» »

kaj so naredili v nasem malem mestu

kaj so naredili v nasem malem mestu

abcde7 ::

A veste kaj so naredili v našem manjšem mestu, ki ga ne bom imenoval!:O Ko so delali kabelsko so "vohrneži!!">:D dali najcenejše kable, tko da pri nas ne bo interneta na kabel! Ko pa sem enga vprašal, če bi se to dalo storit, bi pa mogli čist vse prekopat in nove žice not dat;(!

Ziher u vašem kraju nimate podobnih stvari!!!;((
  • spremenil: luni ()

whatson ::

jaz te sam neki prosim: odvadi se pisat z caps lockom (velke črke) v topicu .. to je več kot annoying...

abcde7 ::

Se, že nehov to delat! Hvala za opozorilo in lep pozdrav!:D

Thomas ::

Seveda .. to so koncesije. Zaradi njih nastanejo monopoli.Če bi pa smel še kdo napeljati kable razen enega samega - bi pa konkurenca naredila svoje.

Samo spet se bi oglasili eni "zeleni" - 2X RAZKOPAT!!!.

Eh ja ... prva figa!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

whatson ::

btw, robo.. v našem mestu je popolnoma isti problem... kje pa živiš?:\

abcde7 ::

Dobr bom povedov v okolici Tržiča!:'(

whatson ::

aha... jaz pa v centru Pomurja.. :\

MaverickT ::

Bodite veseli bi rekla naša mama. Mi kabla sploh nimamo, smo bol primitivci :)

tejo ::

A veste, kaj se pa pri nas dogaja? Eden "tastar" ne pusti speljati kablov čez njegovo zemljo (2m širina in dolgo 350 m). Če bi pustil bi imeli kabelsko TV, če pa dali dobre kable, pa še internet. Prihajam iz Bistrice pri Tržiču. Sej pri nas so itak vsi "tastar" zmešan! >:D>:D>:D

MaverickT ::

To pa vem, ker mam šološolca iz vaših krajov pa to slišm vsak dan.

SkIDiver ::

Robo pr nas je isto sranje. Govora je blo o štromu, telefonu in kabelski po zemli do vsake bajte. Zdej ko je stvar končana pride po zemli sam telefon. Štrom po isti poti kot dozdaj, da o tv ne govorim kako.;((

Dr.Miha ::

Od mene ni kabla 2 km in še tam ne morejo preko njega na net...še en kilometer stran pa kabelski net lepo deluje...če to ni čudno...:|
Za domovino z Nintendom naprej!

tejo ::

A mogoče kdo ve, če je zemlja pod cesto v Ročevnici (Bistrica pri Tržiču) tudi njegova? Mislim od "tastarga".:):):)

Lara-K ::

Ne skrbi, pri nas so tud dali stare kable, zdej po parih letih pa jih ze menjajo. Pocas bojo mogl povsod.>:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

blue96 ::

btw: pod new yorkom (manhattan-center) je na m3 0.4m3 kablov in cevi. a veste kaj je to tehnika. v sloveniji, se manj pa v kaksni vasi kot je trzic, je kopanje preprosto, kaj pa odstranitev kabla pod new yorkom. bodite ljudje veseli, tukaj je zamenjava kabla najmanjsi problem (razen denarja).

ejej, dobro da ne zivimo vsi v new yorku, hehe.:D:D
.

KamikazA ::

Ja samo tam je narejena kabeljska kanalizacija. Samo potegneš kabel vn pa potegneš novega skozi.
Jej, pij in kavsaj,
za večnost se ne ravsaj! F.P.

poweroff ::

Pri nas imamo podobne probleme - kabelskega inteerneta ni možno imeti, ker je omrežje zastarelo. Problem je v omaricah - zamenjati bi bilo treba neke elemente - triakse, kar bi koštalo cca 50.000 DEM. Ker živim v vasi z 300 prebivalci... se lahko kar pod nosom obrišem za tako investicijo.

Sem pa nekaj slišal za Ministrstvo za okolje pripravlja en zakon, ki bo omogočil prekopavanje za polaganje kablov tudi brez soglasja lastnika zemljišča. Jasno bo tisti ki bo prekopaval moral zadevo spraviti v prvotno stanje, samo postopek za prekop brez soglasja bo menda precej hitrejši.

Mislim - tole slovensko vrtičkarstvo prav zaustavlja razvoj!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemch Blok Televizija Kabel prestrizen... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13723897 (19438) Mesar
»

Optika za vogalom (strani: 1 2 3 439 40 41 42 )

Oddelek: Omrežja in internet
2095158339 (34204) Vanadium
»

Stanovanja v Sloveniji - Poraz

Oddelek: Loža
492782 (1733) alexa-lol
»

za tržičane

Oddelek: Loža
161030 (802) chucki
»

Internet preko kabla

Oddelek: Omrežja in internet
141343 (1025) lordgreg

Več podobnih tem