» »

Hisense TV in vidaa OS

Hisense TV in vidaa OS

1
2
»

BlaY0 ::

DePalmo je izjavil:


Pa še bonus. Ko greš na dopust, vzameš TV Box (+ prenosni disk v mojem primeru) s sabo in imaš svojo zbirko filmov s sabo. V sobi kjer boš je skor ziher kak TV z HDMI priklopom.

Aha, se pravi ti greš na dopust in potem ždiš v sobi in buljiš v TV? Zanimivo.

Scorpy84 ::

BlaY0 je izjavil:

DePalmo je izjavil:


Pa še bonus. Ko greš na dopust, vzameš TV Box (+ prenosni disk v mojem primeru) s sabo in imaš svojo zbirko filmov s sabo. V sobi kjer boš je skor ziher kak TV z HDMI priklopom.

Aha, se pravi ti greš na dopust in potem ždiš v sobi in buljiš v TV? Zanimivo.


Odvisno kam gres, ce gres na smucanje, ali toplice, zvecer nimas kaj dosti poceti. Npr. eni ga ne pijejo skos, tudi med glavnim dopustom ne, da bi imeli kaj poceti. Tudi slabo vreme zna biti vmes... a je sploh vazno, kaj drugi pocnejo, med dopustom?

DePalmo ::

Invictus je izjavil:

A sploh lahko še kupiš butast TV?

Se mi zdi, da ima zdaj že vedno nek računalnik noter, ne nujno androida...

Če je tvoj kriterij za butast oz. pameten TV da nima "računalnika" notri, potem sklepam da ne. Moj kriterij za pameten TV je da dela čemur je namenjen. In po mojem kriteriju je Hisense butast TV. Niti osnovne AVI ne zna predvajat, kljub temu da sem za test potegnil dol datoteko s pravim kodekom. In še cvetka. Predvaja .mp4 (al .mkv, govorim iz glave) natanko enkrat, nato pa napiše da "datoteka ni podprta". Govorim za isto datoteko, katero hočeš predvajat dvakrat zapored. In če hočeš da jo ponovno predvaja, moraš TV potegniti iz elektrike da mu resetiraš OS.

BlaY0 je izjavil:

DePalmo je izjavil:


Pa še bonus. Ko greš na dopust, vzameš TV Box (+ prenosni disk v mojem primeru) s sabo in imaš svojo zbirko filmov s sabo. V sobi kjer boš je skor ziher kak TV z HDMI priklopom.

Aha, se pravi ti greš na dopust in potem ždiš v sobi in buljiš v TV? Zanimivo.

Seveda. A ti pa ne? A ni dopust zato da lahko gledaš TV cel dan nekje drugje kot v svoji sobi?
Sicer ti je pa že nekdo pred mano razložil kako je. In zanimivo da se spotakneš ob to malenkost, kot pa praktičnost TV škatle katero sem omenil. Ker meni je luksuz, sploh pa ko zvečer naklikaš TV (brez boxa) in imaš bajno izbiro med TV Slo 1, 2, 3 in 100 drugih brezveznih programov.

BlaY0 ::

DePalmo je izjavil:


Seveda. A ti pa ne? A ni dopust zato da lahko gledaš TV cel dan nekje drugje kot v svoji sobi?

Ja, sej maš prou... vsake tolk cajta morš mamino gnezdo mal zapustit, da se počutiš svobodnega... vsaj za par dni. Saj potem dosti hitro začneš pogrešat mamin hladilnik in priletiš nazaj :))

DePalmo je izjavil:

Ker meni je luksuz, sploh pa ko zvečer naklikaš TV (brez boxa) in imaš bajno izbiro med TV Slo 1, 2, 3 in 100 drugih brezveznih programov.

Pojdi na recepcijo in naroči XXX paket, po moje bi morali imeti to? Pa še ni bojazni potem, da bi svoj ljubi box pozabil tam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

BlaY0 ::

DePalmo je izjavil:

Niti osnovne AVI ne zna predvajat, kljub temu da sem za test potegnil dol datoteko s pravim kodekom. In še cvetka. Predvaja .mp4 (al .mkv, govorim iz glave) natanko enkrat, nato pa napiše da "datoteka ni podprta".

Meni je predvajal mp4 in mkv kontejner ne glede na to kaj je bilo notri, tudi po večkrat zaporedoma. Nisem se pa imel potem več dosti cajta s tem igrat, ker itak ni moj TV.

Scorpy84 je izjavil:


Odvisno kam gres, ce gres na smucanje, ali toplice, zvecer nimas kaj dosti poceti. Npr. eni ga ne pijejo skos, tudi med glavnim dopustom ne, da bi imeli kaj poceti. Tudi slabo vreme zna biti vmes... a je sploh vazno, kaj drugi pocnejo, med dopustom?

Ne, sej ni panike, delaj kar hočeš. Pač iz tvojega posta sklepam, da ne najdeš drugih alternativ za pitje in slabo vreme ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

DePalmo ::

BlaY0 je izjavil:

DePalmo je izjavil:


Seveda. A ti pa ne? A ni dopust zato da lahko gledaš TV cel dan nekje drugje kot v svoji sobi?

Ja, sej maš prou... vsake tolk cajta morš mamino gnezdo mal zapustit, da se počutiš svobodnega... vsaj za par dni. Saj potem dosti hitro začneš pogrešat mamin hladilnik in priletiš nazaj :))

DePalmo je izjavil:

Ker meni je luksuz, sploh pa ko zvečer naklikaš TV (brez boxa) in imaš bajno izbiro med TV Slo 1, 2, 3 in 100 drugih brezveznih programov.

Pojdi na recepcijo in naroči XXX paket, po moje bi morali imeti to? Pa še ni bojazni potem, da bi svoj ljubi box pozabil tam.

Vidim da imaš veliko izkušenj kako je biti pri mami ;) Očitno ti tudi ona plačuje naročnine, če ti je vseeno za dobronamerni nasvet za box.

BlaY0 ::

Glej zgoraj svoj post... Pri mami živi tisti, ki gre na dopust zato, da TV lahko gleda še kje drugje razen v svoji sobi. Oprosti, ampak v tej zgodbi si se sam našel :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

fruc900 ::

Da si malo sposodim temo in ne odpiram nove :)

Imam TV Xisense TV z Vidaa OS, zanima me sledeče je možno nastaviti TV, da se zapomni zadnje nastavitve, npr. če sem nazadnje gledal npr. EON, da ko ponovno vklopim TV, da mi gre takoj v EON in ne v začetni meni ???

blaz5 ::

Mislim da ne. Mogoče pa bi se dalo s kakim google tv boxom?

fruc900 ::

blaz5 je izjavil:

Mislim da ne. Mogoče pa bi se dalo s kakim google tv boxom?


ok hvala za odgovor, prej sem imel android box, pa sem direkt prišel v EON ko sem vklopil TV, ker ima sedaj TV z internetom android boxa ne uporabljam več...

DePalmo ::

Tudi na TV Boxu se ne da, vsaj jaz še nisem našel. Imam Xioami Mi TV Box 2gen in vedno odpre spisek aplikacij.

blaz5 ::

DePalmo je izjavil:

Tudi na TV Boxu se ne da, vsaj jaz še nisem našel. Imam Xioami Mi TV Box 2gen in vedno odpre spisek aplikacij.


Uradne nastavitve kot praviš najbrž ni (osebno nimam takega boxa). Se da na teh boxih poganjati ukaze v terminalu? Če da, potem bi lahko spisal skripto, ki odpre aplikacijo ob zagonu boxa.

fruc900 ::

Na boxu A95X F2 deluje odlično gledaš EON, box ugasneš in na novo prižgeš in si že na TV programu, ki si ga nazadnje gledal v EON-u :). Pričakoval sem da bo tako tudi na TV-ju Hinsense...ampak ni, ker niso dodali ene same funkcije, da si TV zapomni kaj si nazadnje gledal....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fruc900 ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341138881 (10672) zitrus
»

Hisense tv ne podpira xvid filmov? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
835151 (2625) filip007
»

Casting ali streaming brezžično iz PC na TV

Oddelek: Zvok in slika
21717 (384) DePalmo

Več podobnih tem