» »

USENET

USENET

||_^_|| ::

Kako to, da u outlook expressu zmerom piše dol npr. število sporočil 330, ampak kaže mi jih pa sam..kvajstvem cca. 50??

miranpozar ::

Mogoce vidis samo prve poste in je pod njimi se cel kup odgovorov?

Miran Pozar, Portoroz, www.miranpozar.com

||_^_|| ::

hmm...ni nobenih odgovorov..rolam gor in dol do konca ampak jih kaže sam tolk

Mr.B ::

Klikni na plusek zraven odgovora , bos videl da jih bo pokazalo , kar nekaj.;(
Smešno je,
da po skoraj petih letih še vedno nisi sposoben opredeliti,
pod kakšnimi pogoji zmagujemo v Ukljani.

||_^_|| ::

LOL HUDO! jst pa ceu žiuljenje žvim u zmoti!:))))))))))

THX!!!!!!

Cr00k ::

ROTFL!!!!!!!!!!!!!!!!...........ej a je s tabo use uredu...jutr bos bunke vidu...:))).....

ABX ::

||_^_||: tu pa tam dej malo tobaka v una kar kadiš. >:D
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

||_^_|| ::

ABX: a to tut se more dat???

LOL


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

En smešen vic (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24237674 (8617) PacificBlue
»

senzor za temperaturo od cpu je pokvarjen! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6411589 (9752) ziga1990
»

Android market akcija (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
819235 (7013) lambda
»

am2 3600+ vs 3800+ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Navijanje
33325264 (16414) DJ MartiNi
»

Zakva mi Deluxe SkiJump šteka?

Oddelek: Pomoč in nasveti
261706 (1475) R@C@

Več podobnih tem