» »

Black&White help

Black&White help

«
1
2

SpiDEr8 ::

Špilam špil in treneram mojo pošast nakar se na nekem mestu ustavi in se ne premakne več!!!! Kaj je to a je zašteku model al je to čist OK???? Tko de nimam kej delat če ga ne morem premikat.... Povejte kaj bi to blo.....:|

Jst ::

lahko je zaspan/utrujen, lacen, zejen, slabe volje ...

SpiDEr8 ::

ja smo noče iti nikamor tudi če mu ukažem pa kolk časa pa bo pol tm stau????

yoystick ::

Men se je isto zgodil! Pa sem sam ven iz igre pa nazaj in je pošast skakala od veselja!!:\:8)

SpiDEr8 ::

upam de bo delal ke drgač. Kaj drgač??? Točno!!!:D:D

[SpydeR] ::

Mene pa zanima, če bi ta igra delala na celeronu 466, 128 mb rama, gforce 2 mx?

SpiDEr8 ::

Seveda se jest mam c533 192MB pa GeForce 1ko. Pa delajo usi špili in use tko de bi mogl tep tut use!!! Kak ti pa dela UT če si ga že špilu?????:\

Tr0n ::

Resitev za "onemoglo" creaturo sem nasle na uradni strani:

Creature freezing problem.

If you have encountered a problem where your creature will not respond to you, and stands still doing nothing, this can be rectified by entering skirmish mode and then returning to the single player game.

Ce vas zanima, kako vse se creatura lahko obnasa, si preberite te forume:
- http://www.forumplanet.com/planetblacka...
- http://boards.bwgame.com/

Mislim WOW! Ce to ni najbolj dodelana igra vseh casov, potem pa res ne vem. UI je na najvisjem nivoju, ki sem ga dosedaj videl.

Jst ::

jst mam cII600@900 in v3@187mhz +128mb rama, w2k, 1024*768 na max detail in dela normalno.

[SpydeR] ::

UT mi dela tekoče.

[SpydeR] ::

:D To pomen, da si moram nekje dobit ta špil, saj je po dosedaj slišanem odličen.

SpiDEr8 ::

yap kr dobr je... Drgač pa če ti dela UT pol ti bo tut ta špil 100%!!!! Sej zdej je model čist ok tko de špilam naprej.....
Špil Kick Ass!!!:D

darkdisk ::

meni pa ta igrca sploh ne dela težav 3 krat sem jo obrnu pa še štopa mi ne;((

SpiDEr8 ::

Sej je res zakon ke je dost drgač ke navadne strategije!!! A lahko ubiješ enga človeka tm v vasi ke je (kr enga kr tko)????:D:D

Tr0n ::

V B&W? Seveda lahko ubijes/pojes/utopis/whatever cloveka hoces :).

SpiDEr8 ::

Whatever zanimivo :D:D:D Sej bom še kej uprašu sam zdele use še gre....:D

Dr.Miha ::

moj tiger blazno rad papa ljude v vasi in jazst mu to pustim....očitno bom evil bog, hehehehehe :D
Za domovino z Nintendom naprej!

ahac ::

Jaz pa moje opice ne najdem več...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

LinuxJet ::

Kako pa ujames unga tipcka ki krade otrocke ?? :)

SpiDEr8 ::

ni ti treba:D Itaq prideš pol u en drug svet pa pol spet u druzga tko de se ti ni treba preveč ubadat s tem.... Usaj jest se nism:D
Killl ´em all!!!!:D

joze ::

odmaknes se od vrat in ko pride ven nanjga privezes svojo zival..

Tr0n ::

Tocno tak. Ce uporabljas leash of compation, potem ga ne bo pojedel, ce pa leash of aggresion pa ga bo pohrustal. V obeh primerih dobis miracle dispancer :).

BigFoot ::

ja no, jest skoz uporabljam tisto 'ta srednjo' vrvico, pa mi kr veselo ljudi je. no, jest se zarad tega ne bom sekiru *WEG*

ahac>>> pejt v svoj tempelj, poglej na karto v sredini templja in boš vidu kje je opica. pol jo greš pa samo še iskat.

SpiDEr8 ::

kaj pa u unem svetu ke ti pošast držijo 3 stebri in moreš zavzeti use 3 vasice!!! Kle je en model ke živi na vrh hriba in ga je treba zasledovat pa pridem do enih gob ker se ubrača pa me zmeri vid kam se morem skrit??????? Damn sej bi ga že ubiu ke mi gre že tok na živce!!!!!:|

ahac ::

BigFoot: Sej sem ugotovu, da lahko pritisnem C pa ga najde. :))

Dr.Miha ::

odličen walktru je na gamespotu....

Walktru
Za domovino z Nintendom naprej!

luni ::

bah, ta resitev je prevec splosna... raje berite namenske resitve problem na raznih forumih in osebnih straneh... recimo ce vas zanima zakaj in kako se obnasajo zivali ter kako za njih najbolje skrbeti, si oglejte http://www.planetblackandwhite.com/tita...

zanimive so tudi smesne zgodbice, ki se dogajajo folku z njihovimi kreaturami: http://www.planetblackandwhite.com/comm...
Artificial Intelligentia

Tr0n ::

Ce smo ze pri tem. Evo mojega Dagija (angelic) kreaturo :).

luni ::

TrOn pa ni glih videt da je angleic... pa malo ga nahrani, prevec suhi je. Preberi malo na titanwebu, kako in zakaj kreature rastejo. Zdrava mera fatnessa je 50-55%. Tip pravi, da bi kreatura, za katero bi optimalno skrbel morala v 18 letih doseci visino Vodica (ona Nemesisova kreatura v Ednu)...
Artificial Intelligentia

Lara-K ::

Men se je pa ze pri kiparju ustavl, sploh ne dobim tapravga kamna da bi mi ga klesau. Kje nej dobim kamn?? Tko da sploh do creature pridit ne morem. Zdej ne vem ce ga nism ze v morje vrgla.>:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

frudi ::

kamn dobiš v kamnolomu, sej ti ga pokaže vmes, ko kipar govori. sicer pa, če se obrneš proti tistim ta vlkim vratom, je kamnolom v hribih na levi strani (se mi zdi no :)).
kamen boš pa prepoznala, ko ga zagledaš...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

SpiDEr8 ::

kamn pa u morje...... sej lohka še koga ubiješ:D:D hehe kak pa širiš območje kjer lahko greš z roko????? A more več mojih ljudi verjeti vame????? al kak???:8)

luni ::

spider si si ze sam odgovoril na vprasanje ;)
Artificial Intelligentia

SpiDEr8 ::

sm pameten a????!!!!:D

Dr.Miha ::

kuko se screenshot nardi?!
moj tiger se sploh ne more zredit...ker zmeraj nosi kamne okrog :))
Za domovino z Nintendom naprej!

Lara-K ::

Sej sm ze prsla naprej, sm neki zabluzila z unim kamnom. Zdej pa se tud men noce tigr zredit, zdej pa nism sigurna a bi mu mogla dajat meso za jest ne pa zito? Sm probala mu vrzt kaksnega cloveka za pojest, pa mislim da ne gre...:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

luni ::

zivali dobivajo fatness samo ce jejo meso (ovce, svinje, konje, krave, ljudi...), ribe in zito pa ne dajajo fantessa

Lara-K ce hoces da poje nekaj, kar mu das v roko, ga pobozaj po trebuscku. Nafilaj ga s kaksnimi tremi ovcami, potem pa poglej koliko se je zredil (stisni F5 da prides v Creature Cave in si tam poglej fatness v procentih).

Ce hocete, da vam kreatura dobro raste, imejte njen fatness vedno nekje na 50-55% in jo obvezno navadite, da spi samo v creature penu (v vasem templju). Sicer to postane v poznejsih misijah, kjer so vasice zelo narazen tesko, saj kreatura more prehodit celi otok da gre spat ampak kaj ces... Igra pac ni najbolj zbalansirana.
Artificial Intelligentia

Tr0n ::

Ja, fatness ima okoli 10-20%, je pa angelic (okoli njega se premika svetloba-sij). Na sliki je star ene 5 let, pa je ze kar zrasto :).

luni ::

hm, kolko pa ma v stevilkah aligment? po moje ne more met vec kot recimo 0.50
Artificial Intelligentia

Dr.Miha ::

morm zej v tretjem svetu mal nabildat tigra (ampka ga morm rešit najprej....).....star je že 18 let pa je velik kot vaško središče (mejhn, je pač suh ampak hudičevo močan)
Za domovino z Nintendom naprej!

Tr0n ::

Aligment ma 0.72, zdaj je ze 14 let. Luni, vidim tudi, da si tudi fan Futurame. Meni serija totalno seka. Nibbler r0x ;).

Lara-K ::

Zdej mi pa nej en pove kako za vraga se gradi hise???>:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

SpiDEr8 ::

izi tm naš eno zgradbo ke noter devaš les pol pa ti naredi take lesene kvadrate!!! sej kle maš eno tablo z uprašajem pa klikneš gor de ti povek kolk kvadratov za kero bajto!!!! kvadratov lahko združiš kolikor hočeš pol pa posnaviš nekam na tla kjer se ti pokaže kaka hiša bo ratala..... pol pa daš les pa sami nardijo.... IZI:D
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

luni ::

Lara-K hise lahko gradis samo od levela 2 naprej...

Tr0N ja Nibbler (dark-matter-shit-maker :)) je kul, samo po moje ze lahko ugotovis, kdo je meni najboljsi :D
Artificial Intelligentia

Tr0n ::

Heh ja, bender je tudi legenda. Samo pride do izraza samo pri originalnih (angleskih) serijah. Nemska sinhronizacija pokvari vse finte :).

Lara-K ::

Ja sej sm ze padla skoz neko lukno z mojo kreaturo: Zdej mi folk tezi za gradit hise, pa nikakor ne morem. Mozno da mam premalo lesa... A to pol kr sami zgradijo k das les na tla? Ja kako pa pol zberes kva hoces met zgrajen? Grem se mal porbat to. :D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

SpiDEr8 ::

Tm ke greš čez lukno ti pol un bog pomaga pa pove stavri sej boš zaštekala tko ke sm jest!!!!
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

luni ::

TrOn ja sej jas Futurame itak mam doma na disku v .rm. Kvaliteta sicer ni ne vem kak dobra, ampak je vsaj originalna angleska zadeva in so vse finte take, kot si jih je zamislil Groening.

Lara-K tisti bog ti po dolocenih opravljenih zacetnih nalogah v vas poslje enega lesarja in tam postavi tisto delavnico. Pol mores v delavnico dat se ene 2-3 svoje ljudeke, da postanejo lesarji. Pol pa pac vrzes ene 6000 lesa gor in pocakas da ti naredijo scaffolde. To so take lesene kocke. Od velikosti bajte je odvisno, koliko scaffoldov rabis za njo. Scaffolde pa lahko zdruzujes tako, da primes enga in ga vrzes na drugega in pol se zdruzita.
Artificial Intelligentia

Dr.Miha ::

mater......v tretjem svetu je treba prevzet uno vas z 1500 belifa v nasprotnika.....fireballi ne zaležejo....
Za domovino z Nintendom naprej!

SpiDEr8 ::

ti kr čari les pa hrano pa mal ljudi po strehah meč pol pa jih pozdrav men je glih učer ratal končn!!!!!!!!!!!! :D:D
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igra, ob kateri vas je bilo najbolj strah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13913014 (6552) griza5
»

Spore (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19114790 (6066) Outsajder
»

Neverwinter Nights 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1478754 (6257) Alpheus
»

Black & White 2

Oddelek: Igre
301967 (1084) Nejc Pintar
»

B&W leveli

Oddelek: Igre
161008 (883) luni

Več podobnih tem