» »

9500 128mb non-pro vrednost (samo en dodatek)

9500 128mb non-pro vrednost (samo en dodatek)

budili ::

Skoda ker se je tole sprevrglo v kreg... 9500 128mb non-pro vrednost

Kartico sem dal sele prejsnji teden na Bolho tko da je se na voljo.
Kartica je brezhibna: edino kar je neoriginalnega so hladilniki na ramu, ker sem mislil kartico imet za nekaj casa...tko da varnost prva.Nic OC ker je framov bilo itak dosti, igral sem pa samo CMR 3, pa se to 2-3 na mesec.

Razlog zakaj jo prodajam? `Igram` se z Mayo in kartica deluje kot firegl x1,zaradi opengl, ampak na AMD sistemih je zeloooo pocasna,tko da jo navadna nvidia 5200 prehiti ( test tukaj).Sedaj je se mozno 5200 spremeniti v FX 500 (driverji) tko da kupujem 5200-tko z dual supportom, najraj Leadtek,MSi 128mb,128bitna memorija (ce kdo prodaja?).Je pa v primerjavi s ti4xxx serijo 100% kompaktibilnost driverji/jedro.

Glede garancije, kartica je kupljena sredi januarja 2003, AGT, proizvajalec je Sapphire, na racunu pise pod naziv `ATI radeon 9500 128mb ddr`,pod opombe pa ATi kartice 2 leti.
Ce ma kdo izkusnje koliko je garancije (leto ali dve?) naj napise, ce ne bom pa v AGT poklicu in napisem.

Glede 9500/9700; meni je ratalo v drugo, sosedu pa sele 3 kartica.Tko da je bla dosti loterija:D in izguba pri prodaji normalne 9500.

Prosim, ne se kregat, ker je normalno da vsak hoce kupit cim cenejse, bi lagal ce bi rekel drugace:) .

boštjan ::

če si dal coolere na rame gor,pol garancije ne bo več,upam da se zavedaš tega.aja,pa sorry za zaklep a drugače pač ni šlo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

budili ::

hladilna rebra so od TT in so nalimana s termalnim trakom ki je v setu, ki gre preprosto dol z rama
ce odstanim to dol sedaj, nobeden nebi vedel da je blo gor

kako lahko to predstavlja problem? tudi za garancijo?:\

Caligula ::

Bostjan bi slo.
Jaz se sploh nisem kregal. Ti malo prehitro reagiras.
Budii, ce imas cas jo lahko trzis do 45k.
Vcasih se kupec isce doolgo, vcasih pa se najde takoj.

Kakih 40k pa bi moral hitro dobiti oz za psiholoski mejnik 39 ali 38k, ce se ti mudi.

Bostjan, drugic pocakaj, da se pretep sploh zacne preden se z vodo folk skropi:D
Tam si z zaklepom malo mimo usekal
Mene, ce se me ne zali, ne zalim drugih.
Oster sem pa rad. Naj folk dobro nalozi svoj denar.
Ce ze ne delajo sami trdo zanj, pa zagotovo njihovi starsi.

boštjan ::

budii,če se ne vidi je,ok,samo če bi pa jo prineso v trgovino z cooleri pa bi te ziher postrani gledali.
caligula,včasih bolje prehitro,kot pa prepozno.boljše preventiva kot kurativa.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radeon-Nemčija? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
975587 (4367) ferdo
»

r9500 --> r9700 Utvara ali realnost? (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Navijanje
89042410 (24808) sharp
»

ATI Radeon 9800 SE ali 9600XT (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20011050 (7542) flisko
»

grafična kartica

Oddelek: Kaj kupiti
351456 (1233) boštjan
»

Se Geforce FX 5200 sploh splaca??

Oddelek: Kaj kupiti
261868 (1151) Oblivion

Več podobnih tem