» »

za tržičane

za tržičane

dex ::

sej mogoče ni prav, da tuki svinjam, sam jebi ga če je pa tole novica leta za ene par osebkov...u glavnem, če še ne veste, ADSL JE V TRŽIČU MOŽEN!!! Res nism verjel, da se bo telekom izvolu zmigat pa se je. Vsa čast jim >:D

Matek ::

Ja, in za tiste iz Rogaške Slatine, tudi pri nas je možno, tak da navalite!!:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Boeing ::

mmmato: ou yea... smo že navalili... :D
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Thrivial ::

dex: Trzican?

Dobra novica sicer, a kaj ko nekateri ne mormo dobit bypassa direkt iz Trzica, ker so Krize na kranjski povezavi...

:)

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

IR Babun ::

Sem pa mislu, de ga u naš lukn nikol namo dobil:))
SCREW THE GOVERNMENT

Ziga Dolhar ::

Matjaž: ja, in ravno tam pred Križam mate oni plakat... ADSL je hitrejši :).

Samo, a nimate tam itak kabla? Aja, pozabljam... Hihihi, majku jim, kabelsko... :|.

btw: kako šola? Dolg cajta te ni blo videt...

Ziga Dolhar ::

dex: ja, drugače sem pa ravno danes dobil pogodbo... Yippeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nutcracker ::

Od kdaj pa to??? Kje si to zvohal, saj sem že poslal na Telekom za ADSL, pa so rekl, da žal še ni možno, bojo pa poslal takoj, ko bo.
Glede kabelske je pa tko - kabel je samo za TV in radio, kabelski operater pa žal ne ponuja dostopa do interneta.

Thrivial ::

LordNinja: am....Ziga?

Ja...norca se delajo iz nas. Anekdotica od kabla: na Golniku je kabel, torej mejlam tistega ponudnika(pozabil imel) in jim recem koliko bi STALA podaljsanje omrezja do nase skromne vasice(cca 500-700m), ker vem da je precej interesentov in bi se dalo kaj organizirati.
Odgovor: v tem obmocju trenutno nimamo v nacrtu nobene nove izgradnje. Mislim, prakticno ponujal sem jim denar za investicijo...ampak ce nimajo v nacrtu, pac nimajo...placane investicije, od katere bi sigurno imeli profit. Vsaj ceno bi lahko povedali...eh.

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

IR Babun ::

Glede kablskega neta v Tržiču Jagodic(lastnik CATV Panda) pravi da je premal interesa in preveč stroškov, ampak se bo sedaj združil z neko firmo u Ljubljani, upam da bo poj kj, če ne vsaj kšn program več.
SCREW THE GOVERNMENT

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: IR Babun ()

tejo ::

Jest pa sem iz bistrice in čakam, da mi pridejo naštimat ADSL... :D

BTW: jest sem 50m stran od pande doma, pa nimam kabelske TV!!! Zard enga starga ata (Pavlin), ki čez 2m njegove zemlje ne pusti kabla spelat (samo trava raste tam, pa nič drugega)!!! :(

Ko dobim ADSL, bom poračal o hitroti. Me res zanima, če bo vsaj polovico tiste, ki jo obljublja SiOL. :\

Ziga Dolhar ::

Hrestač: Telefoniraj in jim reci, naj ti pošljejo pogodbo :-) No ja, verjetno se bo dal tko zrihtat... Sicer jo boš pa verjetno še dobil.

Thrivial: genau, jst :-) Oni, ki v petem razredu ni vedel, kaj je 'arj'.

Jah, jaz sem januarja 2000 klical na Pando. Odgovor?

"To je zaenkrat še zlo tko v povojih in deluje zgolj eksperimentalno, morda bomo v tej smeri kaj proti koncu leta razmišljali..."

Še dobro, da mamo Telekom!

Sicer pa, M, če sam osebno skoplješ jarek do mene, se lahko name priklopiš ;-).

IR Babun ::

Jest sem dons dobu pošto od Telekoma z obvestilom, da je v Tržiču ADSL možen, se pravi, da je res:D:D:D:D:P:P:)8-):)):D
SCREW THE GOVERNMENT

Thrivial ::

LordNinja: ah...kje so tisti casi. Ko so me prfoxi z odprtimi usti gledali, ko sem desetprstno pretipkaval eno besedilo za dramski krozek.

Ko bo ADSL se bom priklopil na sosedov hub... >:D

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

Ziga Dolhar ::

Thrivial: ja, kje so oni cajti, ko sem v comp štacuni stregel Švabu :-)
Ali pa, ko sem za referat prinesel zvočnike v šolo, med priklapljanjem pa z ritjo izklopil elektriko, in pol me je vaš razred domala skalpiral... Folk bi mogu shranjevat vsakih 5 besed :-).

Eh, veš, v bistvu sem sam od 1. pa do konca 6. razreda doma delal zgolj in le v/na DOSu. Nič nič Nortona. Samo Okna 3.0, ki pa jih nisem maral; v dosu sem znal več postorit kot v onem (takrat zame jako glupem) FileManagerju.

p.s.: ravnokar me je pičilo... pa sem probal..... run > progman. WinXP? Uhhh....

Nutcracker ::

Jest bi tud ADSL mel, sam nimam niti ISDN-ja. Kolk bi me vse skupaj pršlo, če bi nabavu ISDN pa še ADSL (okvirno)?

chucki ::

okol 60 k sit!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL ali cabel? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
534373 (3393) cbelica
»

Osebno zadovoljstvo: ADSL ali KABL ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1017546 (5747) Narcos Satanicos
»

Festival računalništva

Oddelek: Loža
241505 (1010) Ziga Dolhar
»

KABEL vs ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
271986 (1481) Soprano
»

Internet preko kabla

Oddelek: Omrežja in internet
141341 (1023) lordgreg

Več podobnih tem