» »

ADSL URADNE SIOL CENE

ADSL URADNE SIOL CENE

1
2
»

ahac ::

ADSL pomeni nadgradnjo obstoje?ega ISDN naro?ni?kega priklju?ka.

Spet lazejo. Jaz bom pocakal na konkurenco.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

hatch ::

ADSL lahko trenutno dobijo le telefonski narocniki, ki so vezani na centralo Cankarjev dom ali Cigaletova.
V marcu naj bi bilo nastimanih se nekaj central v LJ... (za bezigrad so mi nekako zagotovili da bo)

Ko sem klical na siol sem tudi vprasal ce me lahko preusmerijo na cigaletovo, pa so mi rekli da tega ne delajo.

zetko ::

Na srečo bo pr men tut :D

Tr0n ::

V prvi fazi bi naj uredili tudi centrale pri Taboru MB, to nekje aprila. Za vse ostalo pa se ne vedo oz. bo v drugi fazi. Vprasanje pa je, kdaj bo to.

IgiS ::

A kdo ve, kje se točno nahaja centrala za Bežigradom ?
Tiste 4. km od centrale se zelo hitr nabere
LP
IgiS

Dalmatinc ::

ma pokličte 117>:D

zetko ::

Cela ullica nori, ne kliči 117 >:D

hatch ::

Ena bezigrajska centrala je bezigrajski dvor.. mislim da se nahaja v "obcini bezigrad" (linhartova).. nisem siguren.
Za drugo bezigrajsko pa nimam pojma kje je.. verjetno kje okoli mercatorja...

bmf ::

Danes sem poklical na 0808080 in mi je "tetka" rekla, da bo ADSL za Bežigradom možen do konca leta. Potem pokličem na Siol in mi reče, da prej kot v 2 mesecih sigurno ne bo. ;((;((

IgiS ::

druga je v pošti nasproti smelta
LP
igiS

OZZY ::

A je kdo gledu dans Tednik, ko je blo govora o adsl-u. Je reporter spraševal ali je potrebno imet isdn. Pa na telekomu po tem vprašanju niso najdli sogovornika. Ve se da sta s postavitvijo zahteve po isdnju telekom in siol nategnila vse uporabnike. Vse samo za večji dobiček. Pol pa reporter vpraša kaka kazen bi doletela telekom, če ugotovijo v preiskavi, da njihova poteza ni v skladu z zakonom. In odgovor: Od 10-30 miljonov sit. Pa valda, da bo telekom raj to plaču in isto počel naprej. Drugje je reku reporter so kazni vsaj 10x večje. Pol pa hoče telekom evropske cene telefonskih impulzov. Naj plačajo potem tudi evropsko kazen, saj bi po mojem morali pri preiskavi ugotoviti kršitev s strani telekoma. Vprašanje pa je ali bo telekom sploh kazen plačal, saj je državna firma.

Reso ::

A bi kdo vedu kok pa si lahk oddaljen ya adsl od centrale?
K jzst sm oddaljen okol 7km pa zdej ne vem niti kok hitr bo se delal ce bodo sploh hotel napelat....
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SiOL ADSL le za 4 SIT (ni prvoaprilska šala!)

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
324844 (4844) humanoid
»

ADSL oz kabel na Obali

Oddelek: Omrežja in internet
151216 (934) XsenO
»

ADSL KRANJ

Oddelek: Omrežja in internet
181389 (1092) Igor
»

pogodba za ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
191893 (1458) NiggerBob
»

Trenute lokacije kjer je mozen ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
181726 (1316) kleDo

Več podobnih tem