» »

Irql_not_less_or_equal

Irql_not_less_or_equal

primozch ::

Zanima me zakaj pri [****] [****] mi [****] komp ko navijem fsb bartona 2500+ na 200mhz, temperatura je tudi ko navijem proc 41°c tak da ne vidim razloga da bi mi moglo [****] bilokeri sisrem si dam gor oni vcore pa naj bi tak plošča sama uravnavala;((


---dodal moderator
malo kulture prosim! :\
  • spremenil: ali3n ()

MrStein ::

Torej si overklokal sistem, pa ti več ne dela ?
Jasna stvar. Sistem ne premore te brzine. To je ja 1x1 overklokanja.
Lahko probaš povečat napestost CPU-ja , ali pa greš z frekvenco navzdol, dokler ne dosežeš stabilne točke.

Ah ja, glede jezika. Mene kletvice ne motijo, dokler je vmes tolko slovenščine, da človek lahko razume kaj sploh hočeš. Tu si že bil na meji.

OZZY ::

oni vcore pa naj bi tak plošča sama uravnavala

Je je....you wish....A misliš da gre vse avtomatsko. Ona je sma nastavljaena na določeno vrednost. Če pa potrebuje več za stabilen sistem moreš pa sm poskrbet.

A si sploh povišal napetost cpuja???? Če si si ga premalo. Kero plato pa sploh maš. Lahko je kaj z pevelikim fsbjem in povezavo z pci problem.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

primozch ::

maticna je epox 8rda+ rev 2.1 glede Vcora se ne spoznam najbolj samo vednom ko startam, rac ali pa ko ga resetiram mi napise drugo vrednost.torej zanima me kakšna je sploh privzeta vrenost napetosti cpou-ja in ce bi se bilokak dalo fsb na 200mhz da bi bil sistem stabiln ker drugac mi ves cas neke napake javla glede pomnilnika

Mavrik ::

To pa zato, ker ti RAMi ne premorejo take frekvence. Maš slučajno DDR333 notri?
The truth is rarely pure and never simple.

primozch ::

notr mam 2* 256mb twinmos 400Mhz ko sem sestavo racunalnik in je bil privzet fsb 100Mhz je pisalo da so rami 400Mhz ko pa sem dal FSB na 166 pa mi je napisalo da so 333.Rami so navadni twinmos.ne vem ravno kolko so kvalitetni samo vem pa da zajebavajo.Sicer sem gledal po forumih za to konfiguracijo sistema ki jo imam in sem probal z tistimi nastavitvami latence za rame vendar se mi je sistem porušo takoj ko sem dal fsb na 200Mhz

primozch ::

latenco naj bi meli rami privzeto 2.5 meni jo bios nastavi na 3 ce mam narjeno na auto tak da so tiste cifre pol 3-3-3-7 ce mam kdo te rame oz ce ve kak jih se nastavi naj mi prosim pomaga

primozch ::

oz cifre so pol 2.5-3-3-8 zgledajo pa tocno tak:

primozch ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Asrock 939 dual (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Kaj kupiti
72938769 (19328) igor0203
»

Sempron 2200+ @1.8Ghz (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
946047 (4246) Veron
»

Asus a7v600x ali a7n8x deluxe ???

Oddelek: Kaj kupiti
181163 (985) rkb2
»

CPU interface in 9x množilnik

Oddelek: Navijanje
401596 (1122) kalisto
»

Ze ima kdo 8RDA+ rev 2.1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
653959 (2975) cole-22

Več podobnih tem