» »

senzor za temperaturo od cpu je pokvarjen!

senzor za temperaturo od cpu je pokvarjen!

1
2
»

K0l1br1 ::

Če ti dela, pusti na miru, kaj sploh meriš bedarije.

Riff ::

pa dj še kašn program za spermlajnje temperatur matične procesorja pa da vidiš koliko tm pokaže, drgač pa če vse dela bp potem ni panike

Daliborg ::

BTW zadeva je zaključena za OP-a ker je našel vzrok.
Ostalim, ki pa zaničujete OP-ov setup in ga zmerjate se pa rajši malce zamislite kaj ste sploh z svojimi posti/besedami sporočali.
@DeeCoy tebe pa pozivam da linke katere si podal TAKOJ zbrišeš, kako bi se ti počutil da bi nekdo limal tvoje osebne podatke na nekem random forumu?
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

TheKingZiga ::

Daliborg je izjavil:

@OP kaj pa je bilo z ARTIC hladilnikam? Krivo dno? Bi ga mogoče lahko reklamiral?

nevem....sej sm dal stock gor unga pa nej ima fort...lol

ziga1990 ::

Avtor zakaj ne vzameš 9600K vsaj denarja neboš stran metal kot bi ga z nakupom 9700K?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

TheKingZiga ::

ziga1990 je izjavil:

Avtor zakaj ne vzameš 9600K vsaj denarja neboš stran metal kot bi ga z nakupom 9700K?

ker imam i5 že dolgo in grem na i7

GupeM ::

Pa res to rabiš? Ko sem bil jaz brez denarja sem imel core 2 duo in komaj napraskan za 4 GB rama. Sedaj, ko mi ne manjka, imam še vedno i5 2500K, pa mi je več kot dovolj. Se mi zdi škoda stran metat za nekaj, kar ne potrebujem.

TheKingZiga ::

GupeM je izjavil:

Pa res to rabiš? Ko sem bil jaz brez denarja sem imel core 2 duo in komaj napraskan za 4 GB rama. Sedaj, ko mi ne manjka, imam še vedno i5 2500K, pa mi je več kot dovolj. Se mi zdi škoda stran metat za nekaj, kar ne potrebujem.

ja res to rabim....zdaj ce ti tak povem...pac moj fort ima 32 gb rama samo zato da glede vreme oz. po internetu brska...tko da ja......potem imam tudi jaz lahko i7-9700k......verjamem da je i5 2 gen vredu...ampak ce ti igras igre kot so fortnite, subnautika, itd in zraven se strimas/ snemas potem je pa tvoj i5 ekstremno svoh.

sem mislil jet na i9...ampak ne je dovoj i7...💪

Zgodovina sprememb…

ziga1990 ::

^^ streaming in zato hočeš kupiti dražji in slabši 9700K oprosti ampak za streamanje ti bo 3700X bolje služil
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Gejspodar ::

Mladoletnega samooklicanega strokovnjaka ne boste prepričali, vedno bo tolkel v svoj prav. Naj se opeče, se ne bo prvič niti ne zadnjič...

Zgodovina sprememb…

TheKingZiga ::

ziga1990 je izjavil:

^^ streaming in zato hočeš kupiti dražji in slabši 9700K oprosti ampak za streamanje ti bo 3700X bolje služil

ne samo striming ampak tudi gaming....JAZ SEM INTEL TIP...negrem na amd..pa če je 5 eur

Gejspodar je izjavil:

Mladoletnega samooklicanega strokovnjaka ne boste prepričali, vedno bo tolkel v svoj prav. Naj se opeče, se ne bo prvič niti ne zadnjič...

nebom se opekel....jaz se bom opekel če bom šel na amd...

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

Nihče ti ne brani intel, sam ne v jok in na drevo, ko bo naslednji hw exploit spet pohabo performance.

In zakaj se tako opirate na eno znamko, kot da je religija. Kupiš tisto, kar ponuja največ za dani denar. Ta moment je to amd.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

ziga1990 ::

TheKingZiga je izjavil:

ziga1990 je izjavil:

^^ streaming in zato hočeš kupiti dražji in slabši 9700K oprosti ampak za streamanje ti bo 3700X bolje služil

ne samo striming ampak tudi gaming....JAZ SEM INTEL TIP...negrem na amd..pa če je 5 eur

Gejspodar je izjavil:

Mladoletnega samooklicanega strokovnjaka ne boste prepričali, vedno bo tolkel v svoj prav. Naj se opeče, se ne bo prvič niti ne zadnjič...

nebom se opekel....jaz se bom opekel če bom šel na amd...


LoL opekel se boš z 9700K, ker 9700K je boljši samo v gamingu ampak takoj ko začneš zraven še stremat je 3700X boljši, da ne omenim cenejši in boljši v ostalih stvareh kot so rendering,..
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

TheKingZiga ::

vredu se pa bom...bom pa imel i7-9700k za gaming in 3700x za streming..preko elgato capture card..in je problem rešen

ziga1990 ::

^^vidim da imaš denar
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nepravilen nanos termalne paste? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
736528 (4644) care20
»

i7-9700k ali i9-9900k ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
637003 (5381) TheKingZiga
»

Kateri Tih Ventilator???

Oddelek: Pomoč in nasveti
223847 (3216) Tydek
»

Ali je to možno? (procesor okrog 90 C)

Oddelek: Pomoč in nasveti
494987 (4149) bond007

Več podobnih tem