» »

Nastavitve se ob ponovnem zagonu resetirajo?

Nastavitve se ob ponovnem zagonu resetirajo?

damirez ::

Mam 1 problem vsakic ko resetiram racunalnik se vse nastavitve zbrisejo se pravi vsakic moram na novo napisati uporabnisko ime in geslo na slotechu in drugih forumih pa homepage pa strani, ki sem jih obiskoval se tudi ne shranijo.
McAfee ne najde nic im mogoce kdo kasno idejo?

LP!

damirez ::

Ah dejte no... A res noben ne ve? A bom res moral spet formatirat?

Lith ::

ja, veš jaz pa rabim en rotor za kosilnico, pa bi rad vedu kje ga imajo...

Mislim ti napisat da si preveč zahteven glede na tvojo/mojo vrsto vprašanja. Vsaj napiš drugič za kakšen sistem se postavlja vprašanje, kak računalnik ga poganja... (nekaj v stilu imam pa Win XP, rač. Celeron 1300, 512MB, 200GB disk Maxtor itd..., modem ISDN TA Asus....)
...pa se bo mogoče našel kdo, ki bo vedel kaj sprašuješ... (tebe se bolj drži tist pregovor v smislu: vsak človek lahko postavi tako neumno vprašanje, da ga noben znanstvenik na svetu ne bo znal odgovorit)

P.S: moja kosilnica ima 4.5HP in ima samohodni pogon, kaj več pa bom moral vprašat prodajalca...
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

sloxl8 ::

Morda bi moral preveriti nastavitve spletnega pregledovalnika. Mislim, da je tam moznost, da se ti cookie-ji in druge stvari pobrisejo ob vsakem zagonu pregledovalnika ali katerih drugih priloznostih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Robotska Kosilnica (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Loža
1015199068 (29) archer
»

Vrtna kosilnica (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9549434 (300) nekoman
»

Stara železna kosilnica. Po košnji bolje da travo grobo postrgaš ali da očistiš z vod

Oddelek: Loža
202180 (1534) Kawl6
»

PDFreaders.org tudi v slovenščini (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
5113811 (12153) opeter
»

Natočil bencin namesto nafte kaj sedaj z bencinom? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6517222 (14790) celada

Več podobnih tem