodnico mx 440 nisem imel sledecih tezav, tako da nevem kaj bi lahko bilo.. ! Probal sem Omega driverje ter Detonatorje (www.nvidia.com) in je z obojimi isto.. Pogovarjamo se o LCDju da nebo pomote da imam CRT, prosim da mi ne odgovorite pa dej na manjso resolucijo pa je stvar resena.. Uglavnem ta rec s crkami je tako moteca da se jih neda brat, ampak to samo ponekod, povsod ne, recimo zdajle gledam orodno vrstico od IE explorerja in se pojavlja ta tezava, potem recimo pri ircu, text ki ga pisem je popolnoma normalen vendar spet tista orodna vrstica je enaka kot zgoraj omenjena tezava, ali pa pri nastavitvah zaslona je tudi tako da so ne berljive crke oziroma, na nek nacin popacene, izredno tanke.. Probal sem narediti Print screen, vendar ko sm ga pastal v slikarja te pojavi izginejo.. LCD sm preprican da deluje brezhibno ker sm uceraj se imel mx 440 in je delovalo vse kot bi moralo..

Moj racunalnik:
P4 2.4 gig
2 x 256 mb ddr pc 3200
GF fx 5600 128 mb = preveril sem ce se slucajno pregreva graficna in se nebi smela, kajti zamenjan je original hladilnik ter na ramih so pasivna rebra..

Zelo bom hvalezen pomoci!!

Dr_M ::

DVI kabel bi znal resit te probleme. in seveda 60Hz...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Cranchi ::

Se nekaj sem ugotovil, ce dam na windows XP theme deluje BP ce imam na classic kot mi je vsec se pojavijo te anomalije.. !

jest10 ::

Don`Corleone:
Vidim da smo te brez veze prepričevali da kupi kaj drugega:\

Cranchi ::

ce bi prebral moje odgovore sem se zelo trudil kupiti ti 4200 vendar je nisem dobil 30k pa nisem imel da bi kupil od innota..

Dr_M @ potem takem rabim pretvornik ?

Dr_M ::

ne, ubistvu je to kabel, je pa res da ni prov pocen. poglej na monitor ce ti omogoca sploh DVI.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Cranchi ::

em iz monitorja vn je samo tist modr vn nevem kolk pinski, drugace pa graficna podpira dvi, jst sm mislu da se dobi kaksn pretvocnik iz navadnga da das pol lahko v dvi, ce se ne motm je kolega to dobil zravn novega racunalnika.. na eni strani je tak na eni pa tak..

jest10 ::

Smo ti ponujali R9500, 9600 in 9600pro:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1962581761 (21090) Dominator
»

Katero graf. kartico za 25.000 sit (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
564788 (3953) Jaffa
»

Gforce ni nviewa

Oddelek: Zvok in slika
251735 (1412) BetMaN
»

Asus geforce 4 ti 4200 video suite

Oddelek: Kaj kupiti
11861 (746) TylerDurden
»

INNO GeForce fx 5600

Oddelek: Kaj kupiti
381397 (987) Cranchi

Več podobnih tem