» »

Kako do adsl

Kako do adsl

johan4 ::

A ma kdo kakšno idejo kako priti do adsl? Pri nas še sploh ni centrala upgrejdana melo bi nas pa okoli 20 ljudi, a ma kdo kako idejo kako to zadevo pospešit?
Zanima me če živi kdo v takem kraju da ima adsl, kabelske televizije pa ne, mislim še ni narejeno omrežje. Če ima mogoče to kej veze.

Vikking ::

kar se tiče posodabljanja/nadgradnjo central mislim da imajo že v naprej 1 letni predviden plan dela! in če pač v tem planu ni posodobitve za centralo ki bi tebi prinesla adsl! potem se lahko samo še na glavo postaviš in si nič ne moreš! tudi vplivat ne moreš veliko! kar je da napišeš prošnjo da te uslišijo v njihovem planu za naslednje leto, kar je pa malo verjetno!

Tody ::

podji na adsl.siol.net registriraj se tam oz oddaj prošnjo za vklop adsl tako naj naredijo vsi tvoji so-mučeniki Telekom kakor se zdi monopolist še zmeraj dela po reku več povpraševanja hitrejša ponudba... To je najboljša in najhitrejša pot do nove centrale ali pa če imaš veze v samem vrhu Telekoma

Microsoft ::

s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

PROTOTIP ::

Moja številka je pripravljena na adsl, sam mi ga v naši centrali nočejo priklopit (pač osebni razlogi, mentalna dvoličnost, al ka jest vem)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol VDSL2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
25135921 (19867) Bug
»

Telekom, adsl in razočaranje

Oddelek: Omrežja in internet
262486 (1586) kriko1
»

Modri ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
12619132 (8575) Nejc Pintar
»

ADSL iz 512/128 na 1024/128 (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
60734308 (17390) RedOS
»

ADSL URADNE SIOL CENE (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
615427 (3866) Reso

Več podobnih tem