» »

Čudne stvari...ampak ne virus

Čudne stvari...ampak ne virus

defort ::

Imam en VELIK problem glede filmov. Imam več filmov in vedno ko enega zaženem mi javi to napako da je file corrupted. Sej to še ni tak hudo. Ampak ko v enih filmih nasploh ni zvoka. Bs player kaže tam da je na 100% ampak meni ga ne predvaja. Da bi se nebi pogovarjali o DVDjih... včeraj lahko gledal danes ne več. Vse to se mi je zdelo zelo sumljivo, zato sem scannal za viruse. Na "žalost" nisem nobenega odkril, saj vi vsaj vedel kaj je krivo da filmov ne predvaja, al zvoka al pa DVDjev. 8-O . A bi lahko bi kaj krivo da gledam včasih filme direkt prek neta, potegne ga dol in takoj odpre sam virusa nisem našel!

nicjasno ::

Pa mas instaliran ac3 kodek? Ta namrec skrbi za pravilno predvajanje zvoka pri nekaterih filmih. Mogoce je to problem.

defort ::

Sem že zdavnaj... Menjaval sem vse mogoče kodeke. Mislim da sem jih že vepš k 10 menjal pa še kombiniral sem pa ni nič pomagalo. Sem pa mislo da je še kakšen dll fajl not k ga morem ročno zbrisat, sam sem iskal pa nič ne najdem!

gape0000 ::

Probi si posnet K-lite codec k maš use skupi kodeke pa še Bs player je tut noter. Men je to pomagal, k so me filmi tut neki zajeb...

defort ::

Sem že mel gori pa ni kaj prida delalo... kolk se spomnim mi skoraj nobeden film ni zagnalo. Mi je javilo da ne najde kao kodeka ampak sem bil 100% da je bil gori ne...! potem sem pa šel zbrisat kodek in novega nasnet, in takrat se je začel tale začarani krog!!

Slowenc ::

Poženi program Gspot in poglej kateri kodeki ti manjkajo.

Možno da imaš prešvoh comp.:8)
Skiny gate.

Dead_Eye ::

po mojem so se ti vsi kodeki zmešali in zato nit eden ne dela. sem imel podoben problem - jaz sem rešil z reinstallom winxp. Verjetno če bi vedel imena fajlov kodekov in jih VSE ročno zbrisal, mogoče bi celo kaj "delovalo":D .

Zdej imam samo divx5.1bundle + total pack iz slodivx.net in dela vse bp.
The one and only

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dead_Eye ()

ludwe ::

tud meni je dogajalo vse živo.pol sem pa vse kodeke pobrisal in inštaliral sld kodek,zdej pa dela kot ura.

defort ::

Ti predlagaš da bi formatiral pa na novo nasnel vse?? 8-O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DivX codec nadomestilo - ffdshow kodek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21159099 (14247) BaRtMaN
»

HD codec (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11117308 (10193) GrimReaper
»

Kaj je kodek? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
12412508 (10363) Jst
»

Windows media player help !!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
141214 (1018) royal
»

Najboljši divx predvajalnik je...

Oddelek: Zvok in slika
466359 (5345) franc3e

Več podobnih tem