» »

london-kje prenociti?

london-kje prenociti?

dexter ::

Hello!

Se je mogoce kdo potepal v Londonu, kje se bi dalo prenociti za nek normalen denar.Vsaka info dobordosla!

LP

Pretorijanec ::

Jst sm miu lani maja u Londonu. Prebivu sm pa u Youth Hostl-u. Sam sorry k ne vem naslova. Naj cenej te pride, če prenočiš tm. Mel so pa lepe, ČISTE sobe in zlo dobr in bogat zajtrk. Pa tak, nov je biu. Predusm pa ČIST!

Thomas ::

Hja .. tale slinavka in parkljevka jim je po moje zelo omehčala cene.

Dej, zakurblej ICQ pa najdi eno ugodno varianto! :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ahac ::

Jaz sem bil tam pri znancih od mat. Najpolj poceni. :)

Menda ma slovenska cerkev tam nekaj kjer lahko prespiš full cheap. Lahko vprašam, če te zanima.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Matty ::

Thomas... ma... toti anglezi so huj kokr mi gorenjci... kljub parkjevki pa slinavko niso nc cen v londonu znizal...



Drugace pa Youth hostli... pejt na

Drugace pa London... International Youth Hostel Federation domaco stran oz. tukaj anglesko stran . Na angleski strani bos nasel seznam hostlov v Londonu (mislim da je ene 5 hostlov). Cene niso nizke, in se zacnejo pri okol 16,17 funtih za noc (recva 5k sit navzgor). Potem imas se stran www.hostels.com/, ki je tud uporabna za iskanje hostlov... Ugotovu bos, da so cene podobne (mogoce se kaj nizje)... Pri IYHF je ceneje ce mas (ok, vcasih tudi POGOJ) hostelsko kartico... stane ene 1500 sit, dobis jo pri CMT mladem turistu v LJ... al pa vcasih dobis kaksen popust na ISIC kartico...

Ko sem bil sam tm, so mi takoj ko sem prisel iz Victoria Coach station - avtobus je bil takrat mnogo cenejsi in POCASNEJSI dostop do cityja iz Gatwicka) zaceli ponujati hostle za nizke cene... Mogoce lahko kej tazga izkoristis..

Vglavnem... to so kao najcenejse variante... (probaj se ryanair.com za letalsko karto). Zavedaj se da je London zelo drag za stanovat in zivet (tudi hrana je draga - splacajo se razni indijski fast foodi, al pa all you can eat variante). Ce se le da, bodi v hostlu znotraj prvih dveh con... Men osebno se zdi to boljsa varianta... sicer pa okusi so razlicni>:D

Loki ::

Yep, slovenska misija (pac Cerkev) ima res nekaj tam.
To je baje tudi najcenejsi nacin, kako dobis sobo v Londonu.

Kontaktirej Joker Cream Team, ker ma eden od njih (tisti, ki je sel na ECTS > mensezdi da Quattro in LordFebo) dost izkusenj s tem.
I left my wallet in El Segundo

dexter ::

Hello!



Tko da se povem ni zame je za tipa 30 let ma pa gre s tamalim gor (mislim 6 let da ma) pa me prosil ce mu kaj najdem na netu. Gre pa z RyanAir gor. Nasel sem tale naslov www.studios92.com kjer majo se neke normalne cene. Prosil bi za kak naslov te Slovenske misije gor (a mislite da bo problem ker tip ni lih kak katolican? pa starost, ker host ne pride v postev).

Z RyanAir se leti za 100DM povratna karta,noro!!!!



LP

Matty ::

dexter... ja ryan air te pride malenkost vec kot 90.000 lir... dodati moras namrec se letalske takse, kar te na koncu pride okoli 140.000 lir, kar pa je se vedno ZELO poceni! Vedeti moras tudi, da na dolocene dni NE mores leteti, npr. kaksnega vikend aranzmaja si ne mors privosciti, mislim, da tudi petki, sobote in nedelje ne smejo biti vkljuceni v letalsko karto (karta je v tem primeru 290.000 lir, kar pa je se vedno ceneje, kot pa pri Adrii). Aja, pristane se na Stansedu, do cityja te pride skoraj 15 funtov v eno smer...Vseeno je to najbolj budget varianta...



Zakaj pa hostel ne pride v postev? Ker je to kao ime youth hostel? Pri mladinskih hotelih starost ni vazna (sm srecal ze UPOKOJENSKI par v YH v juzni ameriki), in v veliko hostlih se da dobiti tudi dvoposteljne sobe, ki te pridejo MNOGO ceneje kot pa sobe z isto lezisci privat ali v hotelih... Tale krscanska varianta se mi pa zdi zelo ok, samo po moje so tm samo dormitories (oz. skupinske spalnice)...

g0Run7 ::

www.lonelyplanet.com so profiji za bukvice za destinacije po celem svetu...

dexter ::

HEllo!

Ahac, mislis da ma slovenska misija v Londonu kak naslov (email,telefon?),drugace bom pa s tem joker@amadej.si
kontaktiral ,ki mi ga je Roberto napisal.

Hvala vsem,se enkrat!

LP

poweroff ::

Glede Slovenske misije kliči na Družino, ti bodo dali številko. So pa res najcenejši, samo moraš ostati vsaj 3 dni in največ 1 mesec. JAz sem v Londonu prespal samo dvakrat, ko sem šel skozi in sem bil v Youth Hostelu enkrat v Camdnu, drugič pa v Southwarku.

Hostel pa lahko tudi on-line rezerviraš -
http://www.hostels.com/gb.en.lo.html
Hrana je pa angleška, saj veš kaj to pomeni...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poceni v Francijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7922828 (17827) Karaya 52
»

Izlet v VB

Oddelek: Loža
61639 (1466) popster
»

Najceneje do Londona

Oddelek: Loža
4410154 (7642) innerspace
»

v London "na kavo"

Oddelek: Loža
154156 (3671) gazda
»

London.

Oddelek: Loža
183640 (3193) Matty

Več podobnih tem