» »

Brezplačni naslovi za Home-Page

Brezplačni naslovi za Home-Page

abcde7 ::

Nekaj me zanima: A bi se dalo naredit npr. www.robohome-page.com zastonj, brez da bi plačal?:)) Seveda, da bi gor imel reklame! Če kdo ve naj pove kje se to dobi! Hvala!:))



  • spremenil: abcde7 ()

whatson ::

včasih je bil www.namezero.com .. tam si lahko 4free registriral domeno... ampak verjetno so ugotovili da to ni preveč donosen posel (ljudje so registrirali polno brezveznih domen) in so zadevo ukinili... zdaj pa dvomim,da boš našel kakega free ponudnika domen... rezen namedemo.com mogoče, ampak nisem prepričan kako je s tem....

Elemen_T ::

Vse kar je brezplačno je nekvalitetno. Ok - velika večina.

Pojdi na www.domenca.com pa registriraj tisto domeno za 4k na leto. A je kakšen problem dat onih 4000 SIT na leto?

lp

abcde7 ::

Ja je, k se mi ne splača k ne znam tok dobrga pejđa nardiT!

whatson ::

ja pol kaj boš pa z nedobrim pejdžom na taki domeni? :D

domenca je res poceni...

blue96 ::

jap, to gotovo ni vec, ker se folk norca dela iz ponudnikov. je pa res, da lahko naredis fajn stran in mas potem http://come.to/****. **** je pa tvoje ime, ali vzdevek, ali karkoli.

pazi: ce se odlocaz za zastonj server je dober tripod.com, ker omogoca cgi skripte"!8-)
.

Elemen_T ::

Tripod je zelo zanič. Počasni serverji, velikokrat je down, velika popup reklama (najslabše kar je lahko)...oni CGI je pri tripodu bolj v temi.
Po moji presodi je najboljši $Sales(http://www.ssales.com). Omogoča CGI, 98% časa online, ne dodajo reklame, hitri T3 serverji.

lp

tejo ::

Naboljšii brezplačni prostor za spletne strani imajo piri podjetju Lycos. To pa sta Tripod in Angelfire.

Pa glede POP-UP oken. Če vas motijo si naložite program Pop-Up Stoper. Deluje!8-)8-)8-)

whatson ::

saj.. brezveze se je prepirat kdo je najboljši...
najboljši je tisti ki je nonstop hiter in nonstop online in ponuja VSE funkcije... get it? takega ni zastonj.. vse kar je dobro se plača...
meni se naprimer dopade www.xoasis.com ..
če nameravaš met nek dober hp pa najboljše da po Keltu posežeš.

Loki ::

Ce smo ze pri zastonjcih - kaj pa F2s?
I left my wallet in El Segundo

blue96 ::

ej tudi kodesign je dober, naredijo ti stran (tudi slo techu so pomagali, ce se ne motim), jo obesijo na server, dajo naslov .si, .com, .net,..., ampak placati je pa treba. no ce hoces izstopati od sosedov, pol je to edina resitev.:\
.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Za vse, ki rabite dober webspace PHP, CGI, ipd (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Izdelava spletišč
376286786 (10078) hariscorale
»

Najboljši free web hosting???

Oddelek: Omrežja in internet
162784 (2482) dux
»

gostovanje spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
141452 (1180) Lucifix
»

Free webhosting

Oddelek: Omrežja in internet
181924 (1724) barbarossa
»

Svoja www stran ?

Oddelek: Omrežja in internet
282713 (2220) singular

Več podobnih tem