» »

VM DDR ram

VM DDR ram

SavoS ::

Haj
Imam VM 256 DDR PC3200 Ram in me zanima, kdo je proizvajalec in specifikacije ram modula

Podatki na ram čipu so :
VM 3103 TWM
MV21757
VT56DD32M8PC-5

Če bi kateri kaj vedel naj sporoči......:D
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???
  • spremenil: SavoS ()

OZZY ::

Ja mene tud zanima kdo je proizvajalc.

Drugače se pa vidi lepo, da so gor 5ns čipi, kar odgovorja specifikaciji ddr400 (se oravu 200MHz).
Go with the flow.

boštjan ::

savos,kje si ga kupil?

SavoS ::

OJ
kupil sem ga pri Dominik Umek, drugače se ukvarja on z internetno prodajo - PC - DOM
Dal sem 10K6 za toti modul, mislim pa da so še cenejši.......pošlji mu mejl, za cenike
Se pravi , če so 5ns čipi gor se nebodo bokve kaj navijali, ali pač??
Posedujem eno levo plato MS8137C+ in ne morem nič navijat, tak da vsi ki imate tele rame dejte mal povet kak se kaj navijajo ??!!
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

Samson ::

Ce se ne motim, so tele Mosel-Vitalic moduli...Do sedaj se nikjer niso prevec dobro navijali, delajo pa na tistem za kar so predvideni. Pa dozivljensko garancijo imajo tudi.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

OZZY ::

Lahko kdo to potrdial ne...Pa kak link do testa. Sem nekaj gledu na googlu pa nisem nobenga testa zasledu.

pa tud po čipih nise mmogu ugotovt, da so to ti rami.
Go with the flow.

ferdo ::

jzt mam omenjenega proizvajalca PC2700 "333mhz" -6ns

zdej jih imam na 200MHz C3.0 2.8V stabilno delujoči.

se jih da navijat, vendar z povišano voltažo.
.: w w w . s l o - t e c h . c o m :.
.: I can`t believe the news today :.

SavoS ::

hoj
Sem pogledal na netu oz. googlu 15 strani od teh ramov tudi na Mosel - Vitalic vendar nisem našel koristne informacije, tudi, če vpišeš na njihovi strani iskanje ramov jih ne najde, tak da 8-O
Še vedno pozivam vse lastnike VM ddr ramov da se javite in povete kak se kaj navijajo ali pa kdo je skrivnostni izdelovalec teh ramov ???:D
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

Matevy ::

Tudi jaz kupujem pri Dominik Umeku in mam iste rame 2*256Mb, pa je največ kar sem prišel z njimi 217 MHz optimal nastavitve na NF2 plati (ASUS A7N8X-X), kar se mi zdi kar velik glede na to da sem imel prej Samsungove PC3200 module in se je ustavilo pri 208 MHz. Tudi sosed ki ga je kupil tam pravi da mu laufa na 217, tako da je to preverjeno in potrjeno za dotični ram :))

Matevy ::

Nisem pa probal še povišat voltažo na ramu, verjetno bi potem šli še višje, bom probal v bližnji prihodnosti.

OZZY ::

Potrjeno: VM ram sestavlja firma Viking s tem, da imajo doživljensko garancijo. Je pa cas 2.5
Go with the flow.

SavoS ::

U Matevy super, da si se oglaso, zdej bom malo off topic, kak si kaj zadovoljen z to plato, pa kak se kaj navija pa vse me zanima, ker jo mislim tud sam kupit, pa kak proc maš gor, pa al lahko spreminjaš množilnik oz. od kolko do kolko je množilnik na plati???:O

@ozzy ja hvala za info ....bom malo po netu pogledal glede Viking ramov, ti mimogrede, le kje si zvohal ta podatek:D
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

OZZY ::

Vprašal sem prodajalca ki to prodaja.
Go with the flow.

Matevy ::

Savos takšna je zadeva: jst sm hotu cimveč muzike za čimmanj denarja in mislm da mi je ratal. Plata me je pršla 19K, ram 10K in procesor 15K (TBred B 1700+ JUIHB - sedaj se jih ne dobi več novih), vse pa sem kupil pri Dominiku. Sistem je stabilen na 9,5*210 (2GHz) s tem da imam Vulcano7+ na min in voltažo na default (meja za ta procesr pa je nekaj čez 2100MHz, ne ravno najbolje, slab pa tudi ni :). Z plato sem zlo zadovoljen, edino kar nima je dual channel ddr, kar se pa sploh ne pozna nikjer. Prej sem imel Epox 8RDA pa je šel fsb do 180 (brez volt moda), na tej plati gre pa do 230. Z vključenim dual channel ddr pa je bila razlika skoraj ničelna (zato sem tudi vzel single ddr plato ki je dosti cenejša). Pravtako lahko spreminjaš množilnik, samo napetost procesorja gre samo do 1.85V, kar je ovira za extremne overcloackarje, jaz pa sem čisto zadovoljen (komp mi laufa 24/7). Sistem je hiter in z isto grafično kartico prekaša Bartona 2800+ (nenavitega seveda, preizkušeno). Za plato pa sm se odloču na podlagi tega testa (kr preber ga): http://www.procooling.com/reviews/html/...

SavoS ::

Matevy - najlepša ti dala :D
Ok sem bil 75 % za to plato sedaj sem 100%
Proc mam 1800+ tbredb, plato sem pa kupo neko full levo matsonic pa mi je prekleto žal, ampak ni blo dnarja za kaj več......ram mam pa 2x VM 256 ddr 400 , tk da bi stvar mogla sekat še kako leto :D z kombinaciji radeon 8500@300/600 bo ta plata največ kar bom rabo, .......tisti ki boste to brali ne mi rečt pa nima raid in nima s/ata .....NE RABIM in to kar ponuja ta plata mi je že dovolj!!!
Še enkrat hvala......by the way o ramih nisem našel nič pametnega zaenkrat.....
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Asrock 939 dual (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Kaj kupiti
72938835 (19394) igor0203
»

Corsair XMS, Kingston, Geil?

Oddelek: Kaj kupiti
121273 (1061) cojss
»

Nadgradnja PC-ja

Oddelek: Kaj kupiti
161205 (1013) Morph3us
»

Asus a7v600x ali a7n8x deluxe ???

Oddelek: Kaj kupiti
181166 (988) rkb2
»

Kvaliteten RAM (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Navijanje
55024786 (16584) bodom

Več podobnih tem