» »

kako luc mate za ponoci za racunalnik

kako luc mate za ponoci za racunalnik

dexter_II ::

evo dons sem slucajno v ITA naletel na varcno zarnico s spec:
22W ekvivalent 110W normalne
6400K
in moram rect da je noro dober

mogoce so tisti K mal napihnjeni (brighter then sun:D ) sam je odsotnost rumenih tonov prav osvezujoca

zmeri sem pozabil vprasat v kaki spec trgovini ce obstaja kaka spec lampa za rac. ponoci
ker do zdej sem imel zmeri ene varcne 10w-20w sam zivi obup glede toplote, ki so zmeri koncale v kaki shrambi al Wc-ju

kake mate vi izkusnje:)

undefined ::

Jest mam običajno ~10W žarnico Philips, ki je stala manj kot 1k SIT in zadovoljivo osvetljuje celo sobo. :)

dexter_II ::

ma sej je ta bla 4Eu, zadnji kos, ki sem ga nasel v eni zabaceni trgovini
zbodel me je teh 22W, pa da probam jurja gor/dol:D

evo kaj sem najdu an googlu vsak dan nekaj vec zves

1400lumnov,noro!

mescaline9 ::

11W osram. Usmerjeno v strop.

TribesMan ::

Jest mam pa ponoč najraje temo... nevem zakaj. Samo jest v soju ekrana... skoraj romantično.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

undefined ::

TribesMan, morda bi bil sedaj pravi čas za pregled pri okolistu. ;)

lopov ::

Meni tema ne ustreza, tako da mi nocne urice krajsajo 3 luci -- prva, ki je vedno prizgana z varcno zarnico (21W), drugi dve vkljucim po potrebi in sta navadni 60 watni (posredna svetloba z odbojem od sten).

Temo imam samo za spanje :)

Predator ::

večino časa tema, drugače 1-2 11W osram, ena usmerjena v strop, druga v mene, odvisno koliko svetlobe rabim

DMouse ::

Jest sem tudi kar v temi :\

matias ::

LED dioda: 180.000 mCd Star-Emitter - xenon bela.... tako močna ledica, da potrebuje (priloženo) hladilno telo :D
He who thinks he knows, knows nothing.
He who knows, says nothing.

TribesMan ::

TribesMan, morda bi bil sedaj pravi čas za pregled pri okolistu. ;)


IceMan jest očala nosim že od svojega petega leta starosti. In vsako leto redno hodim na preglede. Moja dioptrija pa se ni spremenila že par let in je +0.75 na desnem in +1.75 na levem uču. Tako da zadeva zgleda ne vpliva na moj vid.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

DMouse ::

Tribes: lahko bi rekel da računalnik skrbi, da se ti dioptrija ne povečuje v plus. Če veliko gledaš na "kratke razdalje", se dioptrija veča v negativno smer :)

@ljash ::

jst mam 2* 60 W osram žarnici.

MilkyWay ::

Jaz mam eno 100W Osram žarnico. Je kar huda. Iz noči naredi dan, greje pa tud tolk, da to sezono radiatorja še nisem odpiral. Pomaga tudi ogreti monitor, tako da je trinitron mreža prej na svojem mestu :D.
BTW: Kakšne lučke mate pa kaj poleti? Jaz če imam poleti luč prižgano, imam takoj na obisku celo družino komarjev (razen fotra, ki tako ne pije krvi :)).

Predator ::

isto kot pozimi, splača se imet mrežo proti komarjem in nato večino poletja odprto okno in lepo mir:)

/edit ne znam tipkat danes

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

flipflop ::

A da bi imel posebno žarnico sam za ponoč?:O

Alec999 ::

men najbol ustreza tema :D ce pa rabm se kj druzga razen v monitor gledat pol mi svetlobo dela Philips-ova 100W modra zarnicaene 390 sit je bla... mi je zelo usec naravna barva svetlobe :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alec999 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

H7 z izgledom LED

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
3815657 (14251) Scorpy84
»

Gospodinjske žarnice (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
594121931 (90855) BigWhale
»

LED vs varčne vs navadne žarnice (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
8035250 (25351) Malajlo
»

Minolta Z2 raw hack firmware

Oddelek: Zvok in slika
252563 (2190) Gundolf

Več podobnih tem