» »

Audigy 2 in zvocniki Genius SW 5.1 Home Theater

Audigy 2 in zvocniki Genius SW 5.1 Home Theater

car ::

kako usposobiti da bo delal subwoofer z zvocniki genius 5.1 home theater na zvocni audigy2? Dela mi namrec samo v testu ko dam noise ko pa muzka spila ali pa kaj druga pa ni nc basa. Zdi se mi tudi da glih kontra dela center pa woofer? Ostali 4 delajo ok. Prej ko sm pa mel priklopljene na integrirano 6 kanalno zvocno je pa bass in delal na tej mi pa ne dela.
  • zaklenil: perci ()

LordWorm ::

Kaj pa ce bi preveru ce si prou vse priklopu?Prva lukna je sub/center,druga stranska in tretja[ki je na sredini] je za sprednja.

car ::

sem ze preveril in mam tocn tak prkloplen ko si napisal sam ne dela woofer. Razen ce ga prklopim na front ali pa rear izhod na zvocni pol dela bass drugac pa ne, sam pol pa surround ne dela prav. Po pravilni prikljucitvi pa ne dela tud ko stelas bass na wooferju ni nic razlike ce ga povecas. A je slucajno mozno da je polariteta center/woofer na zvocni drugac obrnjena kot pa na oranzni bananci?

LordWorm ::

Aha pol so pa verjetno taki zvocniki da moras met bass redirect vklopljen[speaker setting-bass management].Synchronize with control pannel tut mej uklopljen.Upam da mas .383 driver za audigija...

LordWorm ::

Takisto kak digital output only isklopi.Hm ce je kaj narobe s polariteto je to za na servis nest...

car ::

sem opazil da mi namesto wooferja spila center, pa center namesto wooferja. Zato pa ni nc basa ker spila center tedaj ko bi mogu spilat woofer. Oba pa sta vezana na rumeno bananco in zgleda kot da bi bla na audigy2 na line out3 obrnjena lev in desni kanal.

boštjan ::

koliko istih tem pa misliš met odprtih

perci ::

Zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki Logitech Z-5500 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
33048349 (16843) Matej_K
»

Genius 5.1 + hitachi zvočniki

Oddelek: Zvok in slika
214238 (3824) Mattithyahu
»

[5.1] Genius zvočniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11016070 (10009) FlamE#7

Zvočniki Genius SW-5.1 Home Theater Wood

Oddelek: Zvok in slika
244284 (3610) CaqKa
»

audigy 2 in zvocniki genius SW 5.1 Home Theater

Oddelek: Pomoč in nasveti
71480 (1307) Eagel

Več podobnih tem