» »

Toyota servis - primorska

Toyota servis - primorska

AnubisOfDoom ::

Zdravo,

ima mogoče kdo kak predlog za dober in ugoden servis za Toyoto na primorskem? Ni treba, da je pooblaščeni. Do zdaj smo še imeli njihovo Toyota relax podaljšano jamstvo, zdaj pa se to izteka in želimo vozit kam drugam kot v Izolo. So dokaj dragi, nič kaj preveč prijazni in tudi nimamo preveč dobrih izkušenj z rednimi servisi...

misek ::

AnubisOfDoom je izjavil:

nič kaj preveč prijazni in tudi nimamo preveč dobrih izkušenj z rednimi servisi...
Zanimivo: Enaka izkušnja iz nasprotnega konca slovenije :( Naslednji avto verjetno ne bo Toyota.

AnubisOfDoom ::

Na žalost imamo tudi mi to mnenje, čeprav avto odlično deluje -_-

IL_DIAVOLO ::

:))

Da ne bom totally useless...avto je verjetno narejen precej dobro, ampak na drugi strani standarda ne dohajajo naši nateguni. Morda bi bilo smotrno kontaktirati "direkt" Toyoto, da jim slovrnski zastopniki delajo slabo reklamo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

mugen999 ::

Vozi avto k kakemu privat mehaniku ki nima nategunskega slovesa. Kaj pa je na toyoti za delati, menjava olja in par filtrov, to lahko vsak naredi. Več kot 150 eur ti nebi smel nihce vzeti za mali servis. Vse ostalo je nategunstvo.

AnubisOfDoom ::

Imate mogoče še kak konkreten predlog? Saj za olje in filtre ni problema, ampak vsake toliko časa je vseeno treba zamenjat kaj bolj konkretnega. Jaz nimam pojma na kaksne intervale in to...

DejchSLO ::

AnubisOfDoom je izjavil:

Imate mogoče še kak konkreten predlog? Saj za olje in filtre ni problema, ampak vsake toliko časa je vseeno treba zamenjat kaj bolj konkretnega. Jaz nimam pojma na kaksne intervale in to...

To ti vse piše v servisni knjižici, kdaj so mali in veliki servisi. če poznaš osebno kakšnega mehanika to je top, drgač je pa kr jeba najdt tapravga.

ginekk ::

Kaj pa je narobe z Izolo, če smem vprašat? Jaz tam nimam slabih izkušenj - verjetno misliš Jereba, ki je uradni prodajalec - bi pa me zanimalo na kaj morm bit bolj pozoren.

Lejga ::

mugen999 je izjavil:

Vozi avto k kakemu privat mehaniku ki nima nategunskega slovesa. Kaj pa je na toyoti za delati, menjava olja in par filtrov, to lahko vsak naredi. Več kot 150 eur ti nebi smel nihce vzeti za mali servis. Vse ostalo je nategunstvo.

Že 100€ je preveč. Jaz vedno plačam 1h delo delavnice + moj material. Nazadnje sem plačal menjavo sprednjih amortizerjev (moj material) + stabilizatorja + zadnje zavorne ploščice (moj material) 83€, plačal sem itak 100€, aja Štajerska.

AnubisOfDoom ::

ginekk je izjavil:

Kaj pa je narobe z Izolo, če smem vprašat? Jaz tam nimam slabih izkušenj - verjetno misliš Jereba, ki je uradni prodajalec - bi pa me zanimalo na kaj morm bit bolj pozoren.


Imaš prav, kar nekaj slab(š)ih izkušenj v zadnjih letih in glede na to, da jim vedno pustim ca. 300 - 350 EUR so presenetljivo nefleksibilni in neprijazni. So mi v preteklosti že računali recimo diske, ki jih niso vgradili (so jih kasneje brezplačno, pa vseeno)... Me je strah, da bi prišlo do kakšnega drugega popravila od rednega servisa, saj bo čakalni rok verjetno več tednov in tudi cena bo ohoho...

tony1 ::

"So mi v preteklosti že računali recimo diske, ki jih niso vgradili (...)."

Barabe... Najhujši greh v mehankariji.

Ni problema, če zmanjka časa, če nečesa ne znajo rešiti, nekaj zaje6ejo, polomijo pol avta - ampak naj po pravici povejo, kaj je šlo narobe. Da pa na račun napišejo menjan material, zamenjajo pa ne, je pa katastrofa.

IL_DIAVOLO ::

Lejga je izjavil:

mugen999 je izjavil:

Vozi avto k kakemu privat mehaniku ki nima nategunskega slovesa. Kaj pa je na toyoti za delati, menjava olja in par filtrov, to lahko vsak naredi. Več kot 150 eur ti nebi smel nihce vzeti za mali servis. Vse ostalo je nategunstvo.

Že 100€ je preveč. Jaz vedno plačam 1h delo delavnice + moj material. Nazadnje sem plačal menjavo sprednjih amortizerjev (moj material) + stabilizatorja + zadnje zavorne ploščice (moj material) 83€, plačal sem itak 100€, aja Štajerska.


Ocitno nek cheap shit. Samo zavorne ploscice srednjega ranga stane cez 60€.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Lejga ::

Ok za tebe še enkrat, za delo + 2 stabilizatorja sem dobil račun 83€, ostalo je bil moj material (zavorne ploščice so me stale 63€). Po pogovoru s šefom mi je bilo takoj jasno glede cene, ko je rekel kdo sem pa jst, da ti bom pol plače vzel.

delavec44 ::

AnubisOfDoom je izjavil:

ginekk je izjavil:

Kaj pa je narobe z Izolo, če smem vprašat? Jaz tam nimam slabih izkušenj - verjetno misliš Jereba, ki je uradni prodajalec - bi pa me zanimalo na kaj morm bit bolj pozoren.


Imaš prav, kar nekaj slab(š)ih izkušenj v zadnjih letih in glede na to, da jim vedno pustim ca. 300 - 350 EUR so presenetljivo nefleksibilni in neprijazni. So mi v preteklosti že računali recimo diske, ki jih niso vgradili (so jih kasneje brezplačno, pa vseeno)... Me je strah, da bi prišlo do kakšnega drugega popravila od rednega servisa, saj bo čakalni rok verjetno več tednov in tudi cena bo ohoho...


Samo kako pa so naivneži mislili, da ne opaziš ali imaš nove diske? Ali so nenamerno zajebali, kar je mogoče še huje, ker to potem kaže na nesposobnost?

tony1 ::

Opaziš čez nekaj let, potem pa dokazuj za nazaj... :|

delavec44 je izjavil:

AnubisOfDoom je izjavil:

ginekk je izjavil:

Kaj pa je narobe z Izolo, če smem vprašat? Jaz tam nimam slabih izkušenj - verjetno misliš Jereba, ki je uradni prodajalec - bi pa me zanimalo na kaj morm bit bolj pozoren.


Imaš prav, kar nekaj slab(š)ih izkušenj v zadnjih letih in glede na to, da jim vedno pustim ca. 300 - 350 EUR so presenetljivo nefleksibilni in neprijazni. So mi v preteklosti že računali recimo diske, ki jih niso vgradili (so jih kasneje brezplačno, pa vseeno)... Me je strah, da bi prišlo do kakšnega drugega popravila od rednega servisa, saj bo čakalni rok verjetno več tednov in tudi cena bo ohoho...


Samo kako pa so naivneži mislili, da ne opaziš ali imaš nove diske? Ali so nenamerno zajebali, kar je mogoče še huje, ker to potem kaže na nesposobnost?


Bog ve, kaj je bilo... Je pa zanimivo, da se lopovi nikoli ne zmotijo v svojo škodo. Nekdo v kontinuumu servis - mehanik je imel dolge prste...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony1 ()

Utk ::

Če ne opaziš v treh dneh, da se ne svetijo, ne boš niti čez 2 leti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

delavec44 ::

Že če voziš avto mora biti opazna razlika pri zaviranju. Ne glede na to, da jih itak vidiš čez lito felgo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cena materiala na avto servisu (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
24822000 (5869) starfotr
»

Cena servisa vozila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13421775 (8479) stara mama
»

Velik servis - absurdna cena? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Na cesti
31746175 (31623) robo125
»

Porsche Slovenija bolana cena servisa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12435046 (17609) bbbbbb2015
»

Servis Toyota - kje servisirati avto v garanciji (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5312239 (10900) 2dark

Več podobnih tem