» »

Igra, ob kateri vas je bilo najbolj strah

Igra, ob kateri vas je bilo najbolj strah

«
1
2 3

goranTNT ::

Zame je to definitivno Clive Barker Undying.
Ej kero vzdusje,pa muzika, pa grmenje.
Prvic ko sem jo igral sem bil cist moker presvican, res!

/edit malo sem naslov spremenil, da lazje vidimo o cem se gre, pa da ni vse v caps locku - vsa m.
  • spremenilo: jRk0 ()

frudi ::

Lo-Look at you, hacker, a p-pathetic creature of meat and bone. Panting and sweating as you ru-run through my coridors. How can you challenge a perfect immortal machine?

zmeraj, ko si odvrtim ta odlomek, me zmrazi. dobesedno.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

whatson ::

jep.. Undying seka...
ampak meni je Hitman vseeno najboljši špil .. nevem zakaj... :\
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Elemen_T ::

Zelo stara igra je Cat vendar ne vem če je najstarejša...zavzemela je vsega skupa 24bytov(!).

DrSergioDJ ::

aamm, NAJSTRAŠNEJŠA, ne najstarejša ( heh, sm tud jest 2x prebral ). Meni od tistih kar sm špilu, AvP ( Alien Vs Predator ), še posebej v vlogim marinca, ko so v temi, pa ti un radar sam '' peep,peep,peeep,peep''dela, ti pa nč ne vidiš. Pa da še v temi špilaš, jaome :D
...

abcde7 ::

Men je bla pa Wolfenstein 3D, k sm bil še majhn k sm jo dubu!!!
:D:O:O

Dr.Miha ::

uf..najstrašnejša sta AVP:marinc (mojga bivšega sošolca je udarla manjša kap, ko je dobu face suckerja na glavo) in System Shock II
Za domovino z Nintendom naprej!

zetko ::

Mene je blo pa zanč prou strah tisti zobijev k sm u kleti sred noči na DCju igro resident evil. Sm šu raj hitr spat >:D:D
Living it another way.....

andro ::

Ja mislim da je najstarejša CAT (izdal IBM) ali pa DIGER.:D
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

Elemen_T ::

Ni vas veliko starih manijakov kot kaže :)
Kaj pa Prehistorik, Xenon, Jill, Prince of Persia, Test Drive 1, ...itd?

frudi ::

ma jaz bom obupal nad tem forumom!
polovica folka sploh ne prebere vsebine topica, kot kaže pa druga polovica sploh ne prebere niti naslova!!
ta tretja polovica pa itak nima nič pametnega za povedat (tak kot jaz zdaj) ;(
mah...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Mr.-Viko ::

Najstrašnejša... Hmm... Zame je strašna Aliens vs. Predator, ko špilaš marinca pa začne po radarju piskat, ti nič ne vidiš pol pa SHLASSSSHHH AND YOU ARE DEAD! K.I.A !!! >:D
Igral sem samo demo in še to je dovolj! :D
No comment, really

freserovski ::

Clive Barker Undying- to je najstrašnejša, danes sem jo prvič igral, ej ko se vživiš vanjo ....uuuuuuuufffffff>:D, pa AvP je tudi bla cool :\.
Samo una prva pa brrrrr, to morte igrat ej

lp
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

gorenc ::

he, he fantje, ne pozabite na fenomenalni REALMS OF THE HAUNTHING in 6. misijo igre Thief (The dark project) - tudi undying se ne more kosati z doticno misijo - The Haunted Cathedral.

3LeR. ::

jst AvP ja sam zato ne maram ker sem se vsakič totalno sesral ko sem ga hotu igrat
tud system shock 2 ma svoje trentke (enega za drugim od začetka do konca špila :))

Rott-von-weiler ::

Ja pa recimo silent hill tud seka.:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

Quake ::

UNDYING SEKA!!!>:D

Samo hudic je, ko sedaj povsod hodim z nozem, ker me je prevec strah>:D

Freak ::

Wolf je bla ful dobra igra, sam je več nimam:'(

abcde7 ::

A se ni dal dobit enga popravka za Wolfa, za nage babe? Tko sm nekj slišov?:\

tejo ::

Jest pa še mam Wolf-a... :D

abcde7 ::

Kva pa popravk ?

tejo ::

Kaj pa ti bo popravek. Tiste "bab**ce" bodo popolnoma kockaste! :\

abcde7 ::

JA na to pa nisem pomislu... Zakva pa je treba bab**ce dajat zvezdice???:D:\

Tomi ::

Meni se je zdela zelo dobra RE serija. Pa tudi kakšen HL lahko včasih ( tema, tišina ) povrzoči povečan krvni adrenalin..
metrodusa.blogspot.com

Quake ::

aja, pa da Aliens VS Predator ne pozabim:D

Mr.-Viko ::

A je že kdo cviknu v Quake 2, če je prskakal en stvor (npr. psu podoben v prvih misijah) nepričakovano? Če si nepripravljen, kar hitro cvikneš.
Sicer ni grozljiva, vendar tako pač omenim svoje izkušnje. :D
No comment, really

D.J. ::

Undying Rules! Kva sem se prvič usral začetnega duhca k začne udrihat po teb, brrr :O

shadow ::

ma pa pr undying je hudo v hisi pizda ... k se krnaenkrat za tabo znajdejo .. od nekje .. nikjer ... jast osebno sm dozivu skor infarkt k sm enkrat sred noci bil v sobi / nad sobo kjer najdes unga modela navezanga na ketne (bl prot koncu ze) ... grem v kopalnico, mal pofirbcam nic tam, grem nazaj, pogledam v ogledalo UUUUUAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!! upa prasica stoji za mano ... mislm koma .. cist nepricakovano ... pa tut uni klinci k se nepricakovano pojavjo za tabo ... addijo .. cist ... undying definitivno .... je pa tud una fora ce igras z marincem AVP dokaj kruta ja ... pi pi pi pi pi piiiiiiiiiiiiii ....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

tonic ::

prva igra, ki sem jo igral so bili Space invaders na IBMovih terminalih (tam enga 85-86 leta)
takrat sem hodo zraven fotra 2x na teden na šiht in sva med šihtom sla k zobozdravniku ker sem noso aparat za poravnavo zob; drugač sem pa po tista dneva "na šihtu" skoz špilav Space Invaders pa Space Invaders pol pa spet Space Invaders in na koncu spet Space Invaders

zame osebno je to tudi najstarejsa igra; čeprav je še ogromno starejših špilov; ampak zame je

--Switch-- ::

Še en osebek ki sploh ni prebral posta (TONIC).
Meni se je zdela full strašna igra Phantasmagoria(neki takega).Igral sem jo s prijatlom in oba sva bla usrana!

Kaj ma mogoce kdo za prodat alienVSpredator?

BigFoot ::

no, Realms of the Haunting je dost scary špil, samo Phantasmagoria pa meni ni bla grozna (ne prvi, ne drugi del)

Simko ::

Uj, AvP; kot marinec lahko igram največ 10 minut v temi, ker po 10ih minutah sem že čisto adijo......:8)
Undying ... tega še pa nisem igral. A je to kakšen bolj nov špil? Pustolovščina?
Phantasmagoria 1 pa je bila kar strašna, 2 pa nič kaj....

Ljudje, ki pa ne preberejo dobro naslova, pol pa so še preleni,da bi prebrali odgovore....mah, teh sploh ne jemljem resno. Kar preskočim. Si bom začel seznam delati, od koga poste naj upoštevam, ko me kaj zanima in od koga ne. ;(

Daedalus ::

AvP ziher najbolj groznobalno strašna...Enkrat se je en moj frend neki ven metal, da ga igrica že ne more prestrašit...po 10 min igranja v temi, z zvočniki do konca je pa skor iz sobe pobegno:))>:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

1309976 ::

Vsi govorite o dobrih špilih,a ste vseeno enga pozabli:Nocturne,igra ma super vzdušje ,že uvod je super,edina slba stvar je po mojem mnenju gibanje lika, ki ga špilaš( Stranger) ,nekako se ne morem navadi na gibanje ala resident evil....poleg nocturne mi je bla super tudi atmosfera iger Thief in System shock 2...Avp mogoče:P:D

Quake ::

Sytem Shock 2 :D8-O>:D

Sem se skoraj parkrat posral, ko sem ga igral >:D

Quake ::

AJA, PA SE THIEF 1,2!!!!

Ne vem, kako sta se igri zdeli vam, ampak za moje pojme je vzdusje v doticnih spilih enkratno!

sleby ::

Dalec najbolj strasen spil je Undying .. potem AvP .. blo me je pa tut mal strah ko sm Duka 3D spilu :)

Kar se pa najstarejsga spila tice .. nevem .. sem pa igral CAT .. une bedne macke .. da .. :>

simon1234 ::

A dejte no vi o samih (dobrih) streljačinah govorite.
Ampak sploh niso strašne.Men je ful strašna Phantasmagoria 18-O .
Sam če je že taka mal grozna muska me že čist zmrazi.Ko pa teče kri me pa čist vse boli
Ma kok bi opisal Phantasmagorio mogoče tko:
0:) :D :)) :| 8-) :( >:D :8) ;(( 8-O :O :'( ;( :\ :) |O :P ;)
ma tud tko se je ne da

boom-bar ::

Men je bil folf

tma odzuni, tmne scene na ekranu, zvočniki do fula,...
Legalizirajte mehke droge!!!

Sims ::

mene je mrazila nekoč

Alone in the dark

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sims ()

Matek ::

Waaaa resident evil. Dvojko sm špilu še majhn, mi je bratranec posodu Playstation in se prav spkmen ene scene, greš tak po hodniku, okna so dol zabita in slišiš sam kak tvoji koraki odmevajo ostalo je pa ful tiho pol pa naenkrat roaaaaaaar zombi zakriči razbije deske in te zgrabi skoz okno. FAK! :D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Thanatos ::

6. misijo igre Thief (The dark project) - tudi undying se ne more kosati z doticno misijo - The Haunted Cathedral.

dokler ne boste tega sprobal ne recite nicesar.

ste na 6 metrskem oltarju/kladivu kjer ste glihkar vzeli nekaksen artefakt v obliki uča, pod vami in na okoliskih policah pa dvajset zombiejev z najbolj avteticnimi glasovi kar so jih naredili. Aja in ne pozabite nimas pusk, bomb in magije ampak samo puscice in mec. Zveni zabavno?! >:D

OrkAA ::

Mene pa čist vsaka igra prestraši :P Gothic 2 se mi zdi na cajte zelo grozljiva...npr. ko tavaš ponoči v gozdu in te kar naenkrat nekaj napade :D
Pri AvP pa itak nism dolg zdržov :D

pingec ::

alone in the dark in wolf k sm biu se cist mejhn pa blood kasneje k sm biu tud mejhn
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

monster-x ::

Tkole na pamet: Return to castle Wolfenstein. Ni bilo najbolj prijetno laziti po grobnicah. :)
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Tr0n ::

Doom/Doom II. Kr nekaj shock trenutkov :).

Binji ::

Undying sigurno. Ceprou nism igral veliko strasnih spilov. Pri tisti sceni ko se u speglu duh pokaze me je hmali s stola vrglo. Da ne omenim da sm pogledou dobesedno nazaj (ne z misko ampak z glavo).
En kolega ki pri AvP ni kot marinc niti trznu ko je alien prsumel direkt nanjga (jst sm se pr tej sceni ze davno skril nekam pod poslo:\ ) ni mogu obrnt spila ker je bil prevec strasen.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

R33D3M33R ::

Aliens vs Predator 2(Marinec)
Silent Hill 2
Pa tudi System Shock 2
aja, pa pri igranju half-life->they hunger je mojega bratranca vrglo s stola ko mu je ona roka skočila kar naenkrat iz teme >:D
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

speed machine ::

Resident evil 1 je bil prvi spil, pr katerem si lohk dobu srcen infarkt, ko si ga spilal opolnoci. Bratranc je tak vseku z nogo v mizo, ko je spilu residenta, da je prevrnu ekran, pa se miska in tipkovnica sta se znasla na tleh. Je celo hiso zbudu, pa so mislal da je kdo prsu ropat.:D
Pol nasledn spil je bil absolutno AvP. Soseda sem sred belega dne prepricu, da bi jo spilu, pa je prej kot v petih minutah prosu, da bi jo uninstaliru.
Zadnj spil, pa je bil del HL2, ko me je tud skor iz stola ruknal. Sem mislu da ena mapa sploh ne vsebuje sovraznikov, in sem si lepo ogledoval teksture, pa fiziko spila, pa druge lepote. Pa zagledam lepo eno malo stvarco, pa jo poknem, zagledam sod, pa glih hocem pogledat, kak se bo lepo prevrnu. Pol pa obrnem pogled, in je v tistem hipu skocu v mene zombi-znanstvenik. Zraven je zarencalo, zvocniki pa na sredini glasnosti. In ko se to vse zgodi v delcku sekunde, ce sploh ne pricakujes, te je se kak lahk strah.
Prblizn to je enako, kot da bi hotu avto preverit olje, pa bi roko not vtaknu, takrat pa bi neki v tebe skocl.

frenk ::

AvP...v vlogi marinca:D
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Horror igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
567444 (5515) Sssaga
»

Aliens: Colonial Marines

Oddelek: Igre
424222 (2629) dolenc
»

Aliens vs Predator 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15317076 (10278) Guzzy
»

Psiholohija Iger (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1148275 (6036) janko5213
»

Return To Castle Wolfenstein (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
585451 (4319) LunKi

Več podobnih tem