» »

Kaj mislite-zakaj vsak zelenc vprasa za nasvete in jih potem ne uposteva?

Kaj mislite-zakaj vsak zelenc vprasa za nasvete in jih potem ne uposteva?

Caligula ::

Ste opazili, da butasti zelenci vedno sprasujejo kaj nabavit, za nasvete konfiguracij,, in potem vedno nabavijo tisto sranje za katero so bili zue najprej napol nategnjeni?

Psiholoski vakuum v univerzumu? So blondinke?

Je sploh vredno svetovat komu, ce ves, da bo na koncu itak nabavil tisto kar je omenil kot prvotno konfiguracijo oz so mu vsi odsvetovali?

Kaj vi menite?

Kaj se tem ljudem dogaja v glavah? Nic?
[edit by boštjan:tole ni za oddelek kaj kupiti]

Tilen ::

people are selfish

Caligula ::

To je direkt za kaj kupiti, ker se tukaj vedno ponavlja ta zgodba. VEDNO!;((

Vesoljc ::

potem pa naredi sticky temo z naslov "trenutno najboljše konfiguracije", pa pišite notri najboljše konfiguracije. recimo gamer varjanta za 200k in 300k, desktop za 150k, office za 100k itd...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

boštjan ::

potem pa naredi sticky temo z naslov "trenutno najboljše konfiguracije"

brez veze,ker se bo vedno najdo nekdo,ki bo hotel nekaj drugače-ziher poznaš pregovor 100ludi 100čudi,pa če se bo tema preveč raztegnila,nekaterim ne bo za pregledovat celotne teme.
@Caligula,ne to ni za oddelek KAJ KUPITI.V oddelku se ukvarjamo s problemom kaj kupiti in ne s psihološko naravo kupca,zakaj pa ni tega kupo.

Dr_M ::

folk isce pozornost. zato da bodo drugi vidl kok majo kesa in kaj misljo kupit. ampak resnica je taka, da majo oni pol toliko denarja in temu primerno lahko zapravljajo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Sims ::

Fora je da ljudje kupujejo v recimo eni rač. trgovini. Recimo da ima od 10, devet stvari. Torej nima žljene plate. In "poturi" pač neko drugo, ki paše (seveda je lahko razlika očitna). Kaj bo kupec šel tisto plato pol iskat po drugih trgovinah ali celo čakal 2 tedna, da jo tale trgovina dobi, če jo sploh dobi?
Sem že doživel, da rač. trgovine niti ne prodajajo določenih firem. So mi v eni rekli, da AMD proce ne prodajajo, pač ker se kvarijo. 8-O:D

To so vse stvari, ki nakoncu vplivajo na odločitev ... In seveda manj zagreti, pač kupijo vse v eni trgovini.

LP,

Sims

Vikking ::

Caligula: nevem za kerga to govoriš!

jst sm nabavu točno tisto kar so mi tukaj svetoval, in nč drugač po svoje. zato ne obsojaj, oziroma ne govori v imenu drugih, prvo se prepričaj šele potem gvori takšne stvari.

kos1 ::

jaz sem tud kupil tocno to, kaj ste mi predlagali.
ni mi zal
hvala

Dr_M ::

Vikking: mislm da po nepotrebnem skaces v zrak, ker verjetno ni direktno nate cilju.

res se zelo velikrat pojavijo teme "kero graficno, kero plato,...." in potem cloveku neki svetujejo in ksno stvari izrecno odsvetujejo, cez cas pa vidis pri temu cloveku tisto "odsvetovano" stvar. tako je...

tist ki uposteva nasvete slo-techa bo dobr skos prsu, tist ki ne, moje sozalje.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Asgard ::

jah tko je fulk. Kupujte v malih stacuncah ne pa v maximarketih, rutarjih in takih bedarijah. Kdor pride v majhno stacuno ki nima bogve kva hudega prometa se vam bo prodajalec posvetil in prodal res vredu robo ne pa kake zanic plate ali kaj, ker si ne more privosciti zaradi konkurence in lahko prodaja samo vredi zadevo ker drugace je najebu ane. Kaj pomeni recimo Kotarju ce jih vsi sinfajo ker jih boli kurac. Nek mali prodajalec pa si skoraj ne more privosciti slabe reklame ker bi propadel v enem letu. Pa se to je : servis mate ponavadi pol zastonj in tudi roki pri servisu so kratki.

Tilen ::

res je

BigWhale ::

Po drugi strani pa, zakaj pa vsak prdec, ki nekaj ve, misli da drzi boga za jajca ali pa vsaj dlake na levem jajcu in je potem do onemoglosti pameten na taksnih in drugacnih forumih?

This works both ways... ;)

Darko ::

Morda bi znal biti razlog tudi v tem, da se pri skoraj vsaki kopmonenti Slo-techovci fsekajo med sabo in potem ubogi revež sploh ne ve kaj je res dobro (kateri procesor, RAM. grafikulja, matična, hladilnik, le za disketnike se nihče ne prepira kateri je boljši, čeprav Sony hitreje bere kot BTC:)) ).

LP Darko

Asgard ::

sam prodajam računalniško robo in kot pravite da nategnejo prodajalci ljudi, se ne bi strinjal. Jaz jih ne in vsakemu povem ki pride težit da je v Bigbangu cenejši računalnik kot pri nas mu lepo povem da ne prodajamo poceni zadev ker so sami problemi z njimi. Enkrat me je en spraševal za Soyo ploščo sem mu lepo rekel da ne držimo take robe, pa je začel tip sikat de kako da ne, de kakšna trgovina pa smo če ne znamo zrihtat ene plošče. Sem mu pa lepo povedu de mi prodajamo vredu robo ne pa kako sranje kot je Soyo , ka daš realtek mrežno not pa sesuje sistem. Fulk se še ni navadu de nimajo toliko denarja de bi kupovali poceni zadeve. In to drži, pa naj reće kdo kar hoče. Kar se pa tiče newbiev v računalništvu jih pa takoj spoznaš : dober dan jaz bi pa rabu ponudbo za računalnik, in ko ga vprašaš kak procesor reče avtomatsko 2500 ali močnejši ko pa ga vprašaš za monitor pa tip če najcenejši 17 colar za kake 30 jurjev. Mislim da takemu ni pomoči , mogoče kak pošten pogovor zaleže , čene mu pa sestaviš kar hoče

Dr_M ::

kolikor jest vem so Soyo plate nekje na ravni Epoxa, gigabyte-a,abita...mogoce celo boljse.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tilen ::

in smo spet tam..... da ubogi revezi ne vejo kaj kupit :) kaj zdaj so zanic al niso ? (sicer pa me sploh ne zanima)

Asgard ::

soyo sucks do neba. kupte plato pa testirajte pa boste vidli

boštjan ::

abit,asus,gigabyte,epox so plate katere sam gledam,če pa sem bolj na švoh s kešom pa raje kako stabilno,brez navijanja,ESC plato pogledam.namreč k7s5a mi je zelo dobro služla,bo jo treba spet zbudit malo.

undefined ::

Jest bom vedno prisegal na sledeče firme: Abit, Intel, nVidia/ATI (dokler ne pride kaj boljšega), Creative, Plextor, Teac (bralc), IBM (škoda, ko je prenehal z izdelavo diskov), Logitech... treba vedt kaj kupit, da ti čez en mesc vse skup ne crkne. :)

boštjan ::

če crkne po mesecu še ni panike,saj je še v garanciji,hudo je ko ti crkne po garanciji

xabre ::

Ja sej en model hoče mx za word, pol se pa en najde, dej kup 9600pro u iber dobra kartica, jo mam jest tut.
Mislim halo, za postrelit.

Dr_M ::

evo. zelo lep primer neupostevanja nasveta.
1.
2.

clovek neki svetuje, eni ga hocjo raztrgat, eni ga podprejo, ampak useen ni upostevan. za koga kur** pol sploh sprasuje, ce ve da bo neumnost naredu?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

boštjan ::

jaz bom tako rekel,če mislite da je uporabnik tvrdoglav in se mu ne bo dalo dopovedat,mu pač ne svetujte oz. v tisti temi ne odg.nič. za sebe vem,da pomagam koliko lahko.

Mavrik ::

nevem kako lahko pri taki izbiri plat pomisls na kej tazga...


v tej temi sm ti lepo povedu, ampak ker ne poslusas, si dubu kar si si zasluzu. upam da ti ne bodo zamenal plate, ce je slucajno pokvarjena.


A to je bil nasvet? Ti pa ja maš čudne ideje. Tip spračuje katero izmed dveh plat izbrati ti pa mu poveš da je nevemkako za drek... nasvet pa tak... A si sploh poznal katerokoli izmed teh dveh plat ali pa si takoj spljuval ko si videl ECS?

--------
Popravljano zaradi žaljenja. Malo strpnosti prosim.

- moderator
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sketch ()

undefined ::

Jest sem pa mnenja, da vsak lahko povpraša za nasvet, ni pa nujno, da ga upošteva. Pustimo človeku svobodno odločitev, čeprav se nam zdi glupa. Ja? :)

Dr_M ::

Mavrik: lepo sm mu povedu, ljudje so me se podprli, on je pa cist neki druzga naredu in zdej ma kar je hotu. hotu sm mu pomagat, pa je su z glavo skoz steno. sam ni prsu, mar ne?
pa mam tok izkusenj z ECS, da vem da je to stran vrzen denar. verjem.

----------
Ohladite se malo. Hvala.

- moderator
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sketch ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
416828 (5897) opeter
»

Nov PC

Oddelek: Kaj kupiti
291878 (1284) opeter
»

Comtron aka Mlacom2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
25321738 (12679) Tilen
»

Pomoč kaj je bolje Nforce2 ali KT400

Oddelek: Kaj kupiti
161365 (1057) snoop

AMD vs. INTEL

Oddelek: Strojna oprema
322004 (1464) V-i-p

Več podobnih tem