» »

Za vse ki imate Siol TV

Za vse ki imate Siol TV

kalcek16 ::

Včeraj sem sklenil pogodbo za ADSL in sem tipu ki je prišel sklenit pogodbo rekel da bi rad še Siol TV.
Tip me je začudeno pogledal in rekel da to ni mogoče(res da v mojem kraju še ni omogočeno) pa sem rekel če bi se dala naredit kakšna prijava za ta siol tv,da bi mi use napeljal,ko pa bi ga v naši občini vključli bi ga jaz že lahko gledal. Rekel mi je da se ne splača ker ne bo delal ker sem od centrale oddaljen več kot 1.5Km Sedaj pa me zanima koliko ste vi oddaljeni od centrale in kako vam dela siol tv, če vam sploh dela? Jaz sem oddaljen slabe 3Km. Nevem zakaj pol delajo takšno reklamo če je to res kar mi je povedal tisti tip. Sem pa naročil standardni študentski paket.

Hux ::

3km zracne razdalje?

kalcek16 ::

3 km je razdalja po cesti, zracna je pa mogoče 200m manj

Zheegec ::

Tehnološko to še ni mogoče, še 1.5Km je vprašljivo :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

falotXP ::

Ta ipTV imajo telekomovci za sebe v stavbi, kje je centrala in za bližnje sosede...:D

krucymucy ::

okol central v krogu 1.5km zivi zelo veliko ljudi ... zato delajo tako reklamo.

para! ::

A zdaj pa, ker vsi ne morete meti IPTVja, ga pa SiOL ne sme oglaševat? Dejte no...
Death before dishonor!

kalcek16 ::

Jazz: ne gre se zato da ga ne smejo oglaševat, ampak da delajo tako reklamo kot da bi ga lahko imel celi planet in še več... To je lih tako kot bi jaz delu raklamo da imamo doma strašno mesarijo v resnici bi mel pa ta meso sam za domače:)

iskra ::

Po eni strani bi bilo dobro, da bi na konec oz. v kot takšnih reklam pripisali nekaj v stilu "Posvetujte se s farmacevtom ..." "Izvedba mogoča samo v krugo 1.5km od centrale" :D To bi morda bilo bolj FairPlay(tm) >:D

samoj ::

Mam SIOL TV, oddaljen od centrale cca 2,5 km (ne zračne linije, kabla - info od telekoma). Deluje super, modem se sinhr. na 6Mb.

cekr ::

Sam sem oddaljen vsaj 4 km po trasi napeljave od centrale in mi zadeva deluje čisto OK. Motijo me bolj druge stvari, ki so bolj vezane na samo tehnologijo in ne na razdaljo.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

skyy779 ::

Meni so že dva dni po tem ko sem poslal aneks za siol tv, modem preklopili na 8. Zdaj pa bo že skoraj mesec dni od kar so prejeli aneks, jaz sem pa mislil da bom dobil hitro. Siol tvja pa ni in ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyy779 ()

skyy779 ::

Danes sem šel po paket in zadevo priklučil. Vse kar lahko rečem je katastrofa! Non-stop slika v kockah čez polovico zaslona(vsake 2 sekunde-redno). Še dva dni bom tole imel in če ne bo spremembe vrnem komplet zadevo nazaj.... :(

Ibn Tahir ::

Ne obupaj, pri meni je bilo enako v prvem tednu. potem pa so me siolovci in telekomovci obletalavali in nekaj cekirali pa zrihtali zadevo. Zdaj deluje brez problema.

hyperhcx ::

Fantje kolk časa ste kej čakal na adsl tv??

WildTHink ::

Na siol TV sm čakou 14 dni!

Drgač ga mam ze 3 mesce pa ni kockic.. razn včasih crkne za par minut tko 1x na 14 dni...:D :D
So... are you red or blue?

Reso ::

Saj za vložke so tudi reklame pa jih lahko nosi le polovica prebivalstva (lahko jih nosijo tudi moški samo pomoje ni nobenega takega) ;)

skyy779 ::

Ibn Tahir hvala za tolažbo, a vseeno...
Zdaj je že več kot teden dni kar mi zadeva ne dela.
Zadnjih 5 dni se mi sploh ne sinhronizira na začetno stran
ampak napiše nekaj v stilu could not fetch data from this address...

Zakaj sploh oglašujejo na obali da je zadeva pripravljena in da lahko
naročiš? Ali siol in telekom nima opreme da bi zadevo sprobal na par
lokacijah in porihtal probleme preden odda opremo uporabniku?
Zakaj moramo mi igrati vlogo testerjev? Na 0801000 sem klical kakih 15x. Ne da se mi več.

skyy779 ::

Največji štos je pa to, da mi je zadeva cela dva popoldneva funkcionirala brez najmanjšega problema. Ali je tu kdo pameten? :(

Sergio ::

Mi lahko skiciras, kako imas zadeve povezane? Malo na okvirno, ce lahko poves sestavo tvoje mreze. Ker to je tudi meni delalo, ko sem "presrecen" ugotovil, da je napaka bila na routerju.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

skyy779 ::

Telekomov tehnik ni ugotovil napak. Napaka v povezavi ne more bit iz preprostega
razloga, ker je zadeva že delala brez problemov in spet mrknila. Včeraj sem dobil email od siola, da je po njihovih info z mojo adsl tv vse ok.:( Kličem telekom in mi povejo da je njihov tehnik vse pregledal in da je vse ok in da naj kličem siol. Ker se ne morem več na nobenega obrnit, me zanima samo še kam vrnem opremo? :'(

skyy779 ::

Dela. Čudež se je zgodil in zdaj dela.

lp

pujsek_ ::

Pozdrav
no mi k nimamo te rece, da bi imeli ADSL, adsl-tv....
Pa se mormo drugace znajt, z lokanlim wireless-om za net in dig. satelitsko za tv---

Nase uporabnike na forumu zanima kako je kaj folk zadovoljen z tej IP-televiziji...
Kaj gledate in kaj imate vec od nas...
No programov imamo mi bistveno vec "nekje 4k" samo mislim ce placujete vsak mesec TV da imate vsaj to kar mate zanimive in gledane!!!

Vglaste se kaj na www.wlan-sat.com bomo še pri nas kako rekli :\ >:D
lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj mi Telekom ne omogoči ADSL-a?

Oddelek: Omrežja in internet
382901 (1646) Pyr0Beast
»

Siolov ADSL 2+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9113482 (7485) Jan987
»

SIOL ADSL2+ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
31036488 (15895) Primoz78
»

Volja - cenejši internet kot T-2? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11916660 (9116) Wox
»

Adsl in oddaljenost od centrale

Oddelek: Omrežja in internet
463711 (2672) PROTOTIP

Več podobnih tem