» »

Windows media player help !!!!

Windows media player help !!!!

royal ::

Moj sosed ima probleme z (windows media playerju) in sicer mu starejše filme normalno predvaja ,ko pa hoče
kaj novejšega predvajat (film) ,pa ni zvoka oz.napiše--W.media.player je naletev na težavo oz se mora zapreti.Ma pa vse gor
kaj mam jaz (divx total pack,divx 5.0.3. bundle,divx codec 3.1 alpha release.....)men dela vse vredi njemu
pa javlja napake. (hvala) :))
Abit nf7-s barton 2500+ M (11 x 222) 2450mhz twister 512 pc3500
550w lc power vodno hlajeno..

Cokolesnik ::

Če bi bila težava v kodekih, se MP ne bi zaprl. Napaka je lahko drugje (hardware/software).
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

royal ::

Kaj natančneje sumite........
Abit nf7-s barton 2500+ M (11 x 222) 2450mhz twister 512 pc3500
550w lc power vodno hlajeno..

Highlag ::

Težava je lahko tudi kodek!

Ravno danes sem hotel en film pogledat. Slika je bila zvoka ne. Jasno ni kodeka. Poizkusim inštalirat eno zadevo, pa ni bilo nobenih navodil in sem očitno nekaj zamočil, ker se je WMP ob novem poizkusu samo lepo sesul. Poizkusim z drugim kodekom in viola dela zvok nič se ne sesuva.

Tako, da predno začneš ponovno nalagati windowse:D preveri ustreznost kodekov. Odličen programček za to je Gspot v katerem odpreš film in pogledaš če imaš vse kot je treba.

Trupl0 ::

yep tako je naloži si gSPOT:D (dobr name) pa poglej kaj nucaš...najbol je da vse kodeke odstranš in not naložiš samo divx code 5.0.3, xvid codec, AC3 pack in to je to...drugo pa naloži takrat ko ti bo GSPOT napisal da manjka kodek....

PS: pa ne mi NIMA packa gor dajat:D

royal ::

Sam zanimivo je, ko pa imava vse enake KODEKE ,pa win-XP sem mu čist na NOVO naložil.Men gre čist
vredi njemu pa napiše ,da se mora WMP zaradi napake zapreti.Pa sem že poskusu z novejšimi kodeki pa mu napiše isto, men pa dela vse normalno.Sej nekateri filmi mal starejši so mu tud delali.Kakšne kodeke maš ti. (hvala)
Abit nf7-s barton 2500+ M (11 x 222) 2450mhz twister 512 pc3500
550w lc power vodno hlajeno..

Tomi ::

Naj raje uporabi BSPlayer. Je manjši, ima podnapise in veliko bolj praktičen. Pa meni še ni delal težav.
metrodusa.blogspot.com

royal ::

( Finta ) je v tem ,da mu vsak predvajalnik napiše isto, da se mora zapreti zaradi napake.To je nekaj resnejšega narobe ,sam nebi vedu;(( točno kaj.......
Abit nf7-s barton 2500+ M (11 x 222) 2450mhz twister 512 pc3500
550w lc power vodno hlajeno..

Trupl0 ::

mogoče kak overlay težava...pr men je bsplayer neke errorje vn metal zarad tega....probaj z nastavitvami v samem programu....lahko pa npr. updateaš WMP 9 in mu naložiš bonus pack driverjev (oz. nekaj takega, poglej na microsoft strani):D ...

ne vem kaj bi še omenil...kako grafično pa ima....oz. komp...mogoče je kaka hardware napaka??? probaj tut če ima via čipovje dat not najnovejši via 4in1....eksperimentiraj:D

royal ::

Ma, celerona 2.0-- asus plata- 256 ram --grafa-geforce 4 mx--.Nima VIA ,ma drugo zdej nevem točno katero ima.Sam, če sma vse na novo naložila pa isto....
Abit nf7-s barton 2500+ M (11 x 222) 2450mhz twister 512 pc3500
550w lc power vodno hlajeno..

royal ::

Ma, celerona 2.0-- asus plata- 256 ram --grafa-geforce 4 mx--.Nima VIA ,ma drugo zdej nevem točno katero ima.Pa tut windowse sma naložila na novo pa isto in pri vseh predvajalnikih ima pa tut divx 5.0.3 .......
Abit nf7-s barton 2500+ M (11 x 222) 2450mhz twister 512 pc3500
550w lc power vodno hlajeno..

royal ::

Še ve kdo, kaj bi morda lahko bilo........(hvala)8-O

boštjan ::

royal ::

A je tebi tudi kdaj napisalo (zaradi napak se mora WMP zapreti) a si moral dodati samo kodek......(lep pozdrav)
Abit nf7-s barton 2500+ M (11 x 222) 2450mhz twister 512 pc3500
550w lc power vodno hlajeno..

royal ::

A je možno ,da morš imeti dosegljiv internet ,da se WMP sam posodobi ,če ne zadeva ne predvaja(kodeki pa to).......
Abit nf7-s barton 2500+ M (11 x 222) 2450mhz twister 512 pc3500
550w lc power vodno hlajeno..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Divx - problem ogleda na prenosniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
9926 (813) mkovac10
»

MediaPlayer problem

Oddelek: Programska oprema
5951 (904) krneki0001
»

Kateri codec pack uporabljate?

Oddelek: Zvok in slika
122655 (2353) Cokolesnik
»

kateri divx codec packi/codeci

Oddelek: Zvok in slika
223803 (3537) ferjan
»

Namesto filma vidim tole (screenshot)

Oddelek: Zvok in slika
51131 (917) marS

Več podobnih tem