» »

plata fuč???

plata fuč???

Shark-357 ::

me zanima če mi lohk kdo še kako idejo da sem špilal AAO pred pol ure in evo friznl use stisnem reset nč še enkrat nč sploh u bios ne pride zamenjam grafo,rame ,bios čip ,proc(barton) ama ništa niti nč ne piska k je sam plata prklopljena nč drugega v bistvu sem kar 100% da je šla plata :( :'( :'( :'( :'( :'( proc sm mel navit na 3200+ na 1.75 V pa grafo 33-430,202-265 to je kr iznenada tko da en kurc je to pa glih zdej k sm broke :'( :'( :'(

epox 8rda+

za odgovore se vnaprej zahvaljujem

lp
dejan:'(

kuglvinkl ::

1. CCMOS, 2. zamenjaj trafo.
Your focus determines your reallity

Shark-357 ::

cmos sm naredu sam ne vem kako trafo to mislš v napajalcu al kje na plati ker nism tolk štromarja:D

kuglvinkl ::

Mislil sem celonen napajalnik. Možno, da je šla varovalka.
Your focus determines your reallity

Shark-357 ::

ja sam kišta dela venti se vrtijo disk neki vergla a je vseen možn napajalc????Mam pa 400w dual fan 10K je bil???

Zgodovina sprememb…

Tomay ::

Probaj drug napajalnik.
Druga možnost samo malo verjetna, probaj drugo baterijo na plati (ja tisto okroglo srebrno 3 voltno)
Tudi če je baterija fuč se plata ne dvigne
Voodoo 4Ever

Shark-357 ::

o bom jutr probu še z drugim napajalom mam glih enga 300W še doma:D mam pa tud eno skurjeno isto plato tko da bom še baterijo zamenju samo dvomim k to je kr naenkrat friznl in pol se več ne zbudi na zaslončku na plati mi napiše FF v navodilih od plate pa to pomen neki z biosom narobe ,z kartico k si jo vgradil ,al pa plata fuč:'( pa bios sm zamenju(komplet čip namreč)


aja tle k ste res hudi štromarji jaz mam zdej 2 epox 8rda+ obe rev. 1.1 a kdo zna to pogledat pa kej zmutit ???plačam pošteno???

lp

Zgodovina sprememb…

VASkO ::

najverjetneje plata hin

offtopic:
no zdaj pa v AA vec nes mogel z rpkjem raztur delat. bom mel moznost, da si malo honor dvignem :)

Shark-357 ::

jah plata je čist fuč šli so agp in vsi pci sloti ostalo sicer dela sam to se pa itak kao ne da popravt tko da zdele že bije Epox 8RDA3+ v moji kišti:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj se da nardi če ti gre Bios!

Oddelek: Pomoč in nasveti
141306 (1115) pavka
»

navijanje z Epox 8RDA+ Pro (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
694316 (3051) Gajba
»

Težava z navijanjem na 8RDA3+ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1457235 (4917) pele-on
»

May the nforce2 be with you :) (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Navijanje
73231715 (18542) OwcA
»

navijanje radeona9000pro (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
754549 (3766) c3R4R

Več podobnih tem