» »

Black & White 2

Black & White 2

Zheegec ::

Uradni izid konec septembra (še skoraj en mesec...), zgrajen je na prvem delu, ampak je ogromno dodanega, zgleda veliko boljše - tako igralnost kot sama grafika. Končno bodo vojske v igri - in to ogromne >:D

Prvi del je imel dobre ideje, ampak mu je precej manjkalo. B&W2 pa bo po mojem zakooon.

Uradna stran
IGN preview
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

SodVina ::

Zgleda kar v redu, samo kaj bi se pa se dalo izboljsati, recimo creatures. Spet so samo trije in se isti po vrhu. Bo pa, kot kaze, tudi graficno precej zahtevna.

Zheegec ::

Štirje so in pa - ali je izgled tako važen? Zaradi mene če je eden... samo da je igralnost dobra. So pa bojda zelo intelegentni.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Tr0n ::

Ja, nekaj so izboljsevali AI, pa dodali par epic urokov (poplava, vulkano, potres,...). Zna bit cool.

Zheegec ::

Pa mesta so sedaj res prava, pa armije so dodal (B&W 1 je bil brez vojsk - ja0)... na mojem drugem linku so tudi filmčki, pa si jih poglejte.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Athlon 64 ::

A obstaja demo?

DOOM_er ::

komi čakam komi čakam. Sorry Athlon 64 sam ni demota še:'(
Robots will steal your job. But that's OK

Athlon 64 ::

saj drgac mi ni vazn, sam sem slisu da ma UI zelo dobro.

Nejc Pintar ::

Hehe in pol boš lahko napovedal Džihat:D
Lahko je biti prvi, če si edini!

Crazy Frog ::

Kumi čakam AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA8-O 8-O 8-O
8-O 8-O 8-O !!!!!!!!!!!!!

Zheegec ::

"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Witboy ::

Zakon spila. Sam, jst mam en problem :/ Ne znam obracat zgradb oz. njihove pozicije pred grajenjem :'(

Mavrik ::

Ok dajte no... se meni samo zdi ali pa so v dvojki tako huuudoo poenostavili creature AI? Kot da bi hoteli nek generični RTS narediti :\
The truth is rarely pure and never simple.

Tr0n ::

Tak feeling sem jaz tudi dobil. V prvem delu se mi je to zdelo bolje narejeno. Drugace pa razen ocitnih sprememb ni kaj veliko novega.

Witboy ::

ma men je gud grafika, pa tut to ucenje zvali je zanimivo... ceprov moja krava je na trenutke prov fuknjena.
No, a mi zna kdo povedat kako vrtis zgradbo preden jo postavis?

Hux ::

Meni je fajn ker je enostavni. Zaradi mene bi se lahko blo 50% majn zgradb pa zivali nebi rbalo bit ker se mi neda kot z babyem ukvarjat. No sej zdaj v drugi mapi je ok in ze sam dela vse.
Pa dopade se mi tudi da ludeki sami delajo tudi vse ne tak kot AoE3.

Btw kaj nej nareidim ko sem celo mosko popuacijo spravo v 200 people platoon zdaj pa se sam zenske doma ker so pobili moske :D. Jih lahko tudi v vojsko poslem?

Sem pac mislo eno vlko armijo naret pa jih hitro zavzet a majo tudi kreaturo ki bi mi takaltak verjento razbila vojsko. Kak se te bojujes sploh proti takemu monstero ker kolko vidim pa sovraznik na mojo mesto posilja male enote moj mosnter nima dobenih problemov vse ubit.

Kaj me le moti da je oni krogec premali kjer lahko gradis potem pa so se pomoznosti bregi ko negre nic postavit pa zgleda mesto kot nekaj naskup pometano in mi placa takoj sfali sploh pa ko zahtevajo storage nonstop ko zmanjka prostora za les resimo.

Witboy ::

ma monstruma je za salo za ubit... jst ponavadi posljem 2 platoona z meci... za backup pa iz 2 strani po en platoon z loki :) pa pade ko hruska ;)

Mavrik ::

Hux, že to da si B&W2 primerjal z AoE 3 pove dovolj koliko nazaj je šla stvar.

Creature AI je poenostavljen popolnoma... learning leasha več ni (!!), creature v bistvu ve samo to: lačen sem/sral bi/tisto bi v storage odnesel/tisto bi gradil/tisto bi mlatil. Miraclov niti približno pojma nimam kako bi ga sploh začel učiti (in imam grdi občutek da se ne da).

Potem prevzemanje mest... belief sistema več ni... zdaj v bistvu ali greš z vojsko in prevzemeš center ali pa preprosto zgradiš en kup zgradb v tvojem mestu pa pridejo k tebi. Za nova mesta niti več novih miraclov ne dobiš (ti se kupujejo)...

Bom še probal nadaljevati toda vse bolj se mi zdi ta so Lionheadovci iz nečesa izvirnega naredili nek generičen RTS.
The truth is rarely pure and never simple.

Zheegec ::

Miraclov niti približno pojma nimam kako bi ga sploh začel učiti (in imam grdi občutek da se ne da).

S tribute jih nabaviš...

Hja, malo sem razočaran, malo se mi pa tudi zdi super špil.
Kar se creaturja tiče - je res poenostavljen, po drugi strani pa pazi da se ne naveže preveč na medvedka, ker če ga zgubi je ves zamorjen pa ni za nobeno rabo več :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Hux ::

Eh jaz sem primerjal z AoE3 ker tak ker je pac istocasno izsla. Meni se pune dopade le mosntera nebi rabo ker je na case zabit totalno drugace pa je cool da je vse skoraj avtomatsko in easy.
AoE pa je prevec za delat in klikat za mene ker nespilam takih spilov oz nimam potrpljenja.

Drugace pa B&W graficno pokople AoE3 ki je se vedno 2D samo. Ko sem one slike gledal sem mislo da je konco cool 3D te pa je tisto res bla samo ilustracija home mesta. lol


Edino kaj mi gre pune na k.... je da tam ko zacnes gradit tisti frdamani zeleni krogec in ni nic placa da lahko sploh kaj lepo postavis pa same skale okol pa takaltak ni placa vec.
Zdaj sem v tretjem mestu pa kr stolpnice gradim za hise samo da naredim veliko ludi pa napadem in upam da bo nasledna mapa bol odprta. Mesta se mi pa neda zavzemat lih ker se mi neda obrambe drzati tam spet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

hunter01 ::

Ocena na gamespotu 8.2 klik
kaj se jo v slo že da kupiti?

Mavrik ::

ALIEN3001: Nisem mislil miracle, katere lahko jaz delam. Mislil sem da bi žival naučil miracle delati, kot se je to v enki dalo.

Hux: Fora je da je bila v enki ravno žival tista okoli kere se je cel špil vrtel... to sranje so pa zdaj dejansko v RTS naredili.
The truth is rarely pure and never simple.

ahac ::

Miricle za žival si tudi nabaviš z tribute. Bedno.

Sploh se mi zdi, da nisem bog, ampak en navadn župan mesta. Edino kar nakazuje na to, da sem kao nekaj več so brezvezni čudeži in kakšen minigame z premetavanjem kamna.
Če lahko naredim kopališče in stolpnice bi pa tudi namakalni sistem lahko.. pol pa božjih moči sploh ne bi več rabu.:\
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Flay ::

Ja drgač kokr sm jst gledu je B&W2 totalno z je_ _ _ _. Prvi del imam doma in lahko povem ROXXXXXX. Drugega še nisem igral gledal sem opise in vaše komentarje in vidim da so zasrali vse okrog creaturja.


Zanima pa me kdaj izide demo ???

Napišite še malo kakšna se vam igra zdi. Da vem ali bi jo kupil ali ne :)

Chronoboy ::

Ko sem bral te poste sem tudi jaz malo izgubil navdusenje, ko sem jo pa dobil... ne morem nehat igrat. To zdaj je le 5 minutna pavza.:D

Flay ::

Ja vem kako se počutiš,... se mi je že naredlo :8)

Drugače me pa zanima kdaj bo izšel demo da malo sprobam :))

Malo me obveščajte prosim :D

Kdor ma že to igro naj čimveč uživa in pove če lionheart še zna izdelovati igre hehe :D

Lep pozdrav.

Chronoboy ::

Ja, je res malo nagnjena k RTS, ampak ni hudega.:)

Flay ::

Samo d ni :))

Že premišljujem o nakupu :D

R33D3M33R ::

Tudi jaz sem igral enico in moram reči, da mi je bila zanimiva. Sedaj po komentarjih me je pa kar malo minilo do dvojke. Jo bom vseeno preizkusil.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

FR34K ::

Mene pa zanima zaka na tej igrici ne morem grafike izbolšat? Imam naštimano na hard pa je morje full čudn pa to. Ne izgleda realistično tak kt na trailerju ko je motje full lepo. Če pa dam pod custom pa ne morem dat recimo morja na hard(kaže ga sam kliknat ne morem). Kakšna zamisel???

Nejc Pintar ::

grafična ne podpira?:\
Lahko je biti prvi, če si edini!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Strategy games (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5611197 (691) mtosev
»

Age of empires IV (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5910519 (973) ahac
»

Age of Empires Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
529238 (3074) kmetek11
»

Red Alert 3 je tu! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5710311 (7320) Matev
»

Igra Age of Empires III bo izšla 28. oktobra (letos)

Oddelek: Novice / Igre
456520 (4318) kuglvinkl

Več podobnih tem